Чупа-чупс• 23 декабря 2025
Які підгузки порадите для дітей?
Якось так і живу• 23 декабря 2025
Лаки пин из недорогих. Хагис, либеро, гун хорошие. А вот Памперс не нравятся из-за отдушки
Сірничок• 23 декабря 2025
Ничего лучше хаггис у нас не было, пробовали много. Особенно любили трусики их, а на первые мес extra care
Чупа-чупс
• 24 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
Лаки пин и чибико из недорогих
Лакі пін не пропускають?
КохайтесьЧорнобровi• 03 января в 00:01
Ответ дляЧупа-чупс
Лакі пін не пропускають?
Пропускають і чібіко і дада золоті і АТБешні я хз чому їх всі нахвалюють. Від народження користувались хагіс, десь з 6-ти місяців перейшли на трусики Памперс, повністю була задоволена ними і в день і в ніч чудово тримали. Супер дорогі не купляли
Мені подобається Pampers Elit, тільки для себе зробила висновок, що треба звертати увагу на країну виробництва, бо Німеччина була з резиночкою позаду і бокові крильця блакитні, а Польща без резинки і білі крильця. Добре тримали обидва.
Ще дуже сподобалися німецькі Babylove та Babydream, гарна якість, чудово вбирають, є позаду резиночка і бокові. Єдиний недолік-треба замовляти десь на сайтах, швидко не купити, на відміну від памперсів.
Ще звичайні Babylove як на мене краще, ніж еко Babylove Nature