Пушкининиана• вчера в 22:57
Из темы про подарки. И давно серебро и подарок 5000 - это дешевка. студент?
Реально? ТО есть у вас на др подарки от парня мужа больше 5000 гривен всегда? и серебро никогда вам не дарили, потому что фу, дешевка? только студенты?
Пушкининиана
• вчера в 23:00
Ответ дляКаяспер
Давайте конкретно ваш случай.
Что именно и кому дарили?
та неважно про мой
в теме пишут что подарок серебряное украшение до 5000 гривен это дешевка и уровень студента
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляКаяспер
Давайте конкретно ваш случай.
Что именно и кому дарили?
ой не вам ответила
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляХочу барабульки
Шо ви там подарували, що отримувач у шоці?
подарок мужчиной женщине в смысле
Каяспер• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
та неважно про мой
Ну в целом странно дарить серебряные украшения)
Из лучше дарить если человек реально носит все в серебре и любит много украшений
Коко На Страже• 2 часа назад
Слава Богу мій чоловік немає парня, тому від ’парня мужа’ нічого не отримую:)
Кашпо• 2 часа назад
Чоловік зазвичай дарує щось дорожче 5 тис. Але від чоловіка, з яким просто зустрічаєшся, я б не очікувала дорожчих подарунків.
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляКаяспер
а золотые не странно? откуда такие понятия?
Та не реву я• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
подарок мужчиной женщине в смысле
А я сама чоловіку замовила такий подарунок... дуже хотіла ланцюжок з певним кулоном. Він був тільки в сріблі. Дешевка? Мені пофіг)))
Приму в дар• 2 часа назад
Мені і зараз срібло дарує чоловік, я дуже люблю срібло, часто купую в орінго. Нехай пишуть, писати у нас не заборонено.
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляКашпо
а кто все те люди пишут что подарок 5000 гривен это уровень студента до 20 лет
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
та неважно про мой
Тут писали що якщо вам дорого пофарбуватись за 17 тисяч то ви ніщебродка
Баба_Воля• 2 часа назад
У кожного свій бюджет, не думаю, що дівчата які зростали в небагатих сім´ях будуть вимагати подарунків від 5 тисяч ( в нашій родині такі подарунки дарувалися лише на ювілеї).
Каяспер• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Ну если у человека все украшения золотые, то на фига ей серебро? К чему оно вообще?)
Нужно в целом знать человека и его вкусы
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
мда
биполярка не иначе
или в темах просто херню несут
биполярка не иначе
или в темах просто херню несут
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляКаяспер
а кто сказал что у человека все золотое?
для меня вся в золоте это какая-то цыганка или жлобиха
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
мда
биполярка не иначе
или в темах просто херню несут
биполярка не иначе
или в темах просто херню несут
А що не несуть? Тема про те куди ви діваєте обстрижені нігті чи як можна викидати викоритані прокладки в смітник на кухні, це не брєд?
Кашпо• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Не маю поняття) у нас з чоловіком всі друзі віком 35+, більшість навіть 40+, це все чоловіки з автівками, нормальним житлом, власпим бізнесом. Не дарували б вони жінкам, з якими зустрічаються дорогі подарунки) і по ресторанах не водили б коден тиждень. Вони знають ціну грошам.
Каяспер• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Мля, вы на приколе чтоль?)
Туго общаться с вами)
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Для вас 5 тыс - баснословные деньги для подарка? Или вам ничего дороже не дарили? )
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
фу даже не захожу в такое
Баба_Воля• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
Ой, ну тут дві крайнощі - або дитячим кремом мажуться і красуні, або овердофіга платять за догляд.
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляКашпо
Боже, яке жлобство ЦЕ ВСЕ ЧОЛОВІКИ З АВТІВКАМИ!!!!! Та ти шо!!!!????
Ууууууровєнь
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляОбстановщица
и давно вы дарили такой подарок кому-то?
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Это 7% от моей месячной зарплаты. Дарила мужу и дороже.
Кашпо• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
Ууууууровєнь
Ви тільки це побачили?
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Ні вона ні їй не дарували
Пушкининиана
• 2 часа назад
Ответ дляОбстановщица
а не мужу?