Стигла полуниця• вчера в 17:19
Температура у дитини 39,5
Чим збивати таку температуру? Нурофеном понижується тільки до 38.
ТебеОноНадось• вчера в 17:20
С 39,5 до 38 -это нормально
Сколько ребенку ? Как переносит температуру?
Не пью, не курю• вчера в 17:21
Ничем не сбивать, если нет судорог. Пройдёт быстрее любая болезнь
Стигла полуниця
• вчера в 17:22
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Робіть тест на грип. Вік дитини?
6 років
Ні грама• вчера в 17:22
Ответ дляКу-кусик
Тест на грип та озельтамівір, якщо тест позитивний.
Це сама правильна порада.
Автор, не нехтуйте
Ку-кусик• вчера в 17:22
Ответ дляНе пью, не курю
Темпепатуру збивають не по цифрах, а по самопочуттю. Ніякої різниці в перебігу немає у тих, хто збиває і хто не збиває.
Леди_на_драндулете• вчера в 17:22
Ответ дляСтигла полуниця
6 років
Тоді тільки парацетамол і ібупрофен
Опля Картопля• вчера в 17:23
У мене малий колись хворів, повзла т-ра вже 40, не збивав ні парацетамол, ні нурофен, дала на свій страх півпакетика німесила. Збило. І більше 37,5 далі не росла. В мене паніка вже була, викликала швидку, навіть їхній укол не збив, німесил після швидкої дала. Було малому 5 років.
Леди_на_драндулете• вчера в 17:23
Ответ дляНе пью, не курю
Звідки ви цей бред берете
Ні грама• вчера в 17:23
Ответ дляКу-кусик
Думаєте організм дурак?
Просто так ту температуру жене? Він сам собі зроду не зашкодить. Так бореться сам з заразою
Леди_на_драндулете• вчера в 17:24
Ответ дляKittaa
Швидку викликайте
Навіщо, якщо температура збивається...
Стигла полуниця
• вчера в 17:25
Ответ дляКу-кусик
Почали пити агріппу, яку через хв.40-50 вирвала.
Опля Картопля• вчера в 17:25
Ответ дляНі грама
Думаєте організм дурак?
І горять судини через запалення, страждають нирки, більше ризик отримати пневмонію.
Леди_на_драндулете• вчера в 17:26
Ответ дляСтигла полуниця
У вас грип? На жаль з противірусними таке буває...пошукайте в лікарів як пити, щоб зменшити ймовірність рвоти
Стигла полуниця
• вчера в 17:26
Ответ дляТебеОноНадось
С 39,5 до 38 -это нормально
6 років, температуру переносить важко.
Леди_на_драндулете• вчера в 17:26
Ответ дляKittaa
Ну хай чекає, висока темпа, рвота, нічого страшного
Ви дивна, температуру збиває ібупрофен, рвота від протигрипозних, що швидка має зробити?
Леди_на_драндулете• вчера в 17:27
Ответ дляСтигла полуниця
6 років, температуру переносить важко.
Руки / ноги теплі чи холодні?
Опля Картопля• вчера в 17:28
Автор є ще свічки Анальдім або Реналган, вони теж краще на високу температуру діють, ніж Нурофен.
Я такая - жду трамвая• вчера в 17:29
Ні, не збиваю, нехай лікує організм. Збиваю тільки якщо геть погано
ТебеОноНадось• вчера в 17:31
Ответ дляСтигла полуниця
6 років, температуру переносить важко.
Судорог нет -это отлично
С высокой температуры упала до 38-так и должно быть
Теплое питье маленькими глотками ,чтоб не вырвало
Нурофен чередуйте с парацетамолом,когда температура опять высокая
Свечи выше рекомендуют -тоже хороший вариант
Леди_на_драндулете• вчера в 17:32
Ответ дляНі грама
Думаєте організм дурак?
Зневоднення, порушення робити мозку, серця, нирок і т.д.( при високих цифрах на термометрі)... ось які наслідки можуть бути цієї ’боротьби’. І до вашого відома, організм однаково бореться з вірусом що з температурою, що без...
Ананомчикус• вчера в 17:32
Ответ дляСтигла полуниця
6 років
Анальдім свічки (швидка допомога,якщо нічого не працює), панадол, нурофен, мефенамінова кислота по інструкції
Стигла полуниця
• вчера в 17:32
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Руки / ноги теплі чи холодні?
Вночі і зранку були гарячі, зараз холодні
Опля Картопля• вчера в 17:32
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Може різко стати погано, що не встигнуть щось зробити. Дурня це незбивання, тільки додає вірогідність ускладнень.
Ананомчикус• вчера в 17:33
Ответ дляСтигла полуниця
1/2 таблетки ношпи, спазм, тому температура і не йде