И.О. человека• 13 января в 16:46
Киев, как думаете, будет ли полная жопа или нет??
Просто сейчас смотрю, что эта полная жопа не у всех. а так чтобы совсем у всех сутками не было света, возможно?
Я матуся, мені можно• 13 января в 22:02
Ответ дляГде тут 0?
Те кто сказали на Майдане ,почему сейчас не выходят ? Всё устраивает ?
Денежек не подвезли...
Ніколи не збрешу• 13 января в 22:05
Ответ дляГравіцапа
Априори, при школах, больницах, пожарных есть такие пункты. По своим районам люди знают, где они есть и информирование есть, как наступили морозы и проблемы после обстрелов, где есть пункты.
Питання ж не в пунктах як таких, а в тому, де можна станції заряджати.
В нас в місті, наприклад, в школах, в лікарні і будівлі ДСНС станції заряджати не можна було.
Може в Києві по іншому.
Всім шампаньського• 13 января в 22:07
Ответ дляГде тут 0?
В лаптєногих завжди Майдан і українці вині у всіх бідах.
Где тут 0?• 13 января в 22:10
Ответ дляВсім шампаньського
А Ви лаптєрука?
Всім шампаньського• 13 января в 22:11
Ответ дляГде тут 0?
А Ви лаптєрука?
Ну хоч не москворота
from Ukraine• 13 января в 22:13
Ответ дляТелепузик
Срочно куплю каблуки и латекс. Задорого
у вас шо каблуков нет, а вместо латекса- флисовій костюм, в латексе холодно однако
палка-копалка• 13 января в 22:22
Ответ дляТелепузик
Это вы про правый или левый берег?
Это я про Херсон. Он всегда был на правом. На будущее будете знать
Околовита• 13 января в 22:36
Ответ дляБараболька
не бачила ще ні одного закритого. сьогодні навідувалася спецом у 3 новуси,2 атб,фору,2 сільпо. в 2 районах. Працює все. де закривається- не знаю.
Осокорки, три Новуса, которые в пешей доступности, не работали сегодня
Бараболька• 13 января в 22:38
Ответ дляЗновЗдоров
В Черкассах прекрасно, например
Я би за Черкаси не розписувалась. Не буду дрвго пояснювати, але маю певні здібності. Черкаси будуть сидіти скоро( протягом( 2,5 міс це станеться ) без світла тепла і води. Черкаси силтно обстріляють балістикою . Як Одесу. Там буде дуже страшно. Те, що я бачу...невтішно. черкасам дістанеться в рази силтніше ніж Києву. Якщо ви в Черкасах- ви побачите все самі. Одне сксжу - бережіться раптової балістики. Лупити будуть дуже страшно. В Києві все буде ок зі світлом. Я це бачу. Але лише Київ. Зап.партнери щось таке дадуть, що в Києві буде світло. Я просто бачу картиеками.
Блондинка в Шоколаде• 13 января в 23:56
Ответ дляВсім шампаньського
Ну хоч не москворота
Тоже мне достижение
Лика-прилипка• вчера в 00:12
Ответ дляГде тут 0?
Копайте глубже. Те кто против царя в 17м пошёл все довольны? Нравится вам ваша демократия?
Лика-прилипка• вчера в 00:13
Ответ дляВсім шампаньського
Мне кажется там лапоть вместо мозга
Лика-прилипка• вчера в 00:15
Ответ дляБараболька
Так ану розверніть свій радар на западну Польщю як там? Бо донька там
Бараболька• вчера в 16:41
Ответ дляЛика-прилипка
якщо чесно,то не дуже. а от сьогодні вже повідомлення що змонтовані 5 міні тец ,які будуть під землею(спонсоровані зап.партнерами).Для КИєва. Це те, що я говорила. Щось буде таке, що не зможуть обстрілювати,і світло буде.. Але в цьому році ціна електрику підніметься ще.
Лика-прилипка• вчера в 19:06
Ответ дляБараболька
Боже так де ховатися взагалі? А Германия шо?
Бараболька• вчера в 19:42
Ответ дляЛика-прилипка
Таке саме і Германія. До речі, бачу закриті кордони скрізь( закордонрм).. Люди хотітимуть виїхати і не зможуть.
Лика-прилипка• 33 минуты назад
Ответ дляБараболька
Капец. А Канада?
Бараболька• 3 минуты назад
Ответ дляЛика-прилипка
Капец. А Канада?
В США буде велика війна. Трампло її розв´яже. Ядерка? вона буде,але не в Україні. А от на Європу ядерку запусттяь точно. як в Україні не буде, але без ядерки.