Стигла полуниця• 17 января в 17:19

Температура у дитини 39,5

Чим збивати таку температуру? Нурофеном понижується тільки до 38.
ТебеОноНадось• 17 января в 17:56
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я развожу уксус с водой и под подмышки, под колени, на лоб, эти салфетки
Ни в коем случае нельзя использовать уксус или спирт !!!!
Просто вода
ТебеОноНадось• 17 января в 17:56
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ага, розкажіть мені, в моїх постійно при агресивних вірусах спазм, і ношпа (вже на протязі 10 років) це те, що дає змогу збити температуру
Вы кроме но -шпы ничего не даете?
Мerida• 17 января в 17:57
Ответ дляСтигла полуниця
Озальтамевіру? Так, на вагу.
И его тоже. Но я про ибупрофен и парацетамол.
А какой грипп подтвердилсч?
Леди_на_драндулете• 17 января в 17:58
Ответ дляТебеОноНадось
Вы кроме но -шпы ничего не даете?
В сенсі? Від спазму судин нічого більше, коли ношпа знімає спазм, даю жарознижуюче. Якщо дати жарознижуюче без ношпи воно не діє
Мerida• 17 января в 17:59
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А почему в инструкции нет пункта, приёма при температуре? Думаете, специально от нас скрывают эту информацию?
автор Стигла полуниця • 17 января в 18:00
Ответ дляМerida
А какой грипп подтвердилсч?
Лікар сказала, що це він.
ТебеОноНадось• 17 января в 18:01
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Спазм проходит сам ,когда спадает температура
Но-шпа никак не влияет на сосуды
Я знаю ,что мне сейчас наставят морды
ТебеОноНадось• 17 января в 18:03
Ответ дляМerida
Знаете ,я уже столько раз в аналогичных темах писала об этом-бесполезно
Самое безобидное-это морды натыкают
А как то начали оскорблять меня за это
Так я уже стараюсь молчать про но-шпу при температуре и кашле
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:03
Ответ дляМerida
Я не знаю що від вас скривають та , я кажу те що є..в моїх обох дітей схильність до блідою гарячки...без ношпи жарознижуюче не діє. В інструкції - ношпа знімає спазм, відповідно діє при спазмі судин, а потім жарознижуюче всмоктується і починає знижувати температуру.
Мerida• 17 января в 18:05
Ответ дляСтигла полуниця
Лікар сказала, що це він.
Это зря, конечно. Но ладно. Нужно было тест сделать сначала. Проверьте весовые дозировки жаропонижающих. Частая причина, почему не сбивают.
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:06
Ответ дляСтигла полуниця
Лікар сказала, що це він.
Без тесту??? Дивний лікар, в мої минулого року була температура до 40, тести на грип негативні, і в лабораторії робили - негативний. Озельтамівір діє лише на грип і є важкими ліками
Ні грама• 17 января в 18:07
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зневоднення, порушення робити мозку, серця, нирок і т.д.( при високих цифрах на термометрі)... ось які наслідки можуть бути цієї ’боротьби’. І до вашого відома, організм однаково бореться з вірусом що з температурою, що без...
Для чого ви думаєте він дає температуру? От просто так тратить свій ресурс і собі шкодить?
Ви знаєте хоч одну функцію організму, щоб він собі шкодив?
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:08
Ответ дляТебеОноНадось
Но-шпа никак не влияет на сосуды
Я знаю ,что мне сейчас наставят морды
Ну да , вам видніше, ніж мені, яка більше 10 років має в дітей бліду гарячку, в т.ч фебрильні судоми в анамнезі...але ви ж інструкцію читали в знаєте, що ношпа не діє на спазм судин.
.як подіє жарознижуюче, якщо ж спазм? Воно всмоктується дуже повільно.
Мerida• 17 января в 18:08
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В инструкции нет такого, что снимает спазм сосудов. спазм гладкой мускулатуры - да
Почему тогда не использунте реальные лекарства, в инструкции которых идёт спазм сосудов? Амллдипин или дибазол какой-то
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:08
Ответ дляТебеОноНадось
Самое безобидное-это морды натыкают
А как то начали оскорблять меня за это
Та пишіть хоч мілоіон раз, я вам кажу те, що є в житті...не примарні приклади, а те, з чим я стикаюся
Мerida• 17 января в 18:09
Ответ дляЛеди_на_драндулете
С какого возраста вы даёте ношпу детям?
ТебеОноНадось• 17 января в 18:09
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Только у вас же дети …
Ок ,давайте но-шпу ,но хоть не советуйте другим
Мerida• 17 января в 18:10
Ответ дляТебеОноНадось
Только у вас же дети …
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:10
Ответ дляНі грама
Не збивайте, і так високі цифри температури шкодять організму,
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:11
Ответ дляМerida
Навіщо мені ’видуиувати велосипед’, ЯКЩО НОШПА ДІЄ ПРИ СПАЗМІ СУДИН ПРИ БЛІЛІЙ ГАРЯЧЦІ
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:12
Ответ дляТебеОноНадось
Только у вас же дети …
Удачі і не хворійте
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:13
Ответ дляМerida
Гарного вечора, не хворійте
автор Стигла полуниця • 17 января в 18:16
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дякую. Що тоді спричиняло таку високу температуру у вашої дитини?
Мerida• 17 января в 18:16
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Гарного вечора, не хворійте
И вы не болейте
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:16
Ответ дляМerida
И вы не болейте
Дякую❤️
Леди_на_драндулете• 17 января в 18:18
Ответ дляСтигла полуниця
Інший вірус, ну вже почали пити, то пийте, може якраз лікар був правий, подіє і температура завтра буде вже не така висока. Одужання дитині. Просто якщо точно грип, то вам би профілактично теж пити, а так це не відомо 100%
БеллаДонна• 17 января в 18:23
Ответ дляСтигла полуниця
6 років, температуру переносить важко.
Таблетку ношпы и таблетку или пол анальгина, я уже не помню по возрасту, говорили на неотложке по телефону, когда температура не сбивалась
Ні грама• 17 января в 18:23
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Є дані, що температура вища 41 ракові клітиеи вбиває, просто люди не витримують такої
Маю сечі• 17 января в 18:45
Пит, пити, пити. Багато води
Ананомчикус• 17 января в 19:41
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую. Лікар теж про таке казала, але не знаю, як ту ношпу їй дати.Сирашенно капризна нічого не хоче приймати. В 14 годин трохи збила температуру , зараз вже знову 39.
розтовкти у порошок і дати запити чимось смачним, компот, чай і т.д Ще слідкуйте за ацетоном, якщо дитина буде млява і будуть червоні щоки + запах з роту, це перша ознака, що ацетон пішов в гору