Идеальная оптимистка• 11 января в 23:22

Де вчать англійської в Києві для вступу закордон. Який рівень? Сертифікар?

Поясніть плз хто в темі
ЗаведУющая• 11 января в 23:25
Grade курси називаються для здачі міжнародних іспитів з англійської.
Треба рівень b2 чи с1 для вступу.
Відрізнятися від спеціальності може.

Пс: не знаю, чого всім так смішно.
Родич закінчив спеціальність ’Економіка’ в Тарту ( Естонія).
Треба був сертифікат б2 для вступу.
Потім по Еразмус потрапив у Бельгію на півроку.
А звідти знайшов роботу в Лондоні молодшим фінансистом.
Не знаю, кому смішно

Новорічна пальма• 11 января в 23:27
Як тут написати назву - зразу заклюють, що реклама.
В Києві є такі школи.
Вони рекламуються. Шукайте.
автор Идеальная оптимистка • 11 января в 23:27
Ответ дляНоворічна пальма
В Києві є такі школи.
Вони рекламуються. Шукайте.
Напишіть будь ласкаа
Обнемашечка• 11 января в 23:28
В якому класі дитина? В яку країну вступати? Який універ?
автор Идеальная оптимистка • 11 января в 23:30
Ответ дляОбнемашечка
7 клас
Хоче в сша у Флориді
Обнемашечка• 11 января в 23:30
Ответ дляЗаведУющая
Треба рівень b2 чи с1 для вступу.
Відрізнятися від спеціальності може.

Пс: не знаю, чого всім так смішно.
Треба був сертифікат б2 для вступу.
Не знаю, кому смішно
Ржуть, тому що ні ви ні автор зовсім не в темі. Зразу ж видно.
Новорічна пальма• 11 января в 23:30
Ответ дляИдеальная оптимистка
Напишіть будь ласкаа
Study Academy
В них є і старша школа та прямий вихід на іноземні ВУЗи. Є просто курси англійської. Їх сертифікати приймають в багатьох ВУЗах.

ЗаведУющая• 11 января в 23:31
Ответ дляОбнемашечка
Ну я розказую наш досвід з хлопцем-родичем.
Може ще є варіанти.
Наш спрацював)
автор Идеальная оптимистка • 11 января в 23:32
Ответ дляНоворічна пальма
Study Academy
Прямо біля мого дому
Але не думала що їхне навчання щось варте
Вони якось не требують від дітей
Обнемашечка• 11 января в 23:32
Ответ дляИдеальная оптимистка
7 клас
Хоче в сша у Флориді
Дивлячись який зараз рівень. Взагалі у кожного універа можуть бути різні вимоги до мови, цих сертифікатів багато видів. Треба спочатку дізнатись який треба сертифікат, а потім йти на відповідні курси.
Новорічна пальма• 11 января в 23:34
Ответ дляИдеальная оптимистка
Прямо біля мого дому
Вони якось не требують від дітей
Але і не роздають сертифікати кому попало. Та не переводять автоматично на новий рівень якщо дитина не дотягує.
очки_ннадо• 11 января в 23:51
Ответ дляНоворічна пальма
Study Academy
Про их сертификаты даже не слышала)) вузы берут только аелтс и тофл, и к аелтс Стади академи готовит хорошо, дочь после них сдала на С1
очки_ннадо• 11 января в 23:56
Ответ дляИдеальная оптимистка
Прямо біля мого дому
Вони якось не требують від дітей
А никто не требует. Если вы готовите ребенка на евро образование, то главное, что вы должны развить, это навык самоорганизации и самообучения. Система вобще другая, на лекции хочешь ходи хочешь нет, главное сдай предмет
Трохи злякана• 12 января в 00:01
Ответ дляНоворічна пальма
Study Academy
какие их сертификаты? У меня сын заканчивал стади и дочь там сейчас учится. Нужны международные сертификаты для поступления. Сын сдавал айлтс, причем академик, т.к. это было требование университета.
Курсы хорошие, не спорю, но сертификат нужен точно не их (кстати, какой их? сыну ничего не выдавали, они просто организовывали международный экзамен, тогда это был кембридж)
Трохи злякана• 12 января в 00:03
Ответ дляИдеальная оптимистка
Прямо біля мого дому
Вони якось не требують від дітей
в каком смысле не требуют? Ваш ребенок там учился? Курсы очень сильные, там преподают носители и требования там будь здоров, домашки много и экзамены для перехода на следующий уровень. Но понятно, что это не государственная школа, родителей к директору не вызывают, если ваш ребенок не хочет учиться - то это сугубо ваш выбор, заставить они не могут.
автор Идеальная оптимистка • 12 января в 00:04
Ответ дляочки_ннадо
Вона займалась індивідуально? Онлайн чиоілайн чи з грурою
Трохи злякана• 12 января в 00:04
Ответ дляочки_ннадо
да, мой тоже сдал С1 только после курсов. Единственное - для айлтс академик брали отдельный курс, там были специфическая лексика
Трохи злякана• 12 января в 00:05
Ответ дляИдеальная оптимистка
Курсы - группами, группы небольшие, 6-7 человек
автор Идеальная оптимистка • 12 января в 00:05
Ответ дляТрохи злякана
Ви ходили в групу чи індивід?

Ответ дляТрохи злякана
Ви на позняках?
Трохи злякана• 12 января в 00:07
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви ходили в групу чи індивід?
группы, по опыту старшего - так лучше усваивается и нет барьера для разговора потом, они в группе постоянно практикуют диалоги, перемешивают детей между собой. Если один на один, то так и привыкают и потом могут быть сложности в общении с другими людьми.
Трохи злякана• 12 января в 00:07
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви на позняках?
нет, почему на позняках? стади по всему Киеву есть
Країна мрій• 12 января в 00:12
На любых, но надо желание и терпение, время...
ПробілНеПрацює• 12 января в 00:24
За США нічого не скажу, а європейські вузи вимагають при вступі сертифікат міжнародного тесту IELTS, рівень не нижче 6,5 (з 9 можливих), але там є два різновиди в ньому: загальний і академічний (складніший ), то для вступу треба саме академічний. Тест складається з 4 частин: аудіювання, читання (різноманітні завдання), письмо (за 20хв ви маєте на 150 слів описати графік статистичних даних і за 40 хв написати твір-роздум на 250 слів на задану тему), говоріння (діалог з експертом-носієм). IELTS все рівно доведеться здавати, тому не зациклюйтесь на тому, щоб курси були саме з якимись сертифікатами, дипломами і тд - все рівно це потім ролі не зіграє. Просто оберіть сильні курси, які дають різнобічне вивчення мови, оточіть себе мовою (блогери, фільми, книги, спілкування з друзями чи хоча б з ШІ). Купа практики, одним словом. А от уже в останній рік можна взяти підготовку саме до IELTS прицільно, де будуть суто за специфікою тесту заняття. До речі, багато безкоштовного в інтернеті для самопідготовки до IELTS, але то вже на високому рівні граматики і лексики треба бути
БезВзяток• 12 января в 00:42
Ответ дляИдеальная оптимистка
7 клас
Хоче в сша у Флориді
Для США TOEFL обычно нужен
очки_ннадо• 12 января в 01:01
Ответ дляТрохи злякана
Мы там тоже брали курс именно к аелтс, до них уровень был достаточно высокий, по их предварительному тестированию В2, но сразу сказали, что после курса сдаст на С1, так и вышло
очки_ннадо• 12 января в 01:07
Ответ дляИдеальная оптимистка
С группой онлайн, только начали оффлайн и война(( но они молодцы, через пару недель восстановили занятия онлайн и дали добросовестно весь курс, я уже честно и не очень надеялась, после сгоревших броней туров и тд
Luna3c92• 14 января в 19:08
онлайн школа, яка готує до міжнародних іспитів:
https://englishdom.com/in/1rqr1