Copy-Paste• 12 января в 21:39

Зачем вы рожаете в войну?

Маю рацію• 12 января в 23:03
Ответ дляТримбулька
Нафиг рожали в 90?
Не все плохо жили в 90х
мимАпроходила• 12 января в 23:34
Отаким само питанням я здавалась,коли дивилася на роки народження моїх батьків та їхніх братів і сестер. Під час великої вітчизняної моя бабуся народила від пораненого чоловіка,він не дожив до народження доньки,ростила її сама, мою тітку. А зараз я розумію, що люди не знали,коли війна закінчиться. Всі думали що от от.У мене знайома за 5 років народила 3 дітей і чоловік непризовний став. Теж ціль була така.
Ліплю вареники• 13 января в 00:09
Ответ дляМаю рацію
Не все плохо жили в 90х
Так і війна далеко не всім змінила життя
Не виправдовуюсь• 17 января в 14:41
Та причин повно. Хтось не міг завагітніти, а зараз вийшло. Хтось планував и пофік, хтось залетів і аборт не розглядає, а хтось третього народжує, щоб врятувати чоловіка/ родину.Мою знайому її чоловік визвав з Німеччини з двома дітьми в України, щоб заклепати третього. Вона зірвалась, народила. Тепер сидить і всім розповідає, що вийшло випадково, не планували вони. Вони навіть не розписані, діти записані на нього. Їй норм.