Баррикадница• 12 января в 20:02

Пломба зубна близько до пульпи. Зуб реагує на холодне, але не болить

Я його накрила коронкою
Бо дуже велика пломба, майже на весь зуб

Я вірно зробила, те що не полізла вбивати нерв і лікувати канали?
Бо мені здається що цей етап я можу зробити завжди а повернути нерв ніколи

Я так зробила тому що мені зуб не болить сам по собі
Напишіть будь ласка в кого була теж така ситуація і чим все закінчилось
Вільний митець• 12 января в 20:03
50/50
Морковку дай• 12 января в 20:05
Так потрібно було поставити пломбу, поспостерігати, а потім ставити коронку.
Tatiana_1974• 12 января в 20:13
Ответ дляМорковку дай
100%
Нетутешня• 12 января в 20:22
Подождите,скорее всего пройдёт
автор Баррикадница • 12 января в 20:54
Ответ дляМорковку дай
Я так і зробила
Морковку дай• 12 января в 20:57
Ответ дляБаррикадница
Я так і зробила
Як вам роставили коронку, якщо у вас зуб залишився чутливим?
автор Баррикадница • 12 января в 22:34
Ответ дляМорковку дай
А я не казала лікарю
Н.Н• 13 января в 09:45
Підкажіть, будь-ласка, якщо в Києві, де Ви пломбували зуб, аналогічна ситуація.