Червона рута• 15 января в 15:36
А чому діти помирають в стоматологіях приватних
Від наркоза?
Сон і дрімота• 15 января в 15:56
Ответ дляНоу коммент
Це не принципово. Невже це незрозуміло? Наркоз це наркоз
Принципово
Бо лікування зубів - це НЕ операція, при якій обов,язково використовувати наркоз
Секс-Бомба• 15 января в 15:56
Ответ дляСон і дрімота
Не было такого раньше повсеместно
Не было интернета и публикаций в СМИ. А смерти от того же лидокаина, к сотрудничеству, были(
Зупка_цем• 15 января в 15:58
Ответ дляБавовнятко
В державних клініках більше перестраховуються, більше контролю, і можна знайти стоматологію з реаніматологом.
Ага
Упругая попка• 15 января в 16:03
Я пригадую, як мені робили операцію в лікарні швидкої допомоги: три дні робили аналізи, відправили на рентген, на кардіограму, до терапевта, під час операції анестезіологи моніторили всі показники, не дай Боже, щось не так - реанімація під боком. Жодна стоматологічна клініка таких умов не забезпечить, на жаль.
Ноу коммент• 15 января в 16:05
Ответ дляСон і дрімота
Принципово
Це для вашої дитини не обов´язково. Про те, що це не обов´язково зазвичай пишуть ті, у чиїх дітей не було глобальних проблем з зубами. Ви просто цього навіть зрозуміти не можете.
Флюорография гуся• 15 января в 16:06
Ответ дляНоу коммент
Були наркози при інших операціях. І діти помирали.
Конечно были. Только аппендицит без наркоза не удалить. А если не удалить - это 100% смерть.
А вот зуб можно вылечить без наркоза в 99% случаев.
Так может нужно оценивать риски перед тем как что-то делать? Нет?
Губки-уточкой• 15 января в 16:07
Ответ дляСон і дрімота
Не было такого раньше повсеместно
Дети сейчас слабее рождаются, через одного аллергии, дерматит и тд. Простая анестезия или даже какой то компонент, может вызвать анафилактический шок( . Пару минут и всё.
Ноу коммент• 15 января в 16:08
Ответ дляФлюорография гуся
Навіть сперечатися не буду, бо не бачу сенсу. Вам же видніше
Доречі, апендицит лікують антибіотмками в деяких країнах. Можна апендикс не видаляти.
Флюорография гуся• 15 января в 16:08
Ответ дляНоу коммент
Моему ребенку делали операцию на челюсти. В стационаре института челюстно-лицевой хирургии. Перед этим анализы и кардиограмма. Не берет нормальный доктор на не ургентную операцию без обследования- вы в курсе?
Живчик-счастливчик• 15 января в 16:08
А мені незрозуміло, чому, після стількох випадків дитячої смертності, під час стоматологічного лікування, батьки продовжують звертатися з цим запитом в приватні клініки? Це така безпечність, нерозуміння ризиків, відсутність розуму чи що?
Флюорография гуся• 15 января в 16:09
Ответ дляНоу коммент
Апендикс можно не удалять, да). Это как бы все знают).
А вот аппендицит требует оперативного вмешательства. Ну если конечно человек не хочет умереть от сепсиса
МатьЧасть• 15 января в 16:10
У моєї дитини с малечу були проблеми з зубами. Ми пішли в державну поліклініку ( це було десь 12 років тому) нам відразу сказали тільки загальний наркоз, дитина не всидить, багато проблем з зубами, дитина і справді у них дуже кричала. Я відмовилась, знайшли іншого лікаря, вилікував зуби без знеболюючого, за наркоз і думки не було. Дитина сиділа спокійно, не кричала, чекала коли ми знову до лікаря поїдемо. Меншій треба було виривати зуб молочний зі знеболюючим, бо була травма зуба. Нас направили здати аналіз на знеболююче яке будуть колоти.
Живчик-счастливчик• 15 января в 16:17
Ответ дляФлюорография гуся
Аналогічно. Моя дитина неодноразово оперувалася в щелепної-лицьовій хірургії на Підвисоцького. Найменша похибка в аналізах, кардіограма сумнівна - «до побачення», операція скасовується, болів живіт ввечері, перед операцією - на дообстеження. Я вже мовчу про те, що там відділення реанімації з професіоналами іі, забезпечена можливість інтубаціі, в будь-який момент. Але, розумні, вже тут ліплять фіолетових жіночок.
Баба на горошині• 15 января в 16:19
Можете кидати тапками, але зараз ці лікування уві сні це бізнес. Моб дитину лікувала лікар стоматолог на постійній основі одна і та ж кілька років. Прийшли на огляд, треба лікувати- давайте сон. Я кажу навіщо сон? Тим паче в дитини проблеми із серцем, і вже не вперше лікуємо. Вона така незадоволена була, почала мені виказувати, що а е в дитини погано, зуби треба виривати ( молочні)
Коротше, кажу ок, порахуйте - 2 години сну!!!! Нарахували, щоб вирвати 3 зуба
Без сну, то займає 5 хвилин!
Звичайно я більше туди не водила дитину
Без сну, то займає 5 хвилин!
Звичайно я більше туди не водила дитину
Ноу коммент• 15 января в 16:19
Ответ дляФлюорография гуся
Ні, апендицит (запалення апедикса) можна лікувати антибіотиками. Можна просто погуглити
Хи хи, ну ну• 15 января в 16:20
Ответ дляУпругая попка
Не пишіть, чого не знаєте.
А_мій_самий_самий• 15 января в 16:22
Ответ дляНоу коммент
В мене в дитинстві були глобальні проблеми с зубами. З трьох років. Ніякого наркозу ніхто не робив, тільки одного разу місцевий, коли рвали зуб у 7 років. Мама справлялась сама, вміла вмовити сидіти спокійно, за це я отримувала нову іграшку. Це середина 80-х - початок 90-х років.
Хи хи, ну ну• 15 января в 16:22
Ответ дляФлюорография гуся
А ну розкажіть, як лікувати зуби аутисту? Чи ви думаєте , що всі діти сидять в кріслі тихенько? Не бісіть
Сон і дрімота• 15 января в 16:22
Ответ дляНоу коммент
99% випадків лікування зубів можна здійснити без наркозу. Якщо це складний випадок, то тоді треба і всі аналізи робити перед таким лікуванням
Флюорография гуся• 15 января в 16:24
Ответ дляХи хи, ну ну
В стационаре лечить ему зубы. С доктором анастезиологом и реанимацией
Флюорография гуся• 15 января в 16:25
Ответ дляНоу коммент
Вот... такие как вы умники и зубы под наркозом лечат... погуглив...
Ноу коммент• 15 января в 16:25
Люди, ви ж розумієте, що діти вмирають не тому, що їм аналізи не робили перед наркозом? Зазвичай це неправильне дозування. І влернію на препапат насправді не можна виявити аналізами. Те, що ви робите якісь проби, не вбереже від алергічної реакції. Алергічні реакції бувають навіть на фізрозчин, причому на якусь окрему партію у олних пацієнтів буде реакція, а у інших ні.
Сон і дрімота• 15 января в 16:27
Ответ дляНоу коммент
Якщо це неправильне дозування, то хіба не лікар повинен нести за це відповідальність і все вивіряти перед тим, як вводити? Що це за лікарі тоді, якщо вони дають неправильне дозування
Хи хи, ну ну• 15 января в 16:29
Ответ дляФлюорография гуся
В якому стаціонарі? Треба знайти нормальну стоматологію, а не бігти, де дешевше. Моїй дитині перед лікуванням провели повне обстеження, аналізи, УЗД. І це при вродженій ваді серця. В приватній клініці. А ви намагаєтесь тут щось довести, бо ніколи не стикались з проблемою просто полікувати зуби.
Флюорография гуся• 15 января в 16:31
Ответ дляХи хи, ну ну
Вы прикалываетесь?) Там где работают хирург и анатезиолог - дешевле не будет). Плюс один день стационара - минимум.
вкрации• 15 января в 16:35
Ответ дляУпругая попка
Невестка работает медсестрой в частной стоматологии. Они сами ничего не делают, на лечение зубов детям под наркозом записывают заранее, и к этому времени приезжает реанимационная бригада из Медикома
Счастье_же_вот_оно• 15 января в 16:55
Баба_Воля• 15 января в 17:21
Ответ дляСон і дрімота
НЕ было наркоза при лечении зубов, поэтому не выдумывайте
Сколько вам лет? Вам в детстве лечили зубы с наркозом?
Були наркози весь час.