А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 15:57
Просто настрій не дуже
Без причини. Якщо не брати стандартно ситуацію, яка у всіх
Просто хочеться чимось себе порадувати. Кава з печенькою не допомогла. Прогулятися теж. З кимось поговорити теж
Чим ви себе радуєте?
А_я_ЛОЖУ!
• 11 января в 15:58
Ну мені треба зробити дві великі задачі. До яких душа не лежить. Може в цьому причина
Несу добро людям• 11 января в 15:58
Хочу порадувати себе походом до лікаря за АД
Все ніяк не дійду…
Без QR коду• 11 января в 15:59
Принять ванну, выпить вина или что там вам нравится, включить комедию, иногда люблю включить музыку своей молодости и потанцевать
черная мамба• 11 января в 15:59
Поговорите с GPT сайтом, он проанализируем, что вам нужно. И я это серьезно
А_я_ЛОЖУ!
• 11 января в 16:01
Ответ длячерная мамба
Я тут на днях подивилася мульт. Саус парк, 27 сезон 3 серія. Поки що не тягне слухати чат :))
ЧукИГеки• 11 января в 16:01
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Мне тоже, предложили работу, вроде как деньги нужно, но работа максимально неприятная.
А_я_ЛОЖУ!
• 11 января в 16:01
Ответ дляБез QR коду
В ванну збиралась пізніше, перед сном. Може й зараз, да
А_я_ЛОЖУ!
• 11 января в 16:02
Ответ дляЧукИГеки
Аналогічно
А_я_ЛОЖУ!
• 11 января в 16:10
Ответ дляШопингмонстр
Смотрю сериал турецкий, поела Наполеон)))
якщо я зараз обїмся вуглеводами, то буде ще гірше
Шопингмонстр• 11 января в 16:11
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вино+креветки?
ТочноБудет• 11 января в 16:35
Люблю вихідні,пʼятниця вечір після роботи,то кайф,не передати.Вже настрій сам по собі.Напашешся,вихідні дома,свої справи,щастя.
12 галюцинаций• 11 января в 16:45
Ответ дляТочноБудет
О, я до заміжжя вечір п´ятниці обожнювала))) а коли чоловік і дитина, то що п´ятниця, що неділя, що вівторок все одно.