Вже було в мене питання по житлу, але виникла нова дилема. Вирішили робити ремонт в своїй старій квартирі в гарному районі Вінниці (хоча як подумаю то моторошно робиться), але є пропозиція будинку під містом, селище де живуть батьки - новий без ремонту, 130 кв з блоку, 5 с землі - класне планування…до школи і гуртків 700м (двійнятам 3 роки). Авто у нас є, 20 хв пішки до батьків. Зараз живемо у них, поки свою квартиру здаємо - садок в місті без проблем їздимо і на роботу. От і думаю чи варто лізти в ті ремонти вторинного житла в місті чи все ж змінити на більше житло за містом в будинку і вже як то кажуть «осісти»🤔
Зробіть вибір:
вже голосів:
130 кв будинок за містом
65 кв вторинне житло в місті
Планшетница• вчера в 11:25
Звісно такий будинок важко утримувати. Але якщо зробите опалення з дровами. Сонячні батареї - то ніякі блекаути не страшні
Муууумие• вчера в 11:26
Який б не був привабливий будинок врахуйте що це завжди постійні вкладення ресурсів - і грошей і фізичної праці - готові? Ок. Якщо щось з чоловіком потягнете будинок?
Проработник• вчера в 11:26
Ответ дляПланшетница
Чем тяжело? У меня дом 130кв и квартира 70кв. Коммуналка больше в квартире(
Братья Капли• вчера в 11:27
Вы жили в доме и знаете все тонкости.
Тем более родителям может быть удобно, что вы близко живете.
Голосовала за дом
Давно без алко• вчера в 11:27
Если есть средства, содержать дом, то конечно, дом лучше. И всё таки, мне кажется, безопасней.
Давно без алко• вчера в 11:29
Вчера была на даче. Много людей живут за городом. Там красота, снег лежит. Никто на голове не сидит, как в городе. Если еще и машина есть, то вообще, сказка.
Банан-барабан• вчера в 11:29
Автор, мы год назад стояли перед такой же дилеммой).
Посчитали стоимость ремонта квартиры - и купили дом. Правда дом полностью с ремонтом
Як_наготую...• вчера в 11:29
І діти підростуть будете вічним водієм - хороші школи всеодно в центрі Вінниці як і гуртки
А потім підлітки захотять в кіно і на зустрічі з друзями
Сіточка• вчера в 11:32
Мені тільки будинок. А зараз тим більше.
Але в мене автономія. Газ, твердопаливний котел, піч на дрова, сонячні панелі, скважина і криниця
20 кілометрів від Львова по трасі
Більше того, цього року збудували ще один
20 кілометрів від Львова по трасі
Ответ дляСорока-ворона
Но село (((
3 км до міста, ми до роботи по місту довше добирались чим з пригороду. Є АТБ, магазини, гуртки різні, 2 школи, 2 садочка кожні 20 хв маршрутки - так, не місто, звісно. Але з нашим ритмом життя, це дітям підліткам далі може бути хіба не довподоби такий спокій. Дай Бог дочекаємося, як підуть вчитись - віддамо квартиру в місті. Життя покаже правда
Незламна• вчера в 11:30
65 кв на 4х людей мало очень.
Но лично я для себя пока есть дети не рассматриваю жить за городом. Я хочу ходить куда то, встречаться с друзьями, дети хотят/будуть хотеть. Это нужно будет их водителями быть вечно, такси не хотят, сам привязан.
У кого дома - не могут уехать, там животные, дом топить, короче, для меня и нашего образа жизни, дом в планах на пенсию
Як_наготую...• вчера в 11:30
Ответ дляБанан-барабан
Зроблений кимось що часто мінус а не плюс
Банан-барабан• вчера в 11:30
Ответ дляПланшетница
А чем тяжело содержать дом 130 квадратов?
Як_наготую...• вчера в 11:31
Ответ дляДавно без алко
Казка
при наявності однієї машини в сімʼї ще та
Ответ длявре_Динка
Якщо є гроші на утримання будинку то будинок, якщо все робити самотужки то квартира
Зараз орендуємо будинок. То якби приходилось самоствйно його прибирати та за садом доглядати тоишвидко злалися б
Там з будиночком 5 с землі - максимум пару кущів гортензій, трави на салат і газон пару метрів. А от у батьків то є коло чого ходити влітку🤪
Як_наготую...• вчера в 11:32
Ответ дляGemini ІІ
Що за село ? Аграномічне ? Зарванці ?
Давно без алко• вчера в 11:32
Ответ дляЯк_наготую...
Казка
Это смотря, какой муж, сколько детей в семье.
На циголках• вчера в 11:32
У нас стояло таке питання, коли переїжджали в Київ - будинок чи квартира
Бюджет - невелика різниця.
Зупинилися на квартирі, бо дитина-підліток, вельми специфічний вид спорту, який вимагає облаштоіаної бази.
Та і до метро, щоб близенько, щоб могла із друзями тусуватися.
В будинку порядок підтримувати важче.
Це я до того, що автор , треба виходити ІЗ СКЛАДУ ВАШОЇ СІМʼЇ І ПОТРЕБ СІМʼЇ
Бюджет - невелика різниця.
В будинку порядок підтримувати важче.
Банан-барабан• вчера в 11:33
Ответ дляЯк_наготую...
Огромный плюс).
Ответ дляПланшетница
Знайомі казали, що з таким літом як було то 2 рази за сезон панелі давали електроенергію. Ми в батьків поставили інвектор, бо вода від насосної станції - то ось під час відключень ні разу не були без світла.
На циголках• вчера в 11:33
Ответ дляGemini ІІ
Машини 2 в сімʼї ?