Щаслива Я• 17 января в 09:00
Откуда такой кешбек в дие обнаружила
И как его забрать?
Жертва интернета• 17 января в 09:10
Ну так кешбек ще не виплачено на картку. Забрати не зможете.
Він прийде на картку нацкешбеку, яка в вас явно оформлена. Інакше у вас би не нараховувався кешбек.
Сума велика, бо вони будуть об´єднали жовтень з листопадом (це в мене так було). Якщо вам не виплачували за вересень и серпень, то могли все до однієї купи скласти.
Смурфетта• 17 января в 09:19
Ответ для.Апельсинка.
У мене за серпень теж не виплачено
І в мене за серпень не було
Пекельнi Борошна• 17 января в 10:48
У доньки було майже 3000,не була прив’язана карта вірно,внесла правильні данні і зарахували.