100%• 17 января в 00:32
Хто в Польші, всі отримали конверти щастя?
Що думаєте на рахунок цього?
40каградусная• 17 января в 00:48
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
І куди побіжите? В Берліні вже був блекаут чотири дні. І це як натяк
Вот Она Я• 17 января в 00:43
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
3. Посилання на список бомбосховищ поруч.
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
Щось підозріло дуже,в Києві теж перед початком повномасштабної написи в підземних переходах поробили «укриття»
Щось вони знають ,чого ми не знаємо
100%
• 17 января в 00:43
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
оксюморон• 17 января в 00:44
Ответ для100%
Не перший, в них ще тривоги тестують регулярно, але ці хто живе в Польші тут писуть що це нормально, нічого такого
Де тестують ?
У дату Варшавського повстання та річницю початку війни ?
100%
• 17 января в 00:44
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
100%
• 17 января в 00:47
Ответ дляоксюморон
Де тестують ?
18 грудня я була в Варшаві , тривоги вили разів три, це не дата Варшавського повстання і ці сигнали мешканці міста чули не вперше. Знову брешеш
А поговорить?• 17 января в 00:47
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
А вы из тех, кто шашлыки майские готовил?
оксюморон• 17 января в 00:47
Ответ для100%
А , зальотний гастролер яки все знає про Польщу
Банка з медом• 17 января в 00:47
Ответ дляMs. Откровенность
Могли бы просто спросить у украинцев,мы все расскажем и научим....
А вы думаете поляки читают это?! Поляки еще осенью паковали чемоданы после шахедов. Наши тоже частично поехали дальше, а уникумы продали в Украине что было и купили в Польше квартиры , ото засада. Сейчас такое время, что нигде небезопасно.
Заикальница• 17 января в 00:47
В мене знайома юрист, є люди у війську, кажуть у Польші буде війна цього року - 99%, але люди сприймають досі як в Україні на початку січня-лютого, тупо крутять у скроні
Додаю напруги• 17 января в 00:47
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Серйозно, так.
Перестати розводити паніку і йти в чат свого району. Буде більше користі
Малая Налегке• 17 января в 00:48
Автор, щось ви дуже буйна і дуже агресивно реагуєте на цілком адекватні коменти.
100%
• 17 января в 00:48
Ответ дляоксюморон
Взагалі не має значення хто я, головне що ти брехло
оксюморон• 17 января в 00:48
Ответ дляА поговорить?
Із тих в кого голова на плечах
Тримаю свічку• 17 января в 00:48
Думаю, все что угодно может быть. Голубь мира Трамп, полностью развязал руки пуйлу ( хотя он и до этого не очень-то сдерживался) с Венесуэллой и Гренландией. Я живу в Германии, и часто езжу по работе, в том числе во Франкфурт и в последний раз, буквально на днях в Баден-Баден. Так вот впервые видела столько военных машин на трассе, и в одну и в другую сторону, даже у GPT спрашивала, не проводятся ли учения. Вот скрин - но я больше голосом спрашивала
100%
• 17 января в 00:49
Ответ дляДодаю напруги
Серйозно, так.
Удалено администрацией...
40каградусная• 17 января в 00:49
Ответ дляДодаю напруги
Серйозно, так.
Минуло майже чотири роки. І майже нічого не змінилося...
оксюморон• 17 января в 00:49
Ответ дляБанка з медом
То то все продане з котлованів і пробки
Ms. Откровенность• 17 января в 00:49
Ответ дляВот Она Я
Щось вони знають ,чого ми не знаємо
Да плешивому надо своему народу показать, что у него в Украине успехи. Я читаю в Инстаграме комменты,так рашики уже пишут: какие цели сво, смысл в блэкаут загонять целые города,мол им от этого не легче. Что-то начали расчихлять уже,когда им закрыли соцсети уже, Вотсап вот закрывают. Ни на какую Польшу он не нападет, они будут над Украиной издеваться
оксюморон• 17 января в 00:49
Ответ для100%
Звісно немає
У тролів одне обличчя
100%
• 17 января в 00:50
Ответ дляMs. Откровенность
Так на болотах блекаути без війни, вони там без світла сидять тижнями по пів доби
оксюморон• 17 января в 00:51
Ответ дляМалая Налегке
Бо тема то ясно для чого створена
І раптом люди в Польщі не бʼються в паніці і чемодани не збирають
Додаю напруги• 17 января в 00:51
Ответ для40каградусная
В Польщі не змінилося? Чи про що ви?
Тримаю свічку• 17 января в 00:51
Ответ для100%
В Германии тестируют регулярно, но это было и до 22-го года, мне местные говорили
40каградусная• 17 января в 00:52
Ответ дляДодаю напруги
В Польщі не змінилося? Чи про що ви?
У деяких українців в голові нічого не змінилось. Таке саме тут написували у січні-лютому 2022, перед повномасштабним - не розводьте паніку, нічого не буде, що ви придумуєте.
Додаю напруги• 17 января в 00:56
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Ну то йди, хто тобі заборонить? Тебе часто посилають, дорогу знаєш. Тільки не вертайся.
А ну ще клоунів, щоб я знала, скільки вас тут таких. Вже 3 штуки. 4 штуки
Вот Она Я• 17 января в 00:52
Ответ дляMs. Откровенность
Якщо вистачило сміливості напасти на досить велику країну в 21 столітті в східній Європі,Україна це не якась крихітна Словаччина чи Чехія то я думаю країни НАТО це лише питання часу та впевненості,це моя субʼєктивна думка
Чого їм власне боятися коли потенціал ядерної зброї один із найбільших в світі
Банка з медом• 17 января в 00:53
Ответ для100%
У 2018-2019 у нас теж тестували тривогу і мінували все підряд по телефону. Якщо і готують, то поляки до Вісли одразу не відійдуть, хай рашня і мріє. Якщо друга армія світу коней та віслюків вивела на транспорт, то все «в дамках»! А пакети на них у поляків знайдуться