Пушкининиана• 14 января в 22:57

Из темы про подарки. И давно серебро и подарок 5000 - это дешевка. студент?

Реально? ТО есть у вас на др подарки от парня мужа больше 5000 гривен всегда? и серебро никогда вам не дарили, потому что фу, дешевка? только студенты?
Мошей ницца• 15 января в 00:06
Ответ дляПушкининиана
он мне, никто не обиделся, я просто писала что жто был единственный подарок за полгода, а так свеча/шапка ну и оплата ресторанов
Він іноземець? У них наче не прийнято одарювати.
долой_лама• 15 января в 00:09
Ответ дляМошей ницца
Я саме про випадки, коли в подарунок. Наприклад, на день народження подарунок-сюрприз - подорож на Мальдіви чи в Париж.
Для меня это не подарок,а экономия.Все равно бы туда потом полетели
долой_лама• 15 января в 00:10
Ответ дляМошей ницца
Как приучишь,так и принято))
Мошей ницца• 15 января в 00:11
Ответ длядолой_лама
Тут залежить від фінансів. У вас заможний чоловік? Якщо так, тоді зрозуміло. А хтось може відкладати на подорож. Ну не в усіх по 3-5 тис євро вільно гуляють, а то і більше, врахувати дорогу, харчування, пристойний готель.
Мошей ницца• 15 января в 00:13
Ответ длядолой_лама
Как приучишь,так и принято))
Всі ж різні. В мене вчителька заміжня за нідерландцем, років 12–15 вже, все до романтики його привчає, але ні, він скоріше купить їй велосипед, і можливо, бу, бо це вигідно, ніж букет квітів.
долой_лама• 15 января в 00:19
Ответ дляМошей ницца
Ну а я просто те цветы кладу в тележку при закупке ,потом целую и говорю любимый ,спасибо за цветы
А поездки обсуждаем когда отпуск,решаем море или города,скидывает мне на одобрение варианты жилья и перелета,а потом покупает
Щось не спиться• 15 января в 00:33
Ответ дляБесбардак
Тут писали що якщо вам дорого пофарбуватись за 17 тисяч то ви ніщебродка
То есть мне надо 34 тыс в мес только на краску в мес... Не впмсываюсь в бюджет)
Бесбардак• 15 января в 00:38
Ответ дляЩось не спиться
Це за аіртач
Добротная• 15 января в 01:53
Ответ дляПушкининиана
а кто все те люди пишут что подарок 5000 гривен это уровень студента до 20 лет
Ой, ну и вы пишите.)) Вы первый день на советчице? Тут и не такое пишут. Местных звезд с первого свидания по самым дорогим ресторанам водят, ювелирку не меньше чем от 20 тысяч дарят, берут на полное содержание с оплатой всех ее забаганок, имущество на них переписывают, зарплату в зубах приносят, быт ведут, а она красивая, только благосклонно принимает подношения и снисходит до секса с ним, только если подношение устроит. И очередь за ней стоит, если этот не устроит, то выбирать из толпы желающих будет.))
Добротная• 15 января в 01:57
Ответ дляПушкининиана
ну как видим судя по комментам и для Украины 5000 грн это копейкт, уровень студента
С минималкой 6 тыс с копейками чистыми и средней зарплатой тысяч 18 чистыми.))
Добротная• 15 января в 02:06
Ответ дляМошей ницца
Автор, для України ця сума солідна для подарунку. Щодо срібла та прикрас взагалі - то це на любителя, бо треба знати смаки людини, якій даруєш. А сума це дуже солідна. Тут часто писали теми дівчата, що в ЄС на дні народження діти та підлітки дарують в межах 15-20 євро, в школі збирають зрідка раз на рік на подарунок по 4-5 євро, від всього класу в межах 70 євро+ (бо не всі бажають щось здавати); кохані один одному також дарують дрібнички, наче не прийнято прям одарювати. Колеги також. Тому ваша сума в 100 євро це великі кошти. Та і для нас в воєнні часи це взагалі космос. Звісно, мова не йде про якість окремі випадки, коли заможний кавалер купляє дамі айфон, сумку, може і машину, подорож, але це інша категорія, це подарунки вище 1000 євро, думаю, далеко не всі таке дарують. А хто у вас подарував і кому? І хто образився?
тема вчера была
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-3806814/1546...
Гостра на язик• 15 января в 09:44
Ответ дляПушкининиана
ну так какой не копеечный? ок 100 уе копеечный. какой тогда нормальный? от какой суммы?
Нормальна сума для подарунка, не всі дарують авто чи діаманти, а більшості взагалі нічого не дарують.