Ля-ля-ля• вчера в 17:19
Є таке українське повірʼя, перед держпереворотом садять Тишошенко
Жінку яка напиз….ла мільйони і зловили її з 40 тисячами))) ( аж невдобно за неї)
Може і на цей раз все вийде з переворотом, дай Бог
Неправдиша• вчера в 17:22
Ви кожного дня будете те саме писати? Її ще після Лазаренко повинні були посадити. А вона курва все лізе тварюка.
Ой, мені її навіть шкода. Декілька разів була за крок від омріяної посади і все ніяк....А зараз тільки почала всіляки популістські теми розганяти, як тут її підхопили з тими жалюгідними чотирма пачками (для неї суто пару разів в магаз сходити). Невже хтось її так боїться? До речі, що там з Міндічем?
Акукарача• вчера в 17:29
Юля сама бажала переворот в Раді і виторгувати собі портфелів міністрів, загралися вже, ніхто там не думає про державу.
І то не її кошти, а для підкупу голосів тримала як раз. Її кошти давно закордоном
Простоваля• вчера в 17:29
Ответ дляФрикаделька
А потом выпускают ,как голубь мира шоли ?
В кріслі і на шпильках, щоб кожен чоловік знав, його місце під шпилькою!!🤗
Любви вам!• вчера в 17:29
Ответ дляНеправдиша
И всех вместе посадить нужно. Только не просто посадить, а на рудники отправить, копалыны добывать америкосам и дохнуть от чудной экологии, которую они нам устроят.
Простоваля• вчера в 17:32
Ответ дляНеправдиша
Вона не курва, а стаТна жінка, а ті, хто її не може посадити якраз курви. А вона інтеліджен лейді.
Простоваля• вчера в 17:30
Ответ дляПочемучка
А кто пойдёт на майдан автор, вы и ваш переворотчик?
В дирявих трусах.
Пампушечка• вчера в 17:31
Закидайте меня тапками, но не думаю, что она на данный момент самое большое зло
Простоваля• вчера в 17:31
Ответ дляРеалістка
Карма. Бог таких як Юля і арістовичі ніколи не допустить до високих посад, недостойні, неблагочестиві.
Простоваля• вчера в 17:33
Ответ дляПампушечка
Зеля ведет гастроли за счёт народа. Нет хлеба, надо хоть зрелища. И малюки, и Юльки и иже с ними - шоу, цирковое при чем.
Пампушечка• вчера в 17:36
Ответ дляПростоваля
Да, так и есть
Простоваля• вчера в 17:38
Ответ дляПампушечка
Да, так и есть
А нравственности нет. Плохое преподносят за хорошее, а хорошее за ужасное и собираются детьми воевать, правда чужими, а не своими, своих подальше, в Монако. Суть украинского менталитета.
Фрикаделька• вчера в 17:38
Ответ дляПростоваля
Смотрю ,что на майдане святое исцеление получила. Больше проблем со спиной не наблюдается. Летает на шпильках баба
Відморожена• вчера в 17:47
Ответ дляРеалістка
Всё-таки у нее неукротимая сила духа, другая бы уже сдалась и ушла на пенсию на Мальдивы.
Розумна Губка• вчера в 17:48
Ответ дляПочемучка
Ага, ну нехай автор і йде.
Холодно, що капець на тому майдані
Я_и_моя_собака• вчера в 18:07
Ответ дляФрикаделька
Но если посадят в СИЗО, в чем я сомневаюсь, то снова наступит рецидив
Элька-Карамелька• вчера в 18:07
Ответ дляПростоваля
Не надо ЕГО богом называть
Я_и_моя_собака• вчера в 18:09
Ответ дляВідморожена
Трудоголик
Вони балакають - Вона працює!
Невгамовна• вчера в 18:12
я вообще не понимаю это что большие деньги, чего они к ней приебались.......
Невгамовна• вчера в 18:16
Ответ дляПампушечка
так она мешает Большому злу, вот её и убирают. конкурентка
Простоваля• вчера в 18:19
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Трудоголик
Вони балакають - Вона працює!
Собі в кишені.
Простоваля• вчера в 18:20
Ответ дляНевгамовна
Вона не мішає, вона їх учить)) вона роздавала по тисячі і наш през роздає по тисячі)))
Невгамовна• вчера в 18:24
Ответ дляПростоваля
точно!!!!!