Я в цому розуміюсь, знаю як почати з нуля, як шукати, що шукати, як не попасти на обман, які популярні робочі схеми. Чи буде людям таке цікаво? Звісно, я е хочу показувати свое обличчя, хоча можливо в подальшому... Як гадаєте?
VivaForever• 15 января в 13:58
Без обличчя)? Три ха-ха-ха.снйчас людям интересны бизнес странички профессионалов которые показывают свою жизнь, кроме своего продукта.а вы даже лицо боитесь показать
Ответ дляVivaForever
Я не знаю, розумію що обличчя показувати - це набере більше переглядів, але ще думаю над цим.
Графиня Шезвездицкая• 15 января в 13:58
Ответ дляVivaForever
а мне кажется, что будет востребовано.
Ответ дляОльгаВА
Показуйте проходження співбесід
Можливо, все проходить онлайн. Це фриланс. Буду розповідати способи роботи з телефону, з ноутбуком, як шукати роботу, де шукати роботу, як зробити щоб саме вас обрав замовник, що робити щоб постійно були проєкти та замовники повертались саме до вас. Типу такого.