ЗновЗдоров• 16 января в 10:25

Гадалки/ворожки

Добрий день! Прозвучить дивно, але хтось можливо підкаже контакти норм ворожки у Харкові?
Кіна не буде• 16 января в 10:26
Вони всі нормальні, привітні та переконливі.
Сунуся в чужі справи• 16 января в 10:26
Зачем вам?
автор ЗновЗдоров • 16 января в 10:28
Ответ дляСунуся в чужі справи
Зачем вам?
В жизни конечно есть моменты которые долгое время идут на перекосяк. Если посмотреть здраво - все решимо. Интерес, не более.
Сунуся в чужі справи• 16 января в 10:31
Ответ дляЗновЗдоров
Лучше к психологу.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 января в 10:33
Теж цікавить тікток гляньте але там нормальних мало дуже
Біток чи ефір?• 16 января в 10:44
Психолог, це найкраща гадалка!!! Знімає порчу, заздрість.....
Леопардові панчохи• 16 января в 10:45
Это актуально?
Мао_Мяо• 16 января в 10:58
Не знаю як у Харькові, а ми колись з подружкою (яка не могла на її думку довго вийти заміж) облазили пів-Києва по тім гадалкам/знахаркам. Я за компанію, бо тій вічно страшно було )))
Що я скажу - нічого ніколи у мене не збулось, від слова зовсім.
Как_б_не_так• 16 января в 11:00
Типовой клиент гадалки.
Ждушечка• 16 января в 17:28
Ответ дляЗновЗдоров
Автор, я не гадалка, но могу посмотреть по нумерологии и дать рекомендации как наладить жизнь. Личная жизнь? Финансы? От вас зависит, если будете что-то делать, улучшите те сферы, которые хотите, если нет - останется как есть.
Согласна с девочками, лучше психолог, чем гадалка. Если вы мнительная и вам скажут что-то плохое о будущем, что делать будете?
ЛеньГуглить_правда• 16 января в 21:23
Раджу Ольгу.Мене здивувало, що після консультації не було ейфорії. Була тиша. А потім - події. І саме такі, як вона описувала. Не все приємно, але дуже точно. Тепер я вірю не словам, а результату. Ольга 0994733577
Ну шо не так?• 16 января в 22:10
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ольга, йдіть на хр*н зі своєю неприхованою рекламою