Ку ка ку ка ку• вчера в 01:06
Перевірено на собі! Залізо змінює місячні
Ніхто не попереджав. Ще й заперечують. І від цього паніка, що треба перевірятися, такого бути не може.
Я навіть прочитала, що в однієї жінки завжди були місячні 3-4 дні, а стали 15 при залізі
100pudov• сегодня в 01:51
Ответ дляНічний дожор
Тобто є і ендометріоз і пухлина паралельно розвилася разом з ендометріозом?
А гіпотеріоз компенсуєте гормонами? Нема аутоімунного теріоідиту?
У мене теж ендометріоз але матки, інше на УЗД не бачать, МРТ ніхто не назначав, лікують гормонами.
У мами аутоімунне склеродермія, але лікарі відправили на додаткові аналізи бо сумніваються , може і інше аутоімунне щось. Підвищені Ana антитіла. П´є метилпреднизолон.
Зараз теорії виникнення це вірусна, стрес, ще теорія що хронічне запалення в організмі , запалення і проблеми з кишківником дають посилення схильності до аутоімунних агресії...
Аіт не маю,гіпотеріоз- еутирокс 75 вже декілька років,поки нормально,Ттг до 2 тримаю. Коли почалися тільки ендометріозні болі,довго взагалі не могли зрозуміти що це,обслідувала усе,потім на мрт,побачили наче ендометріоз і кіста,лікар мрт написав що це,або ендометріозна,або тератома.Я видаляти боялася,щось там лікувати намагалася,візан приймати також не хотіла,біо прогестерон втирала,якісь з інтернету тонни бадів пила,коротше займалася ни тим чим треба.З цими болями постійно ходила і вже коли лікар сказав що ця ’кіста’ почала рости,я пішла на операцію.Після цитології виявилось що то не кіста, а ’гранулезоклеточная опухоль яичника’. За останні роки такий ’букет’назбирала,що не знаю взагалі як з того вилізти.Хоча до 32 років не знала навіть де ті мед центри знаходяться і що там роблять. Я щиро бажаю вам і вашій мамі, якомога швидше розібратися з цими усіма питаннями здоров´я і найшвидшого покращення,знаю як це важко.
100pudov• сегодня в 01:57
Ответ дляНічний дожор
Ще забула дописати, після операції біля 3 років болі ендометріозні зникли зовсім,як не було,зараз останній рік відчуваю знову усе повертається,буду розмовляти з гінекологом і мабудь спробую візан
Нічний дожор• сегодня в 02:03
Ответ для100pudov
Дякую за побажання
тримайтеся меньше стресуйте
Так і бади приймаю, і доказову медицину, і харчування намагаюся контролювати противозапальні протоколи.
Я приймаю дієногест , той саме візан, в мене він слава богу зайшов без побічних. Теж довго не могли поставити діагноз, були мазня перед місячними, довго казали що все добре, поки не почалися болі.
100pudov• сегодня в 02:08
Ответ дляНічний дожор
Дякую за побажання
тримайтеся меньше стресуйте
Це добре що ви займаєтесь здоров´ям,бо я така дура,те не хочу,те не буду приймати,гормони ні,те ні,операції боюся.В результаті сиджу вся обліплена хворобами.Хай нам щастить з вами,обіймаю,усе буде добре
Нічний дожор• сегодня в 02:24
Ответ для100pudov
Та ні ви не дура) просто життя нас вчить піклуватися про себе
я теж забивала на себе , тепер розумію, що треба і харчування все переглядати, і аналізи вчасно здавати
Теж є остеоаотроз доречі( поки кажуть причина дисплазія з´єднувальної тканини. Пью хондроїтини курсами.
100pudov• сегодня в 02:34
Ответ дляНічний дожор
Дякую за підтримку) так,коли здоровий і нічого не болить,а потім в 40 років перетворився на бабку,то вже думаєш,а треба було раніше думати про себе,а як би робила це і це,то може б і не хворіла.. Хоча голова чудово розуміє що ніхто не знає де коли і що його чекає,а та самогризня тільки додає стресу і проблем.Я і так себе вважаю везунчиком і вдячна що маю можливість жити далі.А вам ще раз дякую за підтримку,будьте здорові
100pudov• сегодня в 02:46
Ответ дляНічний дожор
Знову забула дописати,з приводу артрозу мені призначали,різні нпвп,не допомагали,ходила до остеопата,але це також нічого не дало і мала займатися пілатесом,але моя фіброміалгія,що маю паралельно,не дає мені поки що нічим займатися.Більше ніякого лікування не призначали.Приймаю прегабалин періодично,це поки що усе.А як вам хондроітин,відчуваєте якесь покращення від нього?