Безпринципова• 15 апреля в 13:09

Похудеть в менопаузе. Задача со "звездочкой"

Кому-то это удалось? Ну или хотя бы не растолстеть. Под менопаузой подразумевается полное угасание функции яичников (отсутствие месячных более 2-3х лет). Без ЗГТ. Кто худел не в менопаузе - ваш опыт и предположения не годятся, как человек, худевший ДО менопаузы, могу сказать, что большинство способов ПОСЛЕ менопаузы не работают.
Диверсификация• 15 апреля в 21:35
Ответ дляспальное место
спасибо, буду знать, не знала.
Я просто звичайний їсти не можу, тільки для випічки його беру
То якось геть випадково подивилася на білок і це прям відкриття для мене було
Бо хочаб 80 грам білка на день треба звідкись взяти
А на уколах я не всі продукти нормально переношу.
То експериментую

Не люблю натовп• 15 апреля в 21:47
Мне надо 8 кг сбросить, уже начала.
Но я в предменопаузе еще
Міряю від одиниці• 15 апреля в 21:50
Автор, я не вашого ще віку, з гормонами по гінекології все ок, але за пару років роздуло просто жесть, особливо в животі, хоча все життя фігура пісочний годинник. При тому, що їм небагато.

Короче, стала я з чатом джипіті спілкуватися. Типу, проаналізуй, поводь себе як нутриціолог і дієтолог. Так от він мені почав вирівнювати кортизол і інсулін. Я перестала з ним пити каву натще, тільки після сніданку. Перестала робити зарядку зранку, теж тільки коли вже поїла. І стала їсти більше, бо коли відправляла фото тарілок, казав, що сильний недобір і через це підвищується кортизол. Більше нічого не змінювала, спорту немає зараз.

Так от за 2 місяці в мене в животі і в талії по -5 см (вага маленька). Були раніше постійно набряки в кінці дня, зараз взагалі немає. Поспілкуйтеся з ним, може щось реально порадить
Не люблю натовп• 15 апреля в 21:51
Ответ дляБезпринципова
Я й так небагато їла. Колись навть чоловік пошуткував, що оженився на мені через те, що мене легко прогодувати.
Вы удивитесь, если реально посчитаете сколько калорий и всего остального едите

А с возрастом калорий надо все меньше и меньше. Моя норма в 48 1400 ккал если я не планирую худеть. А у меня 170 см роста
Тут как тут• 15 апреля в 22:45
Чотири роки тому у віці 61 рік пішла на програму Віктора Мандзяка ’Наука та здоровий глузд’. Планувала скинути 5 кг, бо самотужки вже не виходило (війна, стрес заїдала), то звернулась за допомогою. За рік потихеньку скинула 14 кг. Була 67 (зріст 165), стала 53. Вагу утримую, повернула здоров´я. Змінила спосіб життя та отримую від цього задоволення.
Мушля з Криму• 15 апреля в 22:54
Ответ дляБезпринципова
Вешу 56, хочу 50 (я маленького роста).
Если без уколов, то только в зале пахать и диета.
Святатабожа• 15 апреля в 23:52
Ответ дляБезпринципова
155. На этом росте лишние 5-6 кг ну очень видны. Живот - примерно как на 5м месяце, на спине складки - по 2 шт с каждой стороны.
У меня такая же история, именно на спине эти валики появилась, даже осанка изменилось
Кавунка• 16 апреля в 00:07
Мне удалось,но до конечного результата иак и не дошла, сдаюсь.
У меня уже 13 лет нет месячных. Диета была на грани голода, поэтому никак не могу начать опять, остановилась на одном весе и стараюсь его держать.
Сладкий лимончик• 16 апреля в 03:09
Ответ дляспальное место
протеиновый коктейль-20 г белка
тунец в собственном соку
творог мимимилк,0.1% там больше всего белка
куриное филе , или белки яиц
хлеб или оладьи из чечевицы
А чому хліб чи оладки, а не просто варена сочевиця? І як з неї оладки робити?

Сладкий лимончик• 16 апреля в 03:19
Ответ дляТут как тут
Розкажіть, будь ласка, що це за програма, в чому її суть?
Я не тону• 16 апреля в 06:33
Ответ дляСладкий лимончик
Реклама Мандзяка. Підпишіться на його соцмережі , якщо хочете взнати більше
Сладкий лимончик• 16 апреля в 06:54
Ответ дляЯ не тону
Де реклама? Я хочу просто в двох словах зрозуміти, що там ( харчування, рецепти, вправи?) от і все
Диверсификация• 16 апреля в 12:15
Ответ дляНе люблю натовп

Кількість калорій на від зросту залежить, а від образу життя
спальное место• 16 апреля в 17:46
Ответ дляСладкий лимончик
просто вареная не вкусно, хлеб еще вкусно, рецептов в интернете миллион, гуглите
Тут как тут• 16 апреля в 21:04
Ответ дляСладкий лимончик
Там дійсно про харчування, рецепти, кількість кроків та чудові вправи (за бажанням). Тобто можна робити, можна не робити. Можна в залі або вдома. Я пройшла всі 10 рівнів, син довго на першому на першому був, а потім не захотів, але схуд на 20 кг з лишнім
Сладкий лимончик• 16 апреля в 21:10
Ответ дляТут как тут
А харчування прямо на кожен день чітко чи загалом рецепти? Вам важко було притримуватися? Скільки це коштує? Боюся щось детальніше питати, бо знов скажуть, що реклама))
Тут как тут• 16 апреля в 23:15
Ответ дляСладкий лимончик
З харчуванням в двох словах не напишеш, але цікаво. Тобі скидають перелік продуктів та пишуть в грамах скільки якого можна з´їсти і ти сам вибираєш з цього переліку те, що тобі хотілося б приготувати та з´Їсти. Тобто не рецепти. Рецепти з´явились пізніше, але з них ти просто можеш собі щось вибрати, якщо забажаєш, одне блюдо на день. Чесно скажу, що у мене до них руки не дійшли. Вони є вдома, дуже прикольні, але нічого не готувала. Принцип - скільки якого продукту можна в день в сирому вигляді. Один раз на тиждень ’вільний прийом’, коли можна їсти, що тобі заманеться та не відмовляти собі ні в чому, якщо тебе запросили на якесь свято (це дуже зручно). Спочатку у тебе перелік харчування на схуднення, а коли ти вже схуд перелік для стабілізації ваги, якого ти маєш притримуватись все подальше життя. Тобто ти змінюєш вагу та спосіб життя. Притримуватися не важко, навіть цікаво, за пару тижнів чудово втягуєшься. Спочатку треба звикнути все важити. Коли за два тижні бачиш перший результат, це дуже надихає та стимулює. Трохи нудний момент (але без цього ніяк і це підтримує та зобов´язує) це кожного вечора відправляти звіт куратору (тренеру), за яким тебе закріпляють. Він контролює та підказує. Яка зараз вартість я не знаю, але часто бувають акції зі знижками. Платити треба кожні 60 днів. Перші 60 днів дорожчі, якщо тобі все сподобалось і вирішив продовжувати, то наступні (і всі наступні) 60 днів значно дешевше. А саме через кожні 60 днів ти приймаєш рішення продовжувати чи виходити з програми.
Сладкий лимончик• 16 апреля в 23:21
Ответ дляТут как тут
Дякую, що написали так детально. Цікаво, може і наважуся спробувати)
Тут как тут• 17 апреля в 17:51
Ответ дляСладкий лимончик
Будь ласка. Я 2.5 роки спостерігала за ними на ФБ. Цікаво було. Хотілось зрозуміти чи не розвод, чи дійсно дієво. Але тоді ще справлялась з вагою сама. Та згодом настав мій час