кнопкодав• 17 января в 00:44

Реально ли купить машину и гараж втихаря от близких?

Если они против того,чтобы я имела и водила машину? Ну и права получить соответственно тоже втихую от них.
Голена блондинка• 17 января в 00:47
Це що за близькі такі? Ви разом живете?

Ну і якщо ваш чоловік таке ж трепло як мій - то без варіантів, буде знати як мінімум вся вулиця
автор кнопкодав • 17 января в 00:50
Ответ дляГолена блондинка
Це що за близькі такі? Ви разом живете?

Родители такие(((
Пупс• 17 января в 00:50
Реально! Ходите на курсы, а сами говорите, что на фитнес или в спорт зал.
Голена блондинка• 17 января в 00:51
Ответ длякнопкодав
Родители такие(((
Ви разом живете? Скільки вам років?
автор кнопкодав • 17 января в 00:51
Ответ дляГолена блондинка
Ви разом живете? Скільки вам років?
Мне 36,да
Голена блондинка• 17 января в 00:54
Ответ длякнопкодав
Мне 36,да
Ой, йой(((
Тоді це складно. Ви ж не купите гараж за 20 км від будинку. А якщо десь біля - то вас точно хтось побачить, їм доложать... і будете вислуховувать.
Ходіть на курси, кажіть, що на побачення.
Отримаєте права - купите машину і одразу їм скажіть. Що зробили те, про що мріяли. Крапка
Пупс• 17 января в 00:59
Автор, желаю вам реализации задуманого! Это так здорово, чего то хотеть! Особенно если есть на это деньги! Пусть у вас все получится!🤞💫
автор кнопкодав • 17 января в 01:00
Ответ дляПупс
Спасибо
Доль Чекомбана• 17 января в 01:47
Не реально. Я купила стару машину за 2013 рік, так всі родичі перепитати який рік, скільки коштувала, а деякі навіть подумали що з салона взяла новеньку. От що за люди? Чому людям цікаво залізти до інших в гаманець? Це ж прикидали десь скільки заробляю, і ще й обісрали що хата валиця, зате я на іномарці (це мені вже добрі люди передали)
Фима Собак• 17 января в 02:15
Гараж, мені здається, не обов´язково)
Не стоїть же від під вашим будинком?
Лазити по гаражах і ходити за машиною далеко-це тільки чоловіки можуть собі дозволити.
Телячі ніжноСті• 17 января в 02:15
Ответ длякнопкодав
Мне 36,да
Начните с прав.
Подозреваю, что поскольку вы в таком возрасте проживаете с родителями, то вряд ли у вас есть финансы на покупку машины
Телячі ніжноСті• 17 января в 02:16
Ответ дляДоль Чекомбана
Боже, что у вас там за иномарка, что всех так порвало?
Бубль Гум)• 17 января в 03:08
Автор, а може купити краще житло і зʼїхати від батьків, якщо у Вас є гроші на машину та гараж?
ФФФФристайла• 17 января в 08:35
Реально, але на якийсь короткий термін. Я б краще вам порадила відстоювати свої кордони і робити те, що вважаєте за потрібне без оглядки на те що скажуть батьки. Ви вже доросла дівчинка.
КонхфЭдкаТузик• 17 января в 08:52
Мой сотрудник тоже такой придурок. Купил себе машину при этом живёт с родителями Ему 37.
Стыдно в таком возрасте жить с родителями. Нужно что-то с этим делать. Зарабатывать на своё жильё. А машина - то уже потом, вторичное.
Фу, взрослый человек - а инфантил, не в состоянии самостоятельно вести свой быт без мамочки, ещё и без советов не может со своей жизнью разобраться. Уже пора своих детей иметь - а он сам маменький сынок.
Хвильоватиша• 17 января в 10:30
Ответ длякнопкодав
Родители такие(((
Навіщо дорослій людині питати дозвіл батьків на купівлю машини чи отримання водійського посвідчення? мені навіть в голову не приходило питати.