Голубая фишка• Изменено 10 января в 23:04
Порадьте ігри для дітей із затримкою мовленнєвого розвитку
Хочу придбати для племінника.
Він час від часу буде у нас залишатися.
Не рахую, а вважаю• 10 января в 23:17
Сенсорні ігри, може кінетичний пісок купіть, до нього іграшки маленькі☺️
Маємо таку проблему. Іграшки: всі деревʼяні розвивалки,геометричні фігури,пазли. І потрібно все промовляти. У нас дуууже багато всього. Фаворити це дерево. Зараз почав грати тракторами з причепом. Конструктор дупло. Альбом і воскові олівці. Пишемо і співаємо голосні буква,також планшет в Аврорі взяли. Ніяких мультиків.
ВЫВсеВрете• 10 января в 23:48
Пальчиковые краски - пальчиеовая гимнастика напрямую развивает речь.
Пластилин всякий для лепки.
Книжку со стишками читать ему,
Пластилин всякий для лепки.
Книжку со стишками читать ему,