Вже було в мене питання по житлу, але виникла нова дилема. Вирішили робити ремонт в своїй старій квартирі в гарному районі Вінниці (хоча як подумаю то моторошно робиться), але є пропозиція будинку під містом, селище де живуть батьки - новий без ремонту, 130 кв з блоку, 5 с землі - класне планування…до школи і гуртків 700м (двійнятам 3 роки). Авто у нас є, 20 хв пішки до батьків. Зараз живемо у них, поки свою квартиру здаємо - садок в місті без проблем їздимо і на роботу. От і думаю чи варто лізти в ті ремонти вторинного житла в місті чи все ж змінити на більше житло за містом в будинку і вже як то кажуть «осісти»🤔
Зробіть вибір:
вже голосів:
130 кв будинок за містом
65 кв вторинне житло в місті
Проработник• 11 января в 12:16
Ответ дляЯк_наготую...
Квартира бела без панорамних і без 4х санвузлів
Агов , дорослі люди включіть логіку
А все дома с панорамным и 4мя санузлами? Давно?
Як_наготую...• 11 января в 12:17
Ответ дляПроработник
Танцуйте круглый год вокруг яблони, кто против
Яблуні
Існує клевер та яблуні у теоретиків
Не рахую, а вважаю• 11 января в 12:18
Поки війна, звісно будинок. Але на майбутнє коли діти в школу підуть, можливо квартира буде краще.
Проработник• 11 января в 12:18
Ответ дляЛика-прилипка
Ну я теж люблю в клумбах колупатись в своє задоволення, але ж книгн обов´язково. Перед будинком клумба - ялинка, ялівці і всяке вічнозелене. Агроволокно під кору. Я до неї вже п´ять років навіть не підходжу, крім як замінити гірлянди на нові і кульки зняти -почепити на ялинку. Все можливо реалізувати за бажання.
Что ж вы так?. Нужно после работы два часа вокруг неё бегать.
Лика-прилипка• 11 января в 12:18
Ответ дляЯк_наготую...
Тобто знов теорія
як там у сусідів
Пані, вгомогіться. Так, у сусідів. І вони його таки косять двічі в сезон, мені за парканом добре видно. Як ви чогось не знаєте, то не означає, що його не існує. Не гатіть під свій шість кіл азоту на соту і ви не будете раз на п´ять днів косити.
Язвочка• 11 января в 12:18
Ответ дляМуууумие
Який б не був привабливий будинок врахуйте що це завжди постійні вкладення ресурсів - і грошей і фізичної праці - готові? Ок. Якщо щось з чоловіком потягнете будинок?
У мене будинок. Зробили один раз все - опалення, дах, каналізацію, воду. Що там ще постійно вкладати?
Наверняка• 11 января в 12:19
Будинок, під час війни це найкращий варіант. ви вкладаєте гроші в своє, а не в загальний генератор на весь будинок, щоб ліфт їздив. Ви можете бути автономними
Як_наготую...• 11 января в 12:20
Ответ дляПроработник
Та вже стало ясно трошки про ваш сад та будинок
Так , він не потребує рук та догляду - клеверу байдуже
Кишмишная Мая• 11 января в 12:20
Я до 40+ жила только в квартирах. Сейчас в доме. В квартиру больше не хочу. В доме тишина и спокойствие, и никто не ходит по голове, не смывает ночью туалет и т д.
Лика-прилипка• 11 января в 12:24
Ответ дляПроработник
Лінь мені. З ялинки ще навіть шишок немає) ні, у мене теж любов до агрофітнесу в генокоді закладена, такий вид релаксації, що я лише не саджаю
Але ж не буду стверджувати, що без цього ніяк. Ну і так, доріжки чоловік гребе) і навіть якщо не гребти - навесні розтане)
Бабайко• 11 января в 12:25
Ответ дляЯк_наготую...
Та ні - в квартирі прийшла втомлена - і лягла , а будинок - пару разів лягла після роботи і занедбане вже видно
Прийшла і відпочиваєш, якщо сусіди не шумлять, товчуться, голосно музику слухають.
Бабайко• 11 января в 12:26
Ответ дляGemini ІІ
5 соток з будинком. На офісі 3 дні на тиждень, щодня за ноутом дома десь від години до 5 - коли як
Ким працюєте, якщо не секрет? Графік класний у Вас
Великий сатирик• 11 января в 12:34
Ответ дляЯк_наготую...
А я бігаю за вами і плюсую. Я квартирна людина. Мама в будинку, виє вже волком від того всього. Чоловік просто не хоче в квартиру, хоча квартира теж є. А з дітьми так взагалі нема чого в тому селі робити
Блиск думки• 11 января в 12:35
Ключевое для меня ’пид мистом’ это сколько? Доставки, такси, ТЦ в доступе? Вот сейчас замело, я за руль не сяду, тем более с детьми, муж занят и что? К батькам ходить?
Кондуктор маршрутки• 11 января в 12:36
Квартира с террасой с видом на море. Либо если дом, то небольшой и в городе, районе с хорошей инфраструктурой, что бывает не так часто.
Все питаю зарання• 11 января в 12:38
Ответ дляПроработник
Чем тяжело? У меня дом 130кв и квартира 70кв. Коммуналка больше в квартире(
Но в квартире вы платите квартплату и не гребете снег возле дома, не подметаете листья и мусор, не смотрите за травой возле дома и участком.
НашлаПерепискуМужа• 11 января в 12:42
Дом-это комфорт ,если к этому привыкли .Огородом не занимаюсь уже 20 лет,но правда есть розарий(для меня) и бассейн для рыбок (для мужа,это еще дополнительный доход).Машины две,у меня и у мужа,и хотя парк, магазин рядом.Сложно себя представляю даже самой крутой квартире,но это дело вкуса ,дети живут в квартирах, так что смотрите что нравится Вам.Никого не слушайте.
Ответ дляСіточка
Мені тільки будинок. А зараз тим більше.
Але в мене автономія. Газ, твердопаливний котел, піч на дрова, сонячні панелі, скважина і криниця
20 кілометрів від Львова по трасі
Більше того, цього року збудували ще один
20 кілометрів від Львова по трасі
В четвер від мами (15 км. від Львова) їхав додому 1,5 год - простіше застрелитися
Лише квартира (де магазин - через дорогу, аптека - через 200 м., школа/універ - неподалік, всі друзі дітей поруч (потусуватися), ТЦ - 1 км.)
Сіточка• 11 января в 12:44
Ответ дляviter33
А нас трасу чистять і авто в нас повний привід.
У Львові в квартирі живе син студент
Ответ дляСіточка
У Львові в квартирі живе син студент
Кожному - своє
будинок - як страшний сон із щоденними тягучками вранці на в’їзд у Львів, ввечері - на виїзд (як і у всіх великих містах)
Слава Богу, діти такої ж думки
Сіточка• 11 января в 12:47
Ответ дляviter33
Кожному - своє
Слава Богу, діти такої ж думки
Так я ж не сперечаюсь
Для мене тільки приватний будинок
Більше того, купили ще дачу в Старосамбірському районі там взагалі глуш
Для мене тільки приватний будинок
Мира всем• 11 января в 12:48
Ответ дляСіточка
20 кілометрів від Львова по трасі
А де саме?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 января в 12:48
Ответ дляДавно без алко
А я посмотрела в Гугле. Шикарное село, река, церковь красивая, асфальт в центре. Почти городок. 12 000 человек проживает, во всяком случае, до войны.
Кому там смешно? Вы кроме конуры, в жизни, мало что видели.
Поддержу Вас. Кто жил в своем доме - того в конуру не загонишь. Дом - это свобода и красота. Все от хозяев зависит. Ухоженный дворик - рай для души.
Бесконечность-не предел• 11 января в 12:52
Ответ дляЯк_наготую...
У меня тоже нет газона. И клумбы нет.Это запрещено? Спорыш , по нему потыканы луковицы первоцветов , весной очень красиво. Участок маленький, всего 6 фруктовых деревьев, которые муж обрезает раз в году. И несколько елочек, вокруг них агроволокно и отсыпка.
Панорамных окон нет, 4х санузлов тоже. Есть место для игор детей, домик на дереве, большой гараж для авто, с возможностью зарядки для электрички. Солнечные панели и полная автономия. И после работы я могу заняться своими делами ,выпустив детей во двор, а не сидеть с детьми на площадке.
Снег в этом году чистили аж один раз. Сейчас сухо, снега нет.
Такое чувство, что вы не работаете и зачитываете тут список аргументов для мужа
Проработник• 11 января в 12:50
Ответ дляВсе питаю зарання
А кто это делает? Наш жек не чешется.
Бесконечность-не предел• 11 января в 12:51
Ответ дляВсе питаю зарання
Где такой чудесный жек. Мои родители в квартире, все вышепепечисленное сами .
Все питаю зарання• 11 января в 12:55
Ответ дляПроработник
А кто это делает? Наш жек не чешется.
Дворники. Это может быть и ОСББ. Но, у моей мамы ЖЕК, и тоже все убрано, даже подъезды покрашены.
Я матуся, мені можно• 11 января в 12:54
Зараз тільки будинок, ще ц так близько до міста.
На своїй ділянці хоч укриття,хоч генератор, хоч дітям майданчик.
Я вже мовчу про незалежність від централізованого опалення і води
Проработник• 11 января в 12:54
Ответ дляВсе питаю зарання
Наш дворник, ука, ещё и мусор выбрасывает на клумбы. Появляется редко и поддатый
Лика-прилипка• 11 января в 12:58
Ответ дляБесконечность-не предел
О, з дітьми плюс мільйон. Вийшли і голова не болить.