БЦАшка• вчера в 15:08

Послала всіх нахєр і так мені добре)

Не знаю чи на довго, може завтра я про це шкодуватиму. Але от прямо зараз наче нарив прорвало. Бо бляха у всіх лапки/принципи/депресії. Всі старі, дурні, нервові, не можуть, не хочуть, не уміють і т.д. А я бляха можу, а мені не важко, а я все маю розуміти, слухати, згладжуаати. А потім у мене ця подавлена агресія виливається на дитину.
І от все я вже давно розумію про маму свою, про чоловіка, про сестру. Але все чогось намагаюся не розкачувати човен. Бо ж і так час тяжкий. А сьогодні намагалка поламалася, не витримала
Триндичіха Байрактар• вчера в 15:10
Тенова шо такое пищите
автор БЦАшка • вчера в 15:10
І от це не пмс, не істерика. А просто все оте що складалося за останні 4 роки (а може й за все життя) прорвало. Просто розказала кожному чому він мудак і далі може гребтися як хоче на мене не спираючись
Триндичіха Байрактар• вчера в 15:12
Ответ дляБЦАшка
Хорошо шо их нет на форуме
Мексиканочка• вчера в 15:13
ви все правильно зробили, бережіть себе
З понеділка на дієті• вчера в 15:19
Автор, это нормально. Тем более, если вы чувствуете моральную удовлетворенность и облегчение.
дамаАмстердама• вчера в 15:19
Правильно зробили. Ви одна у себе і у дитини. Паразитування моральне має бути знищене
Счастье_же_вот_оно• вчера в 15:19
Я так сделала год назад. Одно дело помочь, другое - начинают этим пользоваться.
Майструю крила• вчера в 15:20
Ответ дляБЦАшка
Правильно👍
Умные поймут, если манипуляторы то и фиг с ними.
Берегите себя🫂
Счастье_же_вот_оно• вчера в 15:22
Автор, даже если начнете себя корить и прокручивать в голове как бы оно было по-другому, если бы сдержались, все равно знайте, что все правильно сделали.
Фиона Шрековна• вчера в 15:23
А чего вы ко всем лезете, им не надо значит, нечего впрягаться.
автор БЦАшка • вчера в 15:28
Ответ дляФиона Шрековна
Я вже давно не впрягаюсь коли не просять. Це про інше
ВерСаСе• вчера в 15:28
Ответ дляБЦАшка
Ну так нафіга було 4 роки робити вигляд, що все нормально? Щоб здаватися доброю і всемогутньою?) Щоб потім всіх посилати?
Единорог_помог• вчера в 15:32
Ответ дляБЦАшка
А шо сталося?
З понеділка на дієті• вчера в 15:34
Ответ дляБЦАшка
Я уже даже когда просят не впрягаюсь. Говорю что нет времени или возможностей. Раньше тоже была вечно на взводе и срывалась на ребёнке. Когда от всех отморозилась - дома наступила тишь и благодать. Ребёнок поначалу понять не мог почему мама так подобрела. Уже несколько лет живём счастливо и спокойно.
Смурфик• вчера в 15:36
Ответ дляБЦАшка
Напишите через год
Борисфенка• вчера в 15:39
Ответ дляБЦАшка
Ви перейшли на наступний рівень - тепер не впрягаєтеся, навіть коли просять.
Самозбереження, це нормально.
автор БЦАшка • вчера в 15:42
Ответ дляЕдинорог_помог
А шо сталося?
Та нічого, мама з сестрою розвели на рівному місці драму, а я виявилася винною, що не втрутилася в конфлікт, що відмовилася бути комусь рятівником і займати чиюсь сторону. Причому гівна мені навалили з обох сторін
Мама завела вічну пісню ’все! Я поїду додому (місто 20 км від фронту)’. Я вже забєбалася це слухати! Слухати ’навіщо ти вмовила мене приїхати, я поїїїду доооомуууу’. Вже казала сто разів що їдь якщо хочеш. Цього разу сказала ’їдь!’. Ходить тепер з мордою цеглиною і така озадачена вся
Чоловік задовбав яйця м´яти. Я знаю що він сцикун. Просто от сьогодні сказала що або він бере і робить, або його місце займе хтось інший. Він мені ще й спробував розказати як він старається, але не виходить і що я на нього тисну. Сказала що він може просто не заводити ці розмови, щоб на нього не тиснули. Йому бідному і зробити сцткоиео і сцткоиео що я кину як не зробить
КарамбОлька• вчера в 15:48
Молодец, так и нужно.