Неновая почта• сегодня в 11:35
Ви б зробили на моєму місці пластику носа?
З дитинства маю широкий кінчик носа. Це завжди спричиняло купу комплексів в мене. Давно думаю над пластикою кінчика носа. Але не можу наважитись. Дівчатка, якби були б не моєму місці, то зробили б?
Пффф 100%• сегодня в 11:38
Є носи наперавильної форми які псують обличчя
А є носи неправильної форми які придають родзинку і індивідуальність обличчю.
У вас останній варіант
Манкоголік• сегодня в 11:38
Какой же нос хотите, инстаграмный пятак с просевшей спинкой и задранными ноздрями? Совсем показились уже.
Ируся-пуся• сегодня в 11:38
Автор, у вас все ок. Пластика носа дуже складна і багато невдалих, люди мучаться потім не тільки з дивно переробленим носом, а ще й з проблемами дихання. Воно вам треба? Ніс є, він дихає - насолоджуйтесь життям
Викупана• сегодня в 11:38
учтите, могут сделать неудачно .
пластика - далеко не простая штука, как кажется
курасаны• сегодня в 11:40
О боже! Как с таким уродством можно жить?! Это ж ужас ужасный! Срочно пластику носа, подбородка и в губы накачать объем побольше. Даже не представляю, как вам сложно такой жить. Держись.
Неновая почта
• сегодня в 11:39
Ответ дляСвекруховна
,Я б увеличила губы. Очень маленькие
Якось не думала про це
Свекруховна• сегодня в 11:39
Ответ дляНеновая почта
Якось не думала про це
Я шучу) Не вздумайте. Все у вас хорошо
курасаны• сегодня в 11:40
Ответ дляНеновая почта
Якось не думала про це
Ну вот. Пожалуйста. Новый повод накрутить себя готов. Можете не благодарить.
Неновая почта
• сегодня в 11:42
Ответ дляНаодинцi
Пришла комплименты собирать
Ні. Ніс справді мене завжди турбував. Ще з дитинства
Анонім-ка• сегодня в 11:44
Ответ дляСвекруховна
,Я б увеличила губы. Очень маленькие
При чем тут ваши губы?
Міні-бікіні• сегодня в 11:47
з цього фото нічого не видно.
те, що видно, виглядає прекрасно. ніяких проблем із кінчиком я тут не бачу.
не морочте собі голову, нічого не робіть. бо проблема у вас швидше за все в голові.
Тирамісу на терасі• сегодня в 11:49
Ответ дляНеновая почта
Ви мій не бачили, великий, картоплиною. Ніколи комплексів не було. І я гарна.
Ви дуже гарна, ніс якраз гармонічно з губами і обличчям
Сходіть до психолога. Чи вас хтось критикував?
З бісиками• сегодня в 11:50
У вас дуже гарний, акуратний носик. Ви можете зробити кінчик візуально вужчим за допомогою макіяжу, в інтернеті є відео як це робити.
Поліпривіт всім• сегодня в 11:50
Да. Нос сейчас как у пятачка. И губы бы чуть больше. Тогда супер будет