Жена_КотораяСтена• 17 января в 17:41

Дівчата, купила квартиру. Жалкую.

Можу вислухати осуд, але мені легше від цього не стане..
Купили квартиру , не в Україні, нам там жити, але район жахливий. Патологія …
А у мене підліток.
Треба було гроші вкласти, бо все дорожчає.
Кварира нова від забудовника, вʼїхати зможемо в березні десь
Взяли в іпотеку і думаю от як так… я така розумна, продумана і поспішила
Вповні в навіть близько не було кращих і навіть зараз немає, я ще дивлюся.
Сьогодні поїхала подивитися як ремонт і немає радості з того.

Вибачте що нию у такий важкий час
Задолбулька• 17 января в 17:59
Ответ дляЖенщинас
ви 100% заганяєтеся. Навіть говорити ні про що.
Ага
Уходя дверю не хлопать• 17 января в 18:00
Автор, ви просто з тих, хто завжди знайде собі привід понити, і квартира тут ні до чого.
Задолбулька• 17 января в 18:03
Після переїзду на Південь України мене наккрило було добряче: не те місто, не мої люди тощо. Як сказала тоді мені одна харків´янка: потерпи до весни , почне гріти сонечко, почне все навкруг зеленіти, ти побачиш гарне місто. Так і сталося. Тому авторко, ще рано Вам робити висновки, дочекатися тепла, з власного досвіду
Курочка-чубаточка• 17 января в 18:02
І бувають же такі безсовісні люди
Моя улюблена страшко• 17 января в 18:02
Ответ дляАноним_
В Польше есть наркоманские районы???
Только у авторши, с собой привезла
Курочка-чубаточка• 17 января в 18:02
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ага
Жалійте, мене, жалійте
Тантрический кекс• 17 января в 18:03
Це нормально після крупних покупок, скоро відпустить. В будь якому разі це своє житло, а не фантики з портретами президентів, за які ж кожним роком все менше і менше можна купити
Задолбулька• 17 января в 18:04
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ага
Жалійте, мене, жалійте
Бо взято іпотеку( а там ціна нерухомості ого..., не розслабитися)
Педиатор_я• 17 января в 18:04
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ага
Жалійте, мене, жалійте
Вас ніхто ж не пость когось жаліти .І
до вашого приходу спілкувалися у темі адекватно .
Педиатор_я• 17 января в 18:04
«Просить»
Пластилин_Колец• 17 января в 18:05
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мешканці хороші. Машини хороші стоять.
Кому я маю бути вдячна? Причому тут вдячність?
Я маю те на що заслужила. Як є так є.
Автор я реально не розумію, що ви риєте? Що ви намагаєтесь накопати? Вам треба острів без людей? Завжди може бути любитель випити поруч. Ви як з сусідами збираєтесь проблеми вирішувати якщо вони питимуть? Проблема збудована на рівному місті.
Пластилин_Колец• 17 января в 18:07
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Сто відсотків. Вже чоловік ремонт робить виїхав, житло купили в європейські країні але ж нє, не рай в мурашнику. Алкаши...
автор Жена_КотораяСтена • 17 января в 18:08
Ответ дляPrervana
А в Украине вы жили в райском саду, где нулевая преступность и нет ни одного неудобного глазу наркомана или алкаша?
Так.
МинерАлочка• 17 января в 18:10
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так
И чего ноете?
У вас есть уголочек, где в случае чего, можете спрятаться от войны и нищеты.
Я очень хочу домик в Болгарии, или в Македонии, но не за что покупать.
Copy-Paste• 17 января в 18:19
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так.
Мені цікаво, де саме? Якщо не секрет
Prervana• 17 января в 18:19
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так.
Конечно, вы будете хранить имя этой святой земли в секрете, понимаю, о таких сладких местах вслух не говорят😊
Пьяная вишня• 17 января в 18:21
Може вас накрило зза новин про можливу війну в Польщі, то вже і район не такий
Яке місто?
Мядуза аля моргонер• 17 января в 18:25
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Бачили дивилися, але не думали що настільки погано
Я вже з разу 5-6-7 зрозуміла що щось не так(
Але квартира шикарна
Де хоч район? Щоб не вляпатись.
Зубная фея• 17 января в 18:34
Я думала, шо ви вже заспокоїлись. Але ні.
Вам так треба причина для журби?
Зубная фея• 17 января в 18:36
Бідося, шо тут ше сказати
Папина дочка• 17 января в 18:39
Важко уявити, що ж це за такий страшний район і що ж там конкретно відбувається. Аномальна кількість залежних людей на 1 кв.м? На думку спадає лише Кенсінгтон авеню в США, але в Польщі про такі райони не чула.
Душка-свекрушка)))• 17 января в 18:36
Тю авторе, це ж не прямо гетто якесь, ну алкаші, подумаєш. Тим більш у вас новобудова, значить безпосередньо сусіди не маргінали. Ми 15 років мешкаємо в такому районі - взагалі норм, ну ошиваються алкаші і фіг з ними. В нас будинок з порядними мешканцями, двір закритий, взагалі ніяких проблем . Спочатку було незвично бо до того довго знімали житло в гарному районі, за рік повністю звикли
Жена миллионера• 17 января в 18:38
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Пʼять років не можемо продати.
Ну глянемо з чоловіком що донька відучитися і переїдемо. Це як варіант
почему? соседи украинцы взяли в кредит квартиру, выплатили , продали и купили дом, потом и дом продали.
Пирожкиня• 17 января в 18:43
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так
То продайте і купіть де хочете
ЖонДуан• 17 января в 18:50
Яке місто?
БезникаЯ• 17 января в 18:54
А кіко злотих і де саме? Щоб не купити там
Хочу на Балі• 17 января в 18:54
Автор, квартиру можна продати і до 5 років, але, щоб не платити податок з доходу 19% маєте ульгу мешканьову, яка зобов´язує протягом трьох років купити інше житло з тієї суми і відповідно показати це в pit-39...
Фантазерша• 17 января в 18:55
Привыкните, все хорошо будет. У нас тоже куча алконавтиков на районе, зато парк хороший рядом
Пиу!Пиу!• 17 января в 19:08
Лодзь?
Леся Українка• 17 января в 19:10
Вповні в навіть близько не було кращих - это о чем?
и что такое в данном случае патология?