Неробименінерви• 15 января в 21:39
Чи важко зранку/вдень викликати таксі в Києві з огляду
на погодні умови? Bolt наприклад?
Локшина на вухах• 15 января в 21:55
Зранку, десь з пів восьмої до початку одинадцятої досить складно. І тарифи кусаються. Але, так було завжди. Вдень - взагалі без проблем.
Встановіть кілька додатків таксі. Більший вибір - більший шанс вчасно поїхати.
Мати тріля• 15 января в 22:19
Сегодня около 13:00 не смогла вызвать болт ни по какому тарифу. Но такое у меня иногда и в хорошую погоду бывает.