Сосиска_Втесте• 13 января в 16:11

Хто виїхав у США, розкажіть хто де влаштувався і взагалі про життя

У якому ви штаті зупинилася, у великому чи маленькому місті проживаєте? Дітям школа подобається, вас влаштовує місцева шкільна освіта? Де працюєте, яка зарплата вважається гарною і достатньою на сімʼю 3-4 людини? На зарплату в 70 тис доларів на рік до податків прожити можна? Що не подобається в країні?
Зараз на дієті• 13 января в 16:13
А вам зачем ? Они уже не принимают украинцев
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 16:14
Ответ дляЗараз на дієті
Я про це і не задавала питання, приймають вони чи ні. Мене інше цікавить
Пишу вірші, дорого• 13 января в 16:14
Зовите в тему лав лав . Она расскажет про успешный успех
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 16:15
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я вже читала про її успіх, може ще є дівчата хто там проживає і хоче розповісти
ПробілНеПрацює• 13 января в 16:20
Вас приглашают туда на работу?
Писали, что на такую зарплату там не прожить
Honda-• 13 января в 16:20
Они еще спят.
Мрію про пончик• 13 января в 16:23
Зарплата 70т/год - это очень мало на семью 4 чел и 3 тоже. Муж получал 12т/ мес, нам на 3х было впритык с арендой, налогами, страховкой, садиком. И это 10 лет назад, сейчас все дороже.
Області пітьми• 13 января в 16:35
Це дуже маленька зарплата на вашу сімʼю, виживати можна - жити ні
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 16:49
Ответ дляОбласті пітьми
А скільки у вас входить за все на місяць, щоб не виживати але нормально жити? Приблизно по сумі
Дадосвидания• 13 января в 16:52
Соседка уехала туда к детям . Плюётся на медицину и на соседей, шо травку курят постоянно ))
За послелний год продукты подорожали.
Хочет домой и собирается летом вернутся .
Області пітьми• 13 января в 16:54
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну так рівень життя дуже різний.
Яка різниця скільки виходить в мене якщо у вас перші 3-5 років так не виходитиме.
Вам потрібно:
Оренда 2500$
Комуналка 500$
Їжа 1500$
Страховка 1200$
Це база, ще одяг садки/школи якісь поточні витрати
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:01
Ответ дляОбласті пітьми
Ну так рівень життя дуже різний.
Вам потрібно:
Оренда 2500$
Комуналка 500$
Їжа 1500$
Страховка 1200$
Страховка 1200 яка саме? Що застраховано, авто, будинок, медична?
Області пітьми• 13 января в 17:04
Ответ дляСосиска_Втесте
Авто і медична це ті які майже нічого не покривають, я вам такі написала « аби було» по мінімуму.
Який будинок ви зібрались страхувати, оренда будинку від 3500-3800
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:07
Ответ дляОбласті пітьми
Я вас запитала що за страховка у вас за 1200? Страховки на різні речі купуються. Авто, будинок застрахували, життя? Оренда будинку і 2000 тис буває
Області пітьми• 13 января в 17:09
Ответ дляСосиска_Втесте
Я ж вам написала АВТОООО!!!! І МЕДИЧНА!!
ну раз ви краще знаєте які ціни на оренду будинку в СШАто для чого питаєте. Може десь і буває в пустелі де немає роботи, чого ні
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:31
Ответ дляОбласті пітьми
1200 це страховка двох автомобілів на 6 міс і оренда будинку за 2000 тис може бути не лише в пустелі де не має роботи. В мене родичка орендує у місті St.Johns , FL бо є привʼязка до гарної школи. Я розумію що оренда у Вашингтоні і Меріленді різна в порівнянні із Теннессі чи Мінесотою але там також є робота і люди живуть
Чумачечая Весна• 13 января в 17:43
Как туда сейчас попасть?
Даже Грин кард еще с осени не начали заявки принимать... Про туристические или, тем более, рабочие визы я вообще молчу (((
Помидорина• 13 января в 17:44
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор медична страховка дуже дорога, у цьому році вона виросла у всіх, 1200 на родину - це буде медична страховка, якщо у вас гарний роботодавець і запропонує таку. Самому платити - це буде ще дорожче. Не впевнена, чи залишилися якісь страховки медичні від держави. На машини ми платимо 500. За дім 300. Їжа дуже подорожчала. Все подорожчало за останній рік. Одяг, їжа. Аренда дуже різна, від штату до штату, і навіть, від району. Медицина - це просто космос як дорого. Рік тому народжувала. Два дні в лікарні, без будь-яких ускладнень плановий кесарів - 40 тис. Звісно, страховка виплачує, але і своїх 2000 довелося доплатити. Звернутися на швидку - теж ціни космічні. Ліки дорогі.
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Как туда сейчас попасть?
У мене є знайомі, які виїхали по візі до родичів і там подали на воззʼєднання, ще одні через церкву виїхали, і купа тих хто по U4U приїхав
Області пітьми• 13 января в 17:49
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вам написала ЗАГАЛЬНУ ціну на страховку в МІСЯЦЬ ( авто і медична).для чого ви мені щось доказуєте? Ось зняття з карти за страховку 2 авто за місяць.
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:50
Ответ дляПомидорина
Моя родичка у лікарні працює, вона платить по 48 дол в місяць, у неї HSA , і по 200 з чимось доларів перераховує на свій HSA рахунок. Дедактбл на сімʼю 3000 дол, а Аут оф покер 8000 дол за рік. Але ці 8000 вже включають дедактбл. Каже так вигідно. Бо більше чим 8000 дол за рік не заплатить якщо потрібно буде операція чи роди
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:52
Ответ дляОбласті пітьми
Я ж не сперечаюсь з вами, але можна знайти страховку і дешевше, 80-100 дол в місяць за авто 2022-2024 року випуску, із гарним двостороннім покриттям
Області пітьми• 13 января в 17:53
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні, не можна.
Можна їхдити без страховки до першого штрафу
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 17:54
Ответ дляОбласті пітьми
Ні, не можна.
Зверніться до агента, нехай прогонить по всім відомим страховим. У вас авто в кредиті? Якщо не в кредиті то до 100 баксів за місяць реально знайти страховку
Області пітьми• 13 января в 18:03
Ответ дляСосиска_Втесте
я фігєю, я живу в сша 10 років і добре що ви мені попались накінець і підказали що мені робити
Чумачечая Весна• 13 января в 18:03
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну они сейчас уже там? А тем, кто пока не там, какие варианты? Никаких?
автор Сосиска_Втесте • 13 января в 18:04
Ответ дляЧумачечая Весна
Заміж вийти
Анонім Секретар• 18 января в 08:08
Ответ дляОбласті пітьми
Ну так рівень життя дуже різний.
Вам потрібно:
Оренда 2500$
Комуналка 500$
Їжа 1500$
Страховка 1200$
В якому штаті живете? Ціни занадто високі, особливо ком і страх