ЯспАкойнаЯ• 15 января в 08:21
Кто пил железо, и потом прекращал , вас потом не беспокоили головные боли?
Анонім Секретар• 15 января в 08:25
Ви надто складний нелогічний зв´язок вибудовуєте. І переоцінюєте пігулки заліза. У природі ще багато інших чинників.
Анонім Завгосп• 15 января в 09:16
Ответ дляАнонім Секретар
При низькому ферритині може боліти голова,може автор кидає пити і він знов падає
Анонім Секретар• 15 января в 09:59
Ответ дляАнонім Завгосп
Феритин теж у нас демонізований, подивіться ролики лікарів, навіщо він потрібен. Це просто запас, який колись може знадобитися, а може й не знадобитися, і на поточний стан організму він ніяк не впливає. Люди нормально живуть з феритином 13. Головне - щоб гемоглобін був у нормі.
Анонім Завгосп• 15 января в 10:46
Ответ дляАнонім Секретар
Дивилася,тому і пишу.В мене нормальний гемоглобін і феритин 19 і нормально я не живу
Анонім Секретар• 22 января в 17:09
Ответ дляАнонім Завгосп
Маса інших причин браку сил чи поганого самопочуття. Реально спробуйте перевірити , радячись з лікарем.