Вилами по воде• 28 марта в 18:21

Вийшла заміж за нелюба. 15 років мотаю строк

Тоді я розумію чому так зробила. Я сирота, хотілося опори, підтримки, думала що він надійний. І подумала, ну нічого полюблю з часом. А воно ні. Якби любила то на багато речей закривала б очі, а тут ні.
Розлучитися не можу. Я фінансово не потягну все. Дитина є, треба виростить. Терпіння немає. Просто нещасна я. Не хочу взагалі жити
ДелиВерка• 28 марта в 20:23
Ответ дляВилами по воде
Київ
А де це в Києві настільки стрьомний район? Прям не знаю, дврз чи борщага

Меломанка Маланка• 28 марта в 20:30
Ответ дляВилами по воде
Я заїдаю стрес і своє нещасливе життя
Нічого собі нещасливе, байдики бити 15 років, ще й їжі вдосталь. В теплі, добрі, з одною дитиною. А тим паче як дитина підросла і по пів дня в школі. Інші жінки гарують від зарі до зарі, а Ви на розслабоні. Ви своєму чоловіку, який це терпить і тягне Вас стільки років, повинні ноги мити й воду пити.
ДелиВерка• 28 марта в 20:35
Автор, ви ще молода жінка, візьміться за себе, зарядка дієта щоб схуднути, влаштуйтесь на роботу, дитина вже доросла, можливо там зустрінете свою другу половину і життя заграє барвами
годовасик• 29 марта в 17:24
Ответ дляДелиВерка
Но-но) не гоните на Борщагу) нормальный район.
Черговий по кухні• 30 марта в 15:43
Ответ дляВилами по воде
То не чудо, то просто в вас якісь ревнощі, бо він комусь став потрібен. В чоловіків таке часто буває, так , не потрібна, хтось з´явився, все уже потрібна
ну так а я про що. Все у нас в голові. І ви можете поглянути на свого чоловіка іншими очима і все налагодиться
Совбез• 01 апреля в 06:09
Зараз модно в таких ситуаціях їхати за кордон, ще й медаль за геройство самі собі вішають, бо вони виїхали, а погані матусі дітей від війни не вивозять...
Играю у края• 01 апреля в 09:40
Ответ дляВилами по воде
Як можна зробити кар´єру, коли в школі продльонку до 16:00. 17:00 А ти працюєш до 18:00 плюс час на дорогу?
Как ни странно, многие женщины выкручиваются даже без мужа: и работают, и дети в школу ходят, еще и на кружки после школы водят.
Вы слишком привыкли жить не напрягаясь. А жизнь такая штука, очень жесткая, учит на раз, как выживать без посторонней помощи.
И да, нелюбимый, но хороший муж - не самая страшная проблема в жизни. Просто нужно посмотреть с другой стороны, например, если завтра ресурсы мужа станут недоступными для вас с ребенком.
Поэтому не расклеивайтесь и не зацикливайтесь на ’люпви’, ребенок уже вырос и ходит в школу, займитесь своим развитием и заработком.
Вы сами говорите, что сирота и позаботиться и помочь некому, поэтому придется всё самой.
Играю у края• 01 апреля в 09:44
Ответ дляВилами по воде
Майже у всіх є бабушки які падають на сім´ю і внуків. Дуже класно це
Не у всех бабушки, и не у всех они под боком.
Но виноваты выходит бабушки, которых у вас нет.
БЦАшка• 30 апреля в 02:10
Ответ дляВилами по воде
Лісовий масив. Знаєте скільки тут наркоманів і аокашів?
О, соседи
Не так и плохо, между прочим

ВільнаНазавжди• 09 мая в 04:31
Ответ дляВилами по воде
А в другой теме вы живете на Троещине.Теперь понятно,что вы тролль.