ЯниЯ• 16 января в 21:14

Можливо він шукає саме тебе! Тема для самотніх дівчат.

Добрий вечір шановні дівчата/жінки.
@Sunbeam_2026 це телеграм кого зацікавить.
А кому пабалакати, то коментарі в допомогу.
Трохи про себе:
42 роки, 180/80, розлучений, є дитина, проживаю окремо в Києві, лівий берег, орієнтир-квадрат на Перова, не палю, алкоголь рідко.
Хотілось би знайти дівчину доброзичливу, спокійну, врівноважену, яка розуміє, що гармонійні відносини створюються обома партнерами. Знаю, що у Вас є такі знайомі.
Як попав сюди-купував дитячі речі на цій платформі.
Кого зацікавить, пишіть, координати для зв´язку вище в описі.
Без образів• 16 января в 21:15
Безнадежно)
Я погнала• 16 января в 21:15
Экофлоу есть?
ЗдесяЯ• 16 января в 21:16
Какой этаж?
Бабця в мештах• 16 января в 21:17
Здесь нет «самотніх дівчат»
Ms. Анонимная• 16 января в 21:17
Как-то уныло и депрессивно
ДваДваВісім• 16 января в 21:17
Ну шо, мы верим или нет)?
Бабця в мештах• 16 января в 21:18
Загородный дом с генератором есть?
Птица Говоруша• 16 января в 21:20
Які у Вас вимоги до дівчини по віку, зарплатні, зовнішності, наявності дітей?
Сиренькая• 16 января в 21:20
А де ваші очікування від дівчат? Вік, вага, все інше? Бо допис ’гармонійні відносини створюються обома партнерами’ лише на пополамщика натякає.
Щепотка_совести• 16 января в 21:21
Ответ дляЯ погнала
Экофлоу есть?
Ржу.
НаливайКа• 16 января в 21:21
Думала в 42 года интересуют женщины, а не девушки. Ну удачи, в общем.
Дюйм оф о4ка• 16 января в 21:21
Объективно. Вы можете заинтересовать только 40+ маму одиночку с детьми, если будете обеспечивать ее и детей. Готовы?
Правильно_Валерчик• 16 января в 21:21
Ответ дляПтица Говоруша
Дуже доречний коментар. І чи може чоловік забезпечити базові потреби себе і жінки?
Дюйм оф о4ка• 16 января в 21:22
Я ваша ровесница не рожала. Потому даже не смотрела бы и фото, детный сразу нет.
Дюйм оф о4ка• 16 января в 21:22
Ответ дляСиренькая
Гадаю, бажаючих обмаль буде, щоб ще перебирати.
Правильно_Валерчик• 16 января в 21:23
Ответ дляСиренькая
Насправді це ж все в комплексі. Є такі гармонійні позитивні дівчата з трохи зайвою вагою, які дадуть фору стройняшкам.
Сердючка• 16 января в 21:23
Фразу ’алкоголь редко’ обычно говорят мужчины, которые пытаются скрыть любовь к этому делу... А равнодушные пишут просто ’не пью’
Без Баяна• 16 января в 21:23
Эй, чел, займешь 100$ до пятницы?
Да Щас же• 16 января в 21:24
Ответ дляБез Баяна
Эй, чел, займешь 100$ до пятницы?
Запросто. Сегодня пятница.
Папобус• 16 января в 21:25
Я йому писала, він мене не шукає
Правильно_Валерчик• 16 января в 21:26
Ответ дляДюйм оф о4ка
Чому? У чоловіка дитина від першого шлюбу, живе окремо, як і моя і навіть в інших країнах.
Дюйм оф о4ка• 16 января в 21:28
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну дітні до дітних.
Ку-кусик• 16 января в 21:29
А дівчині скільки має бути? 38 то ще дівчина для вас чи вже бабця?
12 галюцинаций• 16 января в 21:29
Ответ дляНаливайКа
Вони у 42 двадцятип´ятирічних шукають.
Без образів• 16 января в 21:30
Ответ дляСиренькая
И не только это намекает. Написал, что именно тут искал вещи ребенку. Как бы намекает, что подешевле надо было найти
Зараз на дієті• 16 января в 21:30
Мне не интересна чужая ’дытына’
ТихоЯ• 16 января в 21:31
Ответ дляБез образів
Когда-то здесь была известная и активная продавалка. Вы уже такое пишете, шо капец.
Правильно_Валерчик• 16 января в 21:33
Ответ дляСиренькая
Хлопець доньки те саме каже, при цьому забезпечує її в іншій країні.
Без образів• 16 января в 21:33
Ответ дляТихоЯ
Это для женщины естественно искать что-то дешевле. Когда мужик начинает перебирать копейки это дно)
Правильно_Валерчик• 16 января в 21:35
Автор, у коханні як на війні всі методи/можливості гарні, але ж у чоловіків завжди більше можливостей для знайомства, бо ініціатива йде від них, ну і сайти знайомств.