Стигла полуниця• 17 января в 17:19
Температура у дитини 39,5
Чим збивати таку температуру? Нурофеном понижується тільки до 38.
Котомафия• 17 января в 17:33
Ответ дляАнаномчикус
Анальдім свічки (швидка допомога,якщо нічого не працює), панадол, нурофен, мефенамінова кислота по інструкції
Який анальдім,яка мефенамінка в 6 років?
Стигла полуниця
• 17 января в 17:34
Ответ дляТебеОноНадось
Судорог нет -это отлично
С высокой температуры упала до 38-так и должно быть
Теплое питье маленькими глотками ,чтоб не вырвало
Нурофен чередуйте с парацетамолом,когда температура опять высокая
Свечи выше рекомендуют -тоже хороший вариант
Дякую.
Стигла полуниця
• 17 января в 17:34
Ответ дляАнаномчикус
Дякую .
Леди_на_драндулете• 17 января в 17:34
Ответ дляСтигла полуниця
Вночі і зранку були гарячі, зараз холодні
Коли температура висока, а руки ноги холодні я даю но-шпу (тут радьтеся з лікарем) і до стоп і в долоні (ЛИШЕ до стоп і до долонь) кладу гарячу грілку, щоб зменшити спазм судин. Потім через хв 15 після ношпи дою жаропонижаюче.
Ананомчикус• 17 января в 17:35
Ответ дляКотомафия
Для 6-річної дитини застосовують свічки Анальдім дозуванням 250 мг анальгіну/20 мг димедролу, по 1 свічці ректально 1-3 рази на добу, але не більше 3-4 днів; дуже важливо проконсультуватися з лікарем, оскільки це комбінований препарат для зняття сильного болю чи жару.
Детям в возрасте от 5 до 12 лет – по 250 мг 3-4 раза в день.
Давала дитині в такому віці. Якщо нічого не працює в малих дозах мене не раз рятувало
Леди_на_драндулете• 17 января в 17:35
Ответ дляКотомафия
Анальдім з 5 років
Опля Картопля• 17 января в 17:36
Ответ дляСтигла полуниця
Ношпу дати, треба зняти спазм судин, температура знизиться.
Опля Картопля• 17 января в 17:37
Ответ дляКотомафия
Анальдім є дозування з року. Ви читали інструкцію?
Я такая - жду трамвая• 17 января в 17:37
Ответ дляСтигла полуниця
Нога у дайте
ТебеОноНадось• 17 января в 17:39
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую.
Выздоравливайте
Еще ,на сгибы локтевые и под колена ,на лоб -влажное полотенце . Только не холодное ,а теплое .
Котомафия• 17 января в 17:38
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Анальдім з 5 років
Анальгін у складі . Який не можна дітям до 12-ти років . Дітям безпечні лише ібупрофен та парацетамол
Мелочунь• 17 января в 17:38
Ответ дляСтигла полуниця
Почали пити агріппу, яку через хв.40-50 вирвала.
Ви зробили тест на грип ?
Ку-кусик• 17 января в 17:38
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зневоднення, порушення робити мозку, серця, нирок і т.д.( при високих цифрах на термометрі)... ось які наслідки можуть бути цієї ’боротьби’. І до вашого відома, організм однаково бореться з вірусом що з температурою, що без...
Ну люди думають, що віруси прям температурою вбиваються, як паяльником
Опля Картопля• 17 января в 17:39
Ответ дляКотомафия
Тобто хай жене жар і відмовляють нирки?
Стигла полуниця
• 17 января в 17:39
Ответ дляАнаномчикус
1/2 таблетки ношпи, спазм, тому температура і не йде
Дякую. Лікар теж про таке казала, але не знаю, як ту ношпу їй дати.Сирашенно капризна нічого не хоче приймати. В 14 годин трохи збила температуру , зараз вже знову 39.
ТебеОноНадось• 17 января в 17:41
Ответ дляСтигла полуниця
Написала выше
Влажные полотенца на лоб ,под колена и на локтевые сгибы
Только не холодной водой смачивайте полотенца ,а комнатной температуры
Опля Картопля• 17 января в 17:42
Ответ дляСтигла полуниця
Обов´язково треба, особливо на ніч, бо вночі ще більше росте.
Пообіцяйте щось смачне за таблетку або іграшку. У варення закопайте у чайній ложці, але випити має, бо спазм це погано.
Мій у такому віці все пив, як солдатик, бо не подобалось йому хворіти.
Не зви чайна• 17 января в 17:43
Ответ дляСтигла полуниця
свечи анальдим
Котомафия• 17 января в 17:43
Ответ дляОпля Картопля
Я навіть знаю як його створили . І звідки вітер дув . Така собі заміна тпійчатки з г…на і палок, коли в ссср ліків не було нормальних і кололи все що було під рукою
Стигла полуниця
• 17 января в 17:44
Ответ дляОпля Картопля
Дякую за пораду, спробую дати. Зараз вона заснула
Котомафия• 17 января в 17:44
Ответ дляСтигла полуниця
Дротаверин ніяк не впливає
Незламна• 17 января в 17:45
Про грип вірно пишуть, зробіть тест і купуйте озельтамівір. В мене син вперше захворів на грип в 3,5 роки, температура під 40, потрапили до педіатра вона зробила тест і назначила дозу противірусного, наступного дня температура була вже до 38, а потім не було зовсім.
Сунуся в чужі справи• 17 января в 17:46
Я развожу уксус с водой и под подмышки, под колени, на лоб, эти салфетки
Стигла полуниця
• 17 января в 17:47
Ответ дляНезламна
Дякую. Озальтамевір вже даємо.
Незламна• 17 января в 17:47
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую. Озальтамевір вже даємо.
Швидкого одужання!
Леди_на_драндулете• 17 января в 17:52
Ответ дляКотомафия
Дротаверин ніяк не впливає
Ага, розкажіть мені, в моїх постійно при агресивних вірусах спазм, і ношпа (вже на протязі 10 років) це те, що дає змогу збити температуру
Стигла полуниця
• 17 января в 17:54
Ответ дляМerida
А вы правильную дозировку даёте? На вес, а не возраст.
Озальтамевіру? Так, на вагу.