Крихітка на всі• 11 января в 18:06

Чи можна приходити в садок пізніше?

Вихователі водять на прогулянку на годину, як зазвичай, не дивлячись на мороз. Я нічого не маю проти свіжого повітря ітд, але особисто я вважаю що 20 хв вийшли, подихали - це з головою. Хочу приводити тоді після прогулянки. Де написано можна так чи не можна? Дякую

У дитини ларингоспазм буває. Якщо я не помиляюся, колись лікар сказав що така особливість поки не переросте чи щось таке. Стан доволі стрьомний, я не хочу. Хоча по правді більше схоже що у неї грві так протікає. Тобто не бронхітний кашель з мокротинням, а оцей горловмй сухий непродуктивний. Тобто вірус коли, а не холод. Но лікар точно щось тю казав про чинник холодного повітря.
Як бути.
Даю справку• 11 января в 18:30
Ответ дляКрихітка на всі
На вулиці ?
Дв нема що там робити
Вам нема що робити, дітям завжди знайдеться що зробити на вулиці. Чи у Вас там пустир де взагалі нічого нема? Але й на пустирі можна снігову бабу чи фортецю зліпити, побігати, погратись у щось
Перша на селі• 11 января в 18:34
Ответ дляAnna -d11e
Автор ,а навіщо Вам садок ? Ви напевно ж не працюєте ,то і займайтесь своєю дитиною. А гуляти вихователі можуть до - 15 морозу. В садку є свої правила та Сан норми. Зараз так кожна мама захоче щось. Тому дома, або нянька.
Та конечно! Одной маме не нужны прогулки, вторая ругается что мало, одной рано, другой поздно. Ну такое. Зачем вообще приводить? Берите няню.
Перша на селі• 11 января в 18:34
Ответ дляДаю справку
Побеситься, выбегать всю энергию. Где ещё так поносятся, как не на улице.
Голена блондинка• 11 января в 18:40
У нас к завтраку надо было привести. И в плохую погоду никто не гулял. И в хорошую погоду тоже 🤣 гуляли под настроение воспитателя, а у неё его всегда не было. Если вы дома и вам все рано во сколько водить, то лучше вообще мороз дома пересидеть. У меня ребёнок от мороза зашкаливается адски, сейчас к пульмонолог записаны, так как ничего не помогает
Янка-угомонись• 11 января в 18:39
А я читала что ларингоспазм как раз холодным воздухом лечиться...
Гарнюнька• 11 января в 18:42
А чого вихователі в теплі, а діти на вулиці ? Самі???
Розкажіть що робить ваша дитина, коли з вами гуляє
Говорю відверто• 11 января в 18:53
Ответ дляAnna -d11e
А поморочить голову ж надо людям
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:10
Ответ дляМанкоголік
Бред бредом а у меня ребенок перестал страдать бронхоспазмами только после того когда отдала на футбол , и они занимаются и в дождь и в мороз на улице , и забыли про эти болячки а то каждое орви заканчивалось этой дрянью . Я к примеру была против если б воспитатель не гуляла с детьми еще б и жалобу написала
Я теж проти в цілому
Бо була осінь, не холодно но морось (мізерна, як пиль чисто) але вологе прохолодне повітря. То сиділи в групі, бо «дощ»! Тижнями
А як оце Я проти, то водять хоч в -15 і надовго!
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:13
Ответ дляМанкоголік
А як це «закінчувплось» спазмом? Це ж початок))) це не хвороба, це спазм, стан. Алё небезпечний
Коли в бронхах - то інше, то обструкція. Це саме хвороба. Лікуєш, дихаєш іншаляції, іноді антибіотики навіть.
Це різне.
У моєї - дибільний кашель з гортані. Там де голосові звʼязки. ЗАК і црб при цьому хороші. Але все одно це знов припиненнч садка, і сидіння вдома. Бо це не швидко буває минає.
Ответ дляПерша на селі
Нет, приходить когда вздумается в садик - не дело. Готовить на Вас еду, не готовить. Ну такое.
Ми ж платимо
Ми поатимо навіть коли не зодимо
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:18
Ответ дляПерша на селі
Вы очень проблемный родитель. Я бы Вам отказала, так как с вами тяжело вести диалог. С чего вы взяли что воспитатели сидят в тепле - непонятно. Отношение и уважение к воспитателям плохое.
Це у вас до людей погане ставлення. Написано : самі (батьки), сидят в теплі; по друге вище - здорове повідомл як я ставлюся до нашої чудової виховательки. І по третє я є тим родітєлєм, який один - якщо треба фарби, мочалки, доместоси чи папір - йде, приносить, і не розводить в чаті демагогію про «а давайте скинемося бо туалетний папір дітям треба». І з вересня я навіть не просилася в тому чаті щоб мені щось вертали. Сракою не читайте просто, і все буде нормально((((
Перша на селі• 11 января в 19:19
Ответ дляКрихітка на всі
Ми ж платимо
Ми поатимо навіть коли не зодимо
Так не платите садику. Платите няне и сами принимайте решение как будет гулять ваш ребёнок. Я не думаю, что ваша оплата даёт вам власть принимать решение как будет работать садик.
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:19
Ответ дляAnna -d11e
Ну бо я вдома не можу працювати поки не вожу
Перша на селі• 11 января в 19:20
Ответ дляКрихітка на всі
Не приносите Доместос. Если бы ваш вклад такой большой, то директор пойдёт Вам на встречу. Читайте договор который Вы подписали с садиком и на каких условиях ваш ребёнок в садик.
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:23
Ответ дляДаю справку
Я Вам написала, що б дитину порахували і нагодували вдень і на полуденок - дитину треба відмітити. Якщо дитину з ранку відмітили - дитина є. Її може й нема ще в садочку, як Ви збираєтесь привести. Але вона «є» по документах. І якщо десь шось станеться в час коли дитина «є» в садочку то вигрібати буде вихователь.
Ну я чула таке. Просто це не працює. Є я, яка у разі якщо травмується дитина, що - побіжу на виховательку нашоаорювати? Щоб що було? 😳
Я вас зрозуміла)
Просто кажу що щоб були розборки, треба якась заява мами. Якщо щось із дитиною стається коли вона вдома, то мами зазвичай займаються іншим. А не жалуються ходять. Ну, тобто той порядрк про який ви пишете - на практиці не станеться
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:24
Ответ дляПиши-пропало
Не знаю що вам на це сказати. Я вважаю що правила є правила і вони для всіх. Звичайно є виключення з правил. То може не водити взагалі поки морози? У мене дитина хз чи хвора чи здорова - горло виглядає вже два тижні як при ангіні, а сама дитина здорова. Були у двох лікарів. Дали добро вести в садочок. Ось в минулу середу у нас закінчилися канікули в садку, я не повела. І завтра поведу до третього лікаря а не в садочок. Бо я нервова мама, але я не вважаю що мої нерви привід порушувати правила і створювати незручності іншим
Я так само сиділа і досі сижу
Був непонятний тонзиліт понаж місяць із чистим бакпосівом і гарним ЦРБ)) і трохи в ЗАК пост-вірус)))
Можу підказати як у нас пройшо
Лори дивилися, два педіатри.
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:40
Ответ дляПерша на селі
Та я шо, директору звітую шо я так купляла. Принесла і принесла, мені не жалко і не важко. Мені головне щоб було все чисте і помите
Піду , я просто питала тут чи десь написано що прям не можна
Перша на селі• 11 января в 19:41
Ответ дляКрихітка на всі
Ты Вы же сами написали, что сделали много для садика, а Вас обломали с такой мелкой просьбой, как приходить в садик чисто на обед и поспать.
автор Крихітка на всі • 11 января в 19:46
Ответ дляПерша на селі
Я не писала що так много😳і не розповідаю про це, дала виховательці та й пішла. Директор там і рядом не стоїть ніде😂😂.
Вихователька не хоче сама вирішувати. Направила от. Піду завтра схожу
Ответ дляПерша на селі
Це ж много. Дрібниці, боже
Пиши-пропало• 12 января в 07:03
Ответ дляКрихітка на всі
Я так само сиділа і досі сижу
Можу підказати як у нас пройшо
Лори дивилися, два педіатри.
Підкажіть будь ласка
автор Крихітка на всі • 12 января в 08:40
Ответ дляПиши-пропало
Підкажіть будь ласка
Ну перехворіла дитина хіленьким грві. Трохи соплей, незначний кашель чи без нього. На 5й день я думала вже все, просто дороблю терапію і в садок. І при пшиканні носа випадково побачила білі плями на горлі, як було чисте, бо ж лікар заглядав.
Позвала лікаря тут же. Купила стрептотест. Тест негативний. (Другий тест в мед закладі, теж мінус) Лікар призначила лікування від кандидозу. 5 днів флуканазолу - жодного результата. Поіхали до лора, взяли посів. Призначили полоскання хлорфіліптом і смоктати щось що є антисептичне. Посів прийшов із «нормальною флорою», антибіотикограми не було. Лор сказала що тут антибіотик не треба. Але я наполягла що цей стан вже два тижні, пішов третій. Зупинилися на ЗАК і ЦРБ. Якщо ок, то без антибіотику точно. Здали, показало що все нормально. Після вірусу кров. Пройшли тижд хоорфіліпта, но таке, незначне покращення. Знов до нового лора поіхали, це все розказали. Він опитав, оглянув, і інші препарати призначив - але теж чисто дві пшикалки. Одна 5 днів, друга - потім з 6го дня, тривало (це для відновлення флори). І уже результаи був. Нн знаю я чи від пшикання, чи воно вже саме просто пройшло.
Так я дізналася що буває такий вірусний тривалий тонзиліт. Родичка доросла і розумна сказала що для дітей це нормально, робиться імунітет ітд

Ви щеплення недавно ніяке не робили?
Пиши-пропало• 12 января в 09:58
Ответ дляКрихітка на всі

Ви щеплення недавно ніяке не робили?
Не робили ніяких щеплень і півтора місяці нічим не хворіла. Якщо і був якийсь вірус до горла, то я не помітила, тобто симптоми були прямо дуже легкі. Але у мене дитина так в основному і хворіє - один день температура до 38, потім пару днів 37-37,2, соплі і більше нічого. На шостий день зазвичай йдемо в садочок
автор Крихітка на всі • 12 января в 17:03
Ответ дляПиши-пропало
Типу після непоміченоі можливої грві почалися білі плями на мигдаликах?
Чим лікар лікує?
Пиши-пропало• 12 января в 17:22
Ответ дляКрихітка на всі
Чим лікар лікує?
Сьогодні вже третій лікар дивився. Сказав аденовірус так нетипово протікав, тепер каже можуть і до тепла такими бути. Типу дивіться як дитина себе почуває і заглядайте періодично чи вони не зрослися. Як зрослися то лише вирізати. Ніякого лікування. Взяв бакпосів, якщо бакпосів чистий то нічого, якщо щось висміють - антибіотик проти того що висміють. В садочок можете йти. Це німецький лікар
автор Крихітка на всі • 12 января в 17:26
Ответ дляПиши-пропало
Хто «чи не зрослися»?!😳
Пиши-пропало• 12 января в 17:36
Ответ дляКрихітка на всі
Хто «чи не зрослися»?!😳
Мигдалики (гланди)
У дитини вони на стільки збільшені, що майже торкаються одна одної
автор Крихітка на всі • 12 января в 17:41
Ответ дляПиши-пропало
Мигдалики (гланди)
От козел
А як це? У моєі не були особо збільшені.
Взагалі-то я точно не знаю, але якщо так розмірковувати як він, то воно може збільшитися чи розростися так, що перекриє повітря, що є недопустимим станом! Я думаю треба ЦРБ і ЗАК, і посів. І консультацію може он-лайн нормального українського лікаря. Це німеччина? Там вміють ото тільки оперувати. Лікувати вони не вміють.
Пиши-пропало• 12 января в 18:45
Ответ дляКрихітка на всі
От козел
Український лікар нормальний онлайн те саме сказав, бакпосів взяв німецький лікар. Але навряд дитина може себе добре почувати два тижні з бактеріальною інфекцією
Прямо задихнутися дитина не може, але апноє під час сну може бути через з збільшені мигдалики, через аденоїди теж може. От коли не може вже дихати і ковтати то тоді й вирізають
В так нема хвороби - нема лікування
Теоретично це ще може бути мононуклеоз, але там теж нема ніякого специфічного лікування, тому видно й не брали аналіз. Аналіз беруть тільки щоб виключити серйозні хвороби