Anastasiia-9046• 11 января в 16:49

Як ви думаєте скільки ще буде війна і що після неї?

Триндичіха Байрактар• 11 января в 16:50
года 3 не меньше
Наташа_32• 11 января в 16:50
Ещё года 2. А после - п**дец!
Honda-• 11 января в 16:51
Понятно, что не границы 91го. Да и не 2022.
lilul990• 11 января в 16:52
До кінця 27 року все вирішиться - остаточний розподіл світу. У путіна немає змоги тягнути її довше. Він би не бив кукарєшніком якби у нього були десятиліття вперед на війну
Маска-0b9f• 11 января в 16:53
Всё зависит от западного финансирования.
lilul990• 11 января в 16:54
Закінчиться все розвалом росії - між Китаєм і європою. Бо у путіна тунельне мислення, він не розуміє шо його оточення яке він сам створив - вводить його в оману через багато факторів
Ира0677• 11 января в 16:54
Ответ дляlilul990
На Украине есть все возможности продолжать войну?
lilul990• 11 января в 16:55
Ответ дляИра0677
Ми більше не держава, ми функція.
Ира0677• 11 января в 16:55
Ответ дляlilul990
Ми більше не держава, ми функція.
Тем не менее гибнут люди, много людей...
Черный Ловелас• 11 января в 16:55
Ответ дляТриндичіха Байрактар
года 3 не меньше
пока фронт не выровняется по реке Днепр а там еще 100 лет можно держать оборону, мой ответ 100+ лет.
Abrado• 11 января в 16:56
Я думаю до 2030, можливо в 2027 - 2028 активні бойові ослабнуть, але не повністтю
lilul990• 11 января в 16:56
Ответ дляИра0677
Ми з нашого боку робимо все для підтримання мирного плану трампа
Just a crow• 11 января в 17:09
Не знаю, правда. Хочется верить в хорошее, только будет ли это хорошее, тогда когда люди ничего в военных действиях не решают и не могут решать
Uebersetzerin• 11 января в 17:15
А що тут думати
Ще не скоро, це точно
А дати - їх вже десятки, хтось та й вгадає
Falcon82• 11 января в 17:15
Не моє, але вже цікаво про деякі моменти
LudaSHS• 11 января в 17:18
Поки не буде створений новий порядок світу з новою архітектурою впливу держав і безпекою, це більш глобальне. Ми частина цього процесу, війна в нас не за Крим і Донбас.
І Ми , просто частина коліщаток, хоча дістається найбільше.. перші, знекровлені. . Через географічне положення і шизоїд путіна, який вважає, що нас не існує.
Надіємося, на стишення бойових дій, коли рф неспроможна буде вести їх такої інтенсивності.
Також, коли нарешті Захід забажає спасти свої установи, інститути, так звану- демократію порядку після 2 світової, , і коли Лицемірна толерантність,
Фальшивість,Лівий лібералізм підуть в минуле. Будуть думати про планування наперед, а не говорильню.
Черный Ловелас• 11 января в 17:25
Ответ дляFalcon82
Байстрюк Арестовича вещает?
ellllena.ua• 11 января в 17:33
Ответ дляИра0677
Об этой функции речь и идёт, как я понимаю
Еленнн• 11 января в 17:48
Ответ дляFalcon82
от 14 і провіримо. вже скоро.
Фрау Донна Роза• 11 января в 18:02
Ответ дляlilul990
вы - это кто? зе и партнеры?
Teonaa• 11 января в 18:09
Ответ дляlilul990
А шо йому з горішником робити - дивитися на нього?
Your Sweetheart• 11 января в 18:18
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 11 января в 18:30
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Ви в кацапії досі вірите в сильну нєпабєдіму расію?

Удар кукарєшніком це крок відчаю і розгубленості після подій у Венесуелі та Ірані і до газопроводу немає ніякого відношення
lilul990• 11 января в 18:30
Ответ дляTeonaa
Кукарєшнік дуже дорогий і його довго виробляти. Млрд російських рублів спущено в унітаз. Як ви думаєте накуя?
Natalia505• 11 января в 19:09
Ответ дляИра0677
В Україні...
Солнышко-93c6• 11 января в 19:11
Не знаю, сколько война, но после нее другая жопа будет, экономическая.
Your Sweetheart• 11 января в 19:20
Ответ дляlilul990

Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 11 января в 19:20
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 11 января в 20:16
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Хто з нас агресивний?
lilul990• 11 января в 20:17
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Ви стали думати шо росія вялікая і всемогутня. Але трамп вам поправить корону лопатою