Lertka• 15 января в 13:55

Чи будуте популярним вести тік ток про роботу з дому онлайн?

Я в цому розуміюсь, знаю як почати з нуля, як шукати, що шукати, як не попасти на обман, які популярні робочі схеми. Чи буде людям таке цікаво? Звісно, я е хочу показувати свое обличчя, хоча можливо в подальшому... Як гадаєте?
Графиня Шезвездицкая• 15 января в 13:57
Пробуйте!
Желаю удачи!
VivaForever• 15 января в 13:58
Без обличчя)? Три ха-ха-ха.снйчас людям интересны бизнес странички профессионалов которые показывают свою жизнь, кроме своего продукта.а вы даже лицо боитесь показать
автор Lertka • 15 января в 13:57
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Пробуйте!
Желаю удачи!
дякую
автор Lertka • 15 января в 13:58
Ответ дляVivaForever
Я не знаю, розумію що обличчя показувати - це набере більше переглядів, але ще думаю над цим.
Графиня Шезвездицкая• 15 января в 13:58
Ответ дляVivaForever
а мне кажется, что будет востребовано.
автор Lertka • 15 января в 14:03
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
а мне кажется, что будет востребовано.
Я зробила кілька відео, то одне зних набрало десь до 10 тис переглядів за кілька днів. Друге відео - тільки 500. Буду говорити без води та лишньої води.
ОльгаВА• 15 января в 14:08
Показуйте проходження співбесід
автор Lertka • 15 января в 14:15
Ответ дляОльгаВА
Показуйте проходження співбесід
Можливо, все проходить онлайн. Це фриланс. Буду розповідати способи роботи з телефону, з ноутбуком, як шукати роботу, де шукати роботу, як зробити щоб саме вас обрав замовник, що робити щоб постійно були проєкти та замовники повертались саме до вас. Типу такого.
Zhanetta• 15 января в 14:34
Робіть і нікого не слухайте. Якщо ви не втрачає нічого, то спробуйте) Можете мені скинути в лічку профіль, я підпишуся)
Coffee is Love• 15 января в 17:02
Краще спробувати, аніж ні