Цідило правди• 11 января в 11:12
Звіт з праці. Що буде якщо подати його з помилками?
Цікавить саме квартальний.
І чи складно його робити, якщо ти не бухгалтер і не кадровик?
Заздалегідь вдячна кожному, хто підкаже
Цідило правди
• 11 января в 11:14
Ответ дляДайте вподобайок
З праці😂
Це його назва, що вас смішить?
Лупаю цю скелю• 11 января в 11:16
Ви про статистичний звіт 1-пв? Квартальний складний реально, але в мене і штат більше 100 чол. Головне, щоб арифметика в звіті сходилась, за неточності ніхто не оштрафує. Якщо щось інспектор бачить не те в звіті, то телефонує і просить переробить
Цідило правди
• 11 января в 11:17
Ответ дляЛупаю цю скелю
В нас штат більше 200. Ще й режим роботи цілодобовий, є зміни, є сумісництво, суміщення... Це жесть. Мабуть не варто братися
Без комплексів• 11 января в 11:28
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це ж його треба було 7 числа подати?
Цідило правди
• 11 января в 11:30
Ответ дляБез комплексів
Це ж його треба було 7 числа подати?
Я кажу про квартальний) він у квітні
Без комплексів• 11 января в 11:30
Ответ дляЦідило правди
Я кажу про квартальний) він у квітні
Які строки подання Звіту з праці за формою №1-ПВ (квартальна)
Цей звіт з праці подають до 7-го числа місяця, наступного за звітним періодом – кварталом.
Джерело:
Цідило правди
• 11 января в 11:37
Ответ дляБез комплексів
Джерело:
Ну, то все вірно.
Звіт за 1 квартал 2026 року подають в квітні.
ЭмчЭндЭм• 11 января в 11:42
Ответ дляЦідило правди
Ну, то все вірно.
Якщо не подаєте місячний, то помилки ніхто не помітить, в межах розумного.
Якщо подається місячний, то стати звіряють квартальний з ними.
Цідило правди
• 11 января в 11:43
Ответ дляЭмчЭндЭм
Подаємо все, що треба, згідно термінів.
ЭмчЭндЭм• 11 января в 11:44
Ответ дляЦідило правди
Подаємо все, що треба, згідно термінів.
Мене не цікавить, що ви подаєте, пораду давала по суті вашого питання
Без комплексів• 11 января в 11:55
Ответ дляЦідило правди
Подаємо все, що треба, згідно термінів.
Тоді що означає ваша фраза ’Мабуть не варто братися’.
Є варіанти?
Цідило правди
• 11 января в 12:05
Ответ дляБез комплексів
Є варіанти?
Мене просять це зробити за додаткову плату. Всі необхідні дані дають бухгалтер та айчар , моя задача внести все, допрацювати фінальний варіант звіту
Лупаю цю скелю• 11 января в 12:50
Ответ дляБез комплексів
Це ж його треба було 7 числа подати?
Так
Лупаю цю скелю• 11 января в 12:51
Ответ дляЦідило правди
Ну, то все вірно.
Я думала, ви маєте на увазі звіт за 4 квартал
Лупаю цю скелю• 11 января в 12:54
Ответ дляЦідило правди
Тоді незрозуміло, чому цей звіт маєте робити ви-небухгалтер, коли є бухгалтер. Вам то все одно має бути, бо відповідальність за будь які звіти точно не на вас