И.О. человека• 13 января в 16:46
Киев, как думаете, будет ли полная жопа или нет??
Просто сейчас смотрю, что эта полная жопа не у всех. а так чтобы совсем у всех сутками не было света, возможно?
Стебель березы• 13 января в 17:50
Ответ дляЯ матуся, мені можно
В Киеве людей очень много, больше,чем в Житомире )))))
Так и бюджеты разные
Вы погуглите, сколько другие страны денег на автономную энергетику для Киева и Житомира. В сравнении
В 2025 году
И все станет не свои места
В 2025 году
И все станет не свои места
Невгамовна шахиня• 13 января в 17:50
Ответ дляЯ матуся, мені можно
І що? Який зв´язок
Чому Житомир підготувався, нові котельні, нові насоси, а Київ чекав чуда. П´ятий рік війни а в нас навіть нормальних бомбосховищ немає, люди у висотках сидять без опалення і води, бо наш підармер і його дебілокоманда надіявся на авось
Стебель березы• 13 января в 17:50
Ответ дляНевгамовна шахиня
І що? Який зв´язок
Да. Так и есть
Вы правы
ЖонДуан• 13 января в 17:51
В ірпені вода буде 3 часа вранці і 3 часа ввечері. Де там манька зі своїми лозунгами в донецьку підмивпються з калюж?
Я матуся, мені можно• 13 января в 17:52
Ответ дляОле Лукойе
А говорят некого мобилизировать, брешут
Ну так на 1 человека работоспособного два пенсионера, кто-то ж и работать должен
Я матуся, мені можно• 13 января в 17:52
Ответ дляОле Лукойе
А говорят некого мобилизировать, брешут
ЖонДуан• 13 января в 17:53
Ответ дляНевгамовна шахиня
І що? Який зв´язок
Як візьмуться бомбить житомир, тоця підготовка зррівняється з 0.
Ніколи не збрешу• 13 января в 17:54
Ответ дляеліт
В пункте незламности вряд ли дадут зарядить там других гаджетов полно
Є пункти, де можна зарядити станції. В нас невелике місто, тому інформація про такі пункти стала швидко відома - там і заряджали. По Києву не підкажу як дізнатися про такі пункти, але я б почала з якихось адмін.будіаель, де заявлено, що є пункт незламності.
Не кую, не мелю• 13 января в 17:54
Ответ дляБараболька
у столиці ніколи не буде повної жопи. Бо всі сили і гроші кинуть на столицю. повна жопа буде в переферії,але не в столиці.
О, переферійна заздростниця вилізла. Відразу видно що ви не в Києві живете.
Редисочка• 13 января в 17:54
Ответ дляДюймовочка
Уродыдайте свет
У меня электроплита-даже чайку попить нельзя
Та задовбали ви вже за своїми електроплитами. Ст ви все одна ц та сама, яка за чотири роки ніяк балон не купить? Унікальна ж річ електроплита, бляха, жодних варіантів, якщо не електроплита...
Невгамовна шахиня• 13 января в 17:55
Ответ дляЖонДуан
Харків постійно бомблять, але такого трешака як в Києві немає. Вгадайте чому.
Редисочка• 13 января в 17:56
Ответ дляБараболька
Чому? Самих лише грошей мало
Треба ще людей в ресурсів, а тут і так біда. Що погода, що обстріли. Я б не дуже розраховувала на ’все само собі вирішиться’
Я матуся, мені можно• 13 января в 17:58
Ответ дляНевгамовна шахиня
І що? Який зв´язок
Типа в Житомир ракеты летят и шахеды,как в Киев
Домашня Зюзя• 13 января в 18:03
Ответ дляПотужна махіна
У людей в яких електрика і нема 5 добу світла і опалення при -17 ще не повна жопа? А коли буде повна?
Коли це буде масово а не 20 будинків на місто
Швабристка• 13 января в 18:00
Хто думає що вже жопа дуже помиляється, справжня жопа попереду
Невгамовна шахиня• 13 января в 18:00
Ответ дляЯ матуся, мені можно
На Харків ще більше летить, ніж на Київ
Але світло там є, опалення є, вода є, ще й блін прибрані вулиці.
Я матуся, мені можно• 13 января в 18:01
Ответ дляНевгамовна шахиня
На Харків ще більше летить, ніж на Київ
Так шо теперь сделать киевлянам не могу понять?
Невгамовна шахиня• 13 января в 18:02
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Висновки
Коко Шанель• 13 января в 18:03
Ответ дляКликОЛЬКА
У Дніпрі у всіх не було світла. Повний блекаут. Вони вижили.
И сколько там не было света, 2 дня и там и близко не было -18 мороза при этом
Гравіцапа• 13 января в 18:03
Ответ дляНіколи не збрешу
Априори, при школах, больницах, пожарных есть такие пункты. По своим районам люди знают, где они есть и информирование есть, как наступили морозы и проблемы после обстрелов, где есть пункты.
Люблю порядок• 13 января в 18:03
Ответ дляНевгамовна шахиня
І що? Який зв´язок
розовый фламинго , кто деньги с бюджета Киева забрал?
Швабристка• 13 января в 18:04
Ответ дляПотужна махіна
Ні не повна ще
Стебель березы• 13 января в 18:04
Ответ дляЖонДуан
Маня всьо. Сдулась
Люблю порядок• 13 января в 18:04
Ответ дляНевгамовна шахиня
бо не Вододя)
Стебель березы• 13 января в 18:05
Ответ дляЖонДуан
Вы считаете, что Харьков не бомбили
Поинтересуйтесь
Люблю порядок• 13 января в 18:05
Ответ дляЯ матуся, мені можно
ждать смс от Кличка и на Буковель, пока починит. Оплачивает он выезд
Видна міленіалка• 13 января в 18:05
Ответ дляШвабристка
Попереду мабуть *изда
Я матуся, мені можно• 13 января в 18:07
Ответ дляНевгамовна шахиня
Висновки
В ТЭЦ 5 прилетели ракеты, о чем вы вообще?
Коко Шанель• 13 января в 18:07
Ответ дляЖонДуан
Пока люди не выйдут и не снесут эту шоблу, они издеваться будут над людьми всё сильнее