juisy2010• 17 января в 22:55

Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?

Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Just a crow• 17 января в 23:54
Ответ дляЕленнн
...скільки Україна отримала від партнетів допомоги на відновлення енергетики?

Станом на вересень 2023 року прем´єр-міністр Шмигаль, розповідав, що українська енергетика отримала потужний захист завдяки допомозі партнерів у € 2,3 млрд

Але ще є Фонд підтримки енергетики України (Ukraine Energy Support Fund) створений у квітні 2022 року. На початок 2026 року він звітував про залучення €1,6 млрд.

У червні 2024 року країнами G7 було анонсовано виділення додаткового $1 млрд, що включав $500 млнʼ від США та €300 млн від ЄБРР.

Протягом 2025 року Європейський банк реконструкції та розвитку спрямував Україні близько €1 млрд на відновлення енергетичної інфраструктури.

У рамках Ukraine Facility (почала діяти з березня 2024 року)та інших інструментів ЄС на відновлення енергетики, транспортних мереж та підтримку бізнесу загалом було розподілено близько €5,9 млрд.

Загалом отримуємо цифру майже € 11 млрд лише на відновлення енергетики.

Тепер питання: чому у нас все так фігово з енергетикою?
--
і чому нам ,що і так ледве виживають з жебрацькими зарплатами та пенсіями, підняли ціни на ее, говорячи,що ’це на відновлення’??
Мне об этом известно, только не все ещё понимают происходящее и как будто в летаргическом сне находятся, пережидая происходящее
Magnifique_• 17 января в 23:55
Ответ дляБорисфенка
Вишестоящі давно все вивезли - і родини, і кошти.
Зараз урядовці з Києва виїздять. Хай валять, суки, без них є кому Київ втримати.
Удалено администрацией...
FreeTalk.Zone• 17 января в 23:55
Потому что ни одна служба не работает, не принимает заявки. У нас в доме погорели фазы, у половины свет есть, у другой нет и так по всему району. Потому что у людей рвет трубы, потому что уличное освещение есть, а в кв нет. Кто же в этом виноват? Никуда невозможно дозвониться, все шлют Н а ❌ да чтобы каждый причастный к этому захлебнулся нашими слезами уже.
автор juisy2010 • 17 января в 23:55
Ответ для_Alekssandra_
Удалено администрацией...
В 14-м году каким боком Зе стал полу-причиной начала вот этого всего!?
Борисфенка• 17 января в 23:56
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Ви приготуєте, примерзнувши до батареї? Не вірю.
Magnifique_• 17 января в 23:56
Ответ дляlekon-lekon
Щось будували і не добудували? А про лабораторії ще забули, укронацистів
Чесно, вже втомили
Удалено администрацией...
Борисфенка• 17 января в 23:57
Ответ дляjuisy2010
Він в Горлівці пісні ополченцям співав. На боці москалів. Точно не він хуйла розсердив.
Magnifique_• 17 января в 23:57
Ответ дляБорисфенка
Де це я шакалів захищаю? Племінник мій пропав без вісті, три місяці учебки і аж одну добу на Курщині повоював.
Племінник інший в госпіталі недавно лежав, зараз знову під Покровськом. Чоловік комісований, так, здивуйтеся, що вижив.
Мої чоловіки до того, що захищають Україну.
А вам все одно, москалі влаштують, ’какая разніца’.
Потім будете скиглити в окупації, але то буде потім.
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 17 января в 23:58
Ответ дляlilul990
Але в їхньому будинку не електричне опалення. І газ є. Тобто і з готовкою проблем немає. Тільки зі світлом, генератора хватає шоб котельня працювала. І це не 25поверхівка, 9 поверхів. І це треба брати до уваги
Газ тільки до 9-10 поверхів, все що вище - електро. У нас в бидунку з жеком була біда, все ремонтували, коли вже тече, як стали осбб то навели лад в підвалах, на даху, багато що треба робити, тут можна більше впливати на результат і дуже швидко реакція на проблеми, бо керуючи живе в цьому ж будинку.
Може тепер переобладнати на мінікотельні, то буде вже краще, бо ніяка система не витримає постійних обстрілів, а стріляти по кожному будинку навіть у русні не вистачить ресурсу
Magnifique_• 18 января в 00:00
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 00:00
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
У мене абсолютна пам´ять. Це ви конспектуйте у зошит, що я пишу. Дехто ще полюбляє скрін-шоти робити.
’Ізоблічітельниці’, блін
lekon-lekon• 18 января в 00:01
Ответ дляMagnifique_
Вы давно с оккупированных?
Молчите уже про Бахмут, Авдеевку и Часов Яр! Кто их фортэцями назначил? На Донецк с под контрольных не летит?
Про Мелитополь не хотите поговорить?
а шо такоє, Донецьк же не бамблять, чому засрали місто, воно ж не фортеця
Just a crow• 18 января в 00:01
Ответ дляlekon-lekon
Які ж заботлівиє, бережуть....потім всіх воскресити, гарада відбудують, но ета нє точна
Про що Ви мелете?
Намагаюся знайти порозуміння, але виходить якась каша в спілкуванні, може скажете чому?
Борисфенка• 18 января в 00:02
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 18 января в 00:02
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 00:03
Ответ дляJust a crow
Про що Ви мелете?
Вона вам нагадує про долю Маріуполя і долю тих, хто загинув в театрі.
Забулися?
Magnifique_• 18 января в 00:03
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Magnifique_• 18 января в 00:04
Ответ дляБорисфенка
Забулися?
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 18 января в 00:04
Ответ дляБорисфенка
Та це кацапи, що пояснювати. Співчуваю, сподіваюсь що ваш племінник в полоні і живий. З моїм братом те саме, вийшли на позицію після учебки і доля невідома, вже більше року. Здоров´я вашим родичам, хай швидше відновлюються
Christ1na• 18 января в 00:05
Ответ для_Alekssandra_
Потому, что нужно было как-то готовиться к такому, а не на 4м году войны парки и скверы облагораживать
В першу чергу не треба було приводити до влади хапуг, які все розікрали.
Just a crow• 18 января в 00:06
Ответ дляБорисфенка
Забулися?
Я все пам´ятаю, а краще б реально забути, щоб не просинатися вночі від жахів які сняться, та від звуків вибухів
Борисфенка• 18 января в 00:06
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
А як ще назвати війну москалів проти України в умовах, коли союзнички відморозилася?
А як заходять ’асвабадітелі’, знають і в Мелітополі та Ізюмі, та й у Берліні досі не забулися. Це також про гвалтування, тільки вже солдатами орди мирного населення. Фішка у них така ординська.
Christ1na• 18 января в 00:06
Ответ дляРозовые одуванчики
Удалено администрацией...
Вам це тільки здається?)
Itzamna• 18 января в 00:06
Ответ дляБорисфенка
Чим я вас ображаю, тим, що ви методички ворога використовуєте? То це гірка правда.
І методички дійсно гівняні.
Горькую правду мы видим своими глазами каждый день в Реале и на своих семьях испытываем!А ваши заграничные фантазии и устаревшие кричалки нам не нужны!!!вот сейчас у меня не было света 15 часов,включили на 40 мин и только что снова вырубили! Это методичка чья??как правительство у которого мы все президенты решает это??как и чем обеспечивает нам завтрашний день??Или это не их обязанность?не умеют думать,не умеют управлять,нечем воевать -прекращайте войну,просите переговоров и прекращения стрельбы по энергообьектам!!но и херней маяться не нужно и в ответ запускать дрончики!!Вот знаю что зря это пишу,вы не поймете и снова заладите свою хрень про рашен методички!!А это не методички!!Это наше мнение,украинское,мы не хотите чтоб нами воевали!!!мы же тоже президенты -или все,забыть обещанное?
Борисфенка• 18 января в 00:07
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Всі, хто там були, закатані в асфальт. В театрі нині пісні співають на кістках. Москальські новини не читаєте хіба? Погугліть.
lekon-lekon• 18 января в 00:07
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
О, пішли ’фріци’...кацапи, вас же видно
Борисфенка• 18 января в 00:09
Ответ дляlekon-lekon
Надія на те, що в полоні, насправді мізерна. Сирський чимало українців на Курщині в сиру землю поклав. І нема на те ради, далі ловлять
Itzamna• 18 января в 00:09
Ответ дляБорисфенка
Мы сейчас все закатаны в лад! Планета железяка,света нет,ископаемых нет!!Здравого смысла нет!!!
Борисфенка• 18 января в 00:10
Ответ дляJust a crow
Скажемо так - краще бути молодим, здоровим і багатим, чим бідним, старим і хворим.
Україна в пеклі. Світу на це насрати.
lekon-lekon• 18 января в 00:10
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...