Карамелька• вчера в 09:14

Обмін свого золота на виріб. Де вигідніше?

Дівчата, привіт!
Можливо хтось нещодавно цікавився питанням, де вигідно обміняти свої старі прикраси на новий виріб?
Колись на КЮЗ міняли 1г до 1г лише з доплатою за роботу. Чи є такі умови зараз десь?
Дякую
Твоя космішна• вчера в 09:17
Беруть ломом з доплатою будь де. В ювелірках зовсім не багато за лом. Зверніться увагу можливо дорожче здати в ломбарді.
Оябунчик• вчера в 09:19
Я так делала в укрзолото. Нет никакой доплаты. Есть стоимость за грамм лома. Вы его сдаёте и на эти деньги покупаете. Доплачивать можно сколько угодно.
В укрзолото была самая высокая цена когда я сдавала.
Оябунчик• вчера в 09:20
Ответ дляТвоя космішна
Нет. В ломбарде очень низкая цена. Я узнавала то, что вы видите на табличках-замануха и реклама. По такому курсу никогда у вас не возьмут
рукиЖимолости• вчера в 09:25
надо искать. кюз и узолото не вігодно. Золота краина- не выгодно.в нашем областном центре два мгазина, которые не относятся к большим сетям и меняют в принципе норм. за замену грамма золота 1000 гривен, ну примерно. было 900 летом и еще угар считают, ну где- то так.
То есть кольцо 3,5 грамма я поменяла за 8000, еще немного докупив нехватающего золота и за два года почти все старое мамино в этом магазине дочери на современное поменяла.
в общем, надо искать, так как все большие магазины просто хамские выставляют условия. к сожалению
Твоя космішна• вчера в 09:39
Ответ дляОябунчик
Ясно. Вчора в ювелірні 3200 чи 3300 за грам озвучили, а у новому виробі5тис+
Сиренькая• вчера в 09:40
я міняла, в кюз запропонували найвищу ціну.
Сладко-соленая• вчера в 10:03
Ответ дляТвоя космішна
Нажаль +/- так і є.
Усюди беруть старе золото майже в 2 рази дешевше, ніж продають за грам нове.
Єдине що подобається в Столічній можно додатково з сайта, замовити 5 виробів на примірку в магазин.
Эскиз бесконечности• вчера в 10:09
Автор, это форум одного города?
Знаю, где в Луцке меняют, подходит?
Трахтибидох• вчера в 10:23
Ответ дляТвоя космішна
В ювелірках десь 2500 за грам принесеного золота (восени купувала прикрасу, цікавилася в Сові). Тобто зовсім невигідно, особливо, якщо ціна на новий виріб десь 7-8 тисяч за грам.
Можливо, вигідніше звернутися до ювеліра, який із наявного золота зробить виріб під замовлення.
Сапай вазони• вчера в 10:40
Ответ дляТрахтибидох
Створювала тему пару днів тому. Бо якось взагалі не вигідно обмінювати ні в ломбарді ,ні в ювелірках. Знайшла ювеліра. За сережки 5 грам озвучили 18 тис за роботу, ну і + моє золото авжеж. Ще не вирішила, вигідно чи ні
Тріль підпільний• вчера в 10:56
Ответ дляСладко-соленая
Нажаль +/- так і є.
Міняла в минулому році в Столичній.
Там ще знижка була до Дня Валентина.
Одну сережку в 3 приблизно грама поміняла на сережки гвоздики з камінцем 1.7 грама.
Дізнавалася у подружки, яка працює в ломбарді, то було би не вигідно.
Оябунчик• вчера в 11:47
Ответ дляТвоя космішна
В любом случае выгоднее на обмен чем сдать в ломбард. Это разве что если вам именно деньги нужны.
Оябунчик• вчера в 11:47
Ответ длярукиЖимолости
Вы очень дёшево сдали. Чуть ли не по ломбарде цене
Оябунчик• вчера в 11:48
Ответ дляТрахтибидох
Нет таких цен сейчас. Вон же даже автор вам написала -3300
рукиЖимолости• вчера в 11:49
Ответ дляОябунчик
почему вы так считаете? цена в изделии 5300 за грамм. я заплатила за грамм при обмене 1000. как по мне- дельта приличная
Оябунчик• вчера в 11:50
Ответ дляСапай вазони
Сколько вашего золота?
Даже если посчитать только деньги получается 3 тысячи за грамм. С такими расценками можно и в магазине готовое найти. Ну разве что вы уж что то совсем эксклюзивное хотите
Сапай вазони• вчера в 11:55
Ответ дляОябунчик
Сколько вашего золота?
Та який там ексклюзив. Просто замінити на більш актуальну модель, щоб носити. Тобто, в ювеліра 3600/грам робота тільки.
В мене 10 грам золота. Але ось питала в КЮЗ здається, то озвучили 2600 за грам при обміні. Якось дуже мало.
Твоя космішна• вчера в 13:02
Ответ дляСапай вазони
Хотіла собі щось з золотих сережок, і от схилився, що мабуть знову куплю собі срібло з золотими накладками чи з гарним каменем, бо навіть якщо здати щось з золота ( в мене і бабусине, і мамине, є з чого вибрати), що маю і доплатити різницю, на різницю я куплю щось досить прилічне срібне з камінням, золотими вставками/пластинами, а якщо купувати нове, то по вазі втрачають зразу половину.
Оябунчик• вчера в 13:09
Ответ дляСапай вазони
Это действительно мало. Походите по другим крупным магазинам еще.
Сапай вазони• вчера в 16:17
Ответ дляТвоя космішна
Так в тому і справа, типу золото зберігає гроші, але ,виходить, що копійки коштує. Хіба що на хліб
Сапай вазони• вчера в 16:17
Ответ дляОябунчик
Скрізь +- одна ціна
Оябунчик• вчера в 20:24
Ответ длярукиЖимолости
Так в магазинах берут по 3300, исходя из этого считаю
Твоя космішна• сегодня в 04:01
Ответ дляСапай вазони
Виходить вигідніше заощадження тримати в валюті. Я на Н рік свою давню заначку знайшла 300дол. Що в 2013, що зараз 300 дол не втратили вартість
Сапай вазони• 46 минут назад
Ответ дляТвоя космішна
Однозначно