Черный Ловелас• 11 января в 16:55
Ответ дляТриндичіха Байрактар
года 3 не меньше
пока фронт не выровняется по реке Днепр а там еще 100 лет можно держать оборону, мой ответ 100+ лет.
Just a crow• 11 января в 17:09
Не знаю, правда. Хочется верить в хорошее, только будет ли это хорошее, тогда когда люди ничего в военных действиях не решают и не могут решать
Uebersetzerin• 11 января в 17:15
А що тут думати
Ще не скоро, це точно
А дати - їх вже десятки, хтось та й вгадає
Ще не скоро, це точно
Поки не буде створений новий порядок світу з новою архітектурою впливу держав і безпекою, це більш глобальне. Ми частина цього процесу, війна в нас не за Крим і Донбас.
І Ми , просто частина коліщаток, хоча дістається найбільше.. перші, знекровлені. . Через географічне положення і шизоїд путіна, який вважає, що нас не існує.
Надіємося, на стишення бойових дій, коли рф неспроможна буде вести їх такої інтенсивності.
Також, коли нарешті Захід забажає спасти свої установи, інститути, так звану- демократію порядку після 2 світової, , і коли Лицемірна толерантність,
Фальшивість,Лівий лібералізм підуть в минуле. Будуть думати про планування наперед, а не говорильню.
Черный Ловелас• 11 января в 17:25
Ответ дляFalcon82
Не моє, але вже цікаво про деякі моменти
Байстрюк Арестовича вещает?
ellllena.ua• 11 января в 17:33
Ответ дляИра0677
Тем не менее гибнут люди, много людей...
Об этой функции речь и идёт, как я понимаю
Фрау Донна Роза• 11 января в 18:02
Ответ дляlilul990
Ми з нашого боку робимо все для підтримання мирного плану трампа
вы - это кто? зе и партнеры?
Your Sweetheart• 11 января в 18:18
Ответ дляlilul990
До кінця 27 року все вирішиться - остаточний розподіл світу. У путіна немає змоги тягнути її довше. Він би не бив кукарєшніком якби у нього були десятиліття вперед на війну
Удалено администрацией...
Natalia505• 11 января в 19:09
Ответ дляИра0677
На Украине есть все возможности продолжать войну?
В Україні...
Солнышко-93c6• 11 января в 19:11
Не знаю, сколько война, но после нее другая жопа будет, экономическая.
Your Sweetheart• 11 января в 19:20
Ответ дляlilul990
Ви в кацапії досі вірите в сильну нєпабєдіму расію?
Удар кукарєшніком це крок відчаю і розгубленості після подій у Венесуелі та Ірані і до газопроводу немає ніякого відношення
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 11 января в 19:20
Ответ дляlilul990
Кукарєшнік дуже дорогий і його довго виробляти. Млрд російських рублів спущено в унітаз. Як ви думаєте накуя?
Удалено администрацией...