Катастрофа• сегодня в 00:39
Хочу зробити біляші, дайте рецепт всіх класних пиріжків які знаєте
Будь ласочка )
Дякую
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:41
Ответ дляКатастрофа
І бажано рецепт для дуже лінивих
То треба одразу ліниві біляші шукати?😄
Катастрофа
• сегодня в 00:43
Ответ дляДівчина Гілмор
То треба одразу ліниві біляші шукати?😄
Я готова трохи напрягтись - little bit
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:44
Ответ дляКатастрофа
Я готова трохи напрягтись - little bit
Оці люди хвалять
Катастрофа
• сегодня в 00:46
Ответ дляДівчина Гілмор
Оці люди хвалять
Дякую вам. Дай вам Боже здоровʼя і доброго чоловіка
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:47
Ответ дляКатастрофа
Пождіть 😄 ви зробіть спочатку. Я не робила. Я тільки коменти читала, що гарні виходять
Катастрофа
• сегодня в 00:48
Ответ дляДівчина Гілмор
Ахаха, ну бачите, а мені і коменти лінь читати, а ви вже кусок роботи зробили
Братья Капли• сегодня в 00:59
Ответ дляКатастрофа
є сайт, готовим дома. там непогані перевірені рецепти.
Мошей ницца• сегодня в 01:06
Если речь о тесте, то на беляши, как по мне, лучшее - на водке делать.
Альдебаран• сегодня в 01:12
Для ленивых - пойти купить. Если собираетесь сами делать, то это уже не для ленивых
Я не тону• сегодня в 01:39
На 800г муки додайте 2ст.л. цукру, 1 ч.л. солі і пакетик сухих дріжджів. Перемішали і вливайте 600мл теплої води і 75 +-мл олії.
Перемішайте ложкою, щоб усе подружилося, в тоді додавайте по ложці муки і вимішуйте руками, десь ложки 3-4 піде, щоб тісто не приставало до рук, але і дуже красиве нам теж нафіг нада. Накрили полотенцем і забули.
В фарш, бажано жирненький, додаємо стільки ж цибулі, бажано мілесенько різаної. Якщо влом різать, то натріть. Туди ж сіль, перець і холоднющу воду. Перемішайте, відбийте і поверніться до тіста.
Тісто рвіть на кульки, розміром з крупне яйце, скачайте і викладайте на пакет, як накрутите, то зверху теж пакетом накрийте. І з тістом працюйте без муки, просто олією змочуйте руки.
Ну а далі ви знаєте - кульки підійшли, ви їх руками розплескали, м´ясо впхнули і заліпили. Сковорода з гарячим маслом уже повинна бути під руками. На сковороду, без кришки, рум´янимо біляші
Катастрофа
• сегодня в 02:07
Ответ дляБратья Капли
Дякую
Аноним_1857• сегодня в 02:08
Ответ дляЯ не тону
Ви крута
Катастрофа
• сегодня в 02:08
Ответ дляЯ не тону
Дякую дуже!
Я не тону• сегодня в 02:16
Ответ дляКатастрофа
Дякую дуже!
З цього тіста можна робити все.
Пекти, жарити, солоне, солодке, пиріжки, хачапурі, пироги і коровай))) тільки з цукром гратися
Катастрофа
• сегодня в 02:17
Ответ дляЯ не тону
З цього тіста можна робити все.
Дякую, ви дуже гарно розписали, так як треба
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляКатастрофа
І бажано рецепт для дуже лінивих
Покупаем хлебопечку, там есть отличный рецепт теста для беляшей. В итоге будет идельно
Катастрофа
• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
О нє
Язвочка• 46 минут назад
Ответ дляЯ не тону
З цього тіста можна робити все.
Пирожки с картошкой тоже можно?