ЯниЯ• 16 января в 21:14
Можливо він шукає саме тебе! Тема для самотніх дівчат.
Добрий вечір шановні дівчата/жінки.
@Sunbeam_2026 це телеграм кого зацікавить.
А кому пабалакати, то коментарі в допомогу.
Трохи про себе:
42 роки, 180/80, розлучений, є дитина, проживаю окремо в Києві, лівий берег, орієнтир-квадрат на Перова, не палю, алкоголь рідко.
Хотілось би знайти дівчину доброзичливу, спокійну, врівноважену, яка розуміє, що гармонійні відносини створюються обома партнерами. Знаю, що у Вас є такі знайомі.
Як попав сюди-купував дитячі речі на цій платформі.
Кого зацікавить, пишіть, координати для зв´язку вище в описі.
Трохи про себе:
Киця-бриця• 16 января в 21:36
Ответ дляНаливайКа
Думала в 42 года интересуют женщины, а не девушки. Ну удачи, в общем.
Так в 40 еще девушки тоже
Жах звичайно, якщо нормальний чоловік то в «жіночій пиздякалці» точно не будете шукати жінку.
Є повно навкруг, підіймайте дупу і знайомтесь, трохи більше сміливості. А так, наче запрошення на секс одноразовий без обовʼязків.
Пи.си.: час від часу гадають на анонімах, то ваш вам випав зверху - щось ви не правду кажете.
Ответ дляtereska
Откуда в вас сколько злобы?
Да пусть ищет где хочет. Кому он мешает?
Без образів• 16 января в 21:40
Ответ дляКузякин
Причем здесь копейки? Он мог в сети искать какой-то товар и выпал в поиске Кидстаф.
Он пишет именно про поиск вещей. Не вещИ. Т е экономить на всем что можно у него система. А т.е жлоб нищеброд)
Без образів• 16 января в 21:40
Ответ дляКиця-бриця
А автор куда испарился?
Дрочить и спатки. Как обычно)
Киця-бриця• 16 января в 21:43
Ответ дляКузякин
Откуда в вас сколько злобы?
О, вы добрая, вы ему подходите
Киця-бриця• 16 января в 21:44
Ответ дляtereska
Де та злоба, тільки насмішки та широко відкриті очі - звідки такі безнадьоги приходять сюди.
Він зараз сам втече - сім баб, єлє отгавкався, називається))
Він навіть слова не сказав.
Неробименінерви• 16 января в 21:48
Автор, не звертайте увагу на злі коментарі. Свою людину можна знайти де завгодно, чому б не тут. Навіть тут була куча тем ’ одна, де познаймитись тощо’, там що вам обов´язково напишуть і не одна. Удачі в пошуку.
Фиктивная• 16 января в 21:57
Приєднусь до попереднього коментаря, я бажаю Вам знайти тк саму, для якої ви будете Чоловіком з великої літери
І через певний час ми будемо читати тему я знайшла його тут і він найкращий)
ЗдесяЯ• 16 января в 21:59
Ответ для12 галюцинаций
Вони у 42 двадцятип´ятирічних шукають.
Нехай далі шукає
ЗдесяЯ• 16 января в 21:58
Ответ дляКиця-бриця
А автор куда испарился?
Спугнули парнишу, слился
Бабця в мештах• 16 января в 22:15
Ответ дляКиця-бриця
Він навіть слова не сказав.
Офигел от наглости советчиц
Киця-бриця• 16 января в 22:32
Ответ дляБабця в мештах
Офигел от наглости советчиц
Думаете кму кто то написал в телеге?
ЯниЯ
• 16 января в 22:57
Ответ дляКиця-бриця
А автор куда испарился?
Автор все прочитав. Ну я ж знав, що буде срач, тому зацікавленим залишив свої координати, а остроумним відкриті коментарі.
Всім спокійних і тихих вихідних.
Бабця в мештах• 16 января в 23:42
Ответ дляКиця-бриця
Думаете кму кто то написал в телеге?
Почитал эту тему и офигел
Дамам нужен свет, комфорт, тепло, а не просто 42летний тютя
Киця-бриця• 17 января в 00:18
Ответ дляБабця в мештах
Почитал эту тему и офигел
а как вы хотели? Сейчас в почете 25-35 летние мужчины без прицепа и обеспеченные и с бронью
Бабця в мештах• 17 января в 00:49
Ответ дляКиця-бриця
Я про автора написала, он думал, что выстроится очередь
А 25-35 летних много выехало за границу