juisy2010• 17 января в 22:55

Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?

Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:11
Ответ дляlilul990
У мої знайомої будинок у Києві повністю переобладнаний, утеплений і автономний. Своя котельня, недавно питала тільки від графіків світла залежать. Осбб виграло якийсь грант
На відкатах оті всі вийграші , що то за схеми вигадали , ми також виграли будинку 15 років індивідуальний теплопункт , що там можна перробляти ?
Віталька тот ще схематозник
Magnifique_• 18 января в 00:11
Ответ дляБорисфенка
А як ще назвати війну москалів проти України в умовах, коли союзнички відморозилася?
А як заходять ’асвабадітелі’, знають і в Мелітополі та Ізюмі, та й у Берліні досі не забулися. Це також про гвалтування, тільки вже солдатами орди мирного населення. Фішка у них така ординська.
Так ви були у Мелітополі або Ізюмі, денисова на мінімалках?
Бідосі берлінські з раритетними рукавичками і сумочками з людської шкіри у шафах. Але то для вас дрібниці, головне аби кістки в будку кидали? От тільки гвалтувати вас не хотять, а вам вже й нестерпно без того.
автор juisy2010 • 18 января в 00:12
Ответ дляItzamna
Горькую правду мы видим своими глазами каждый день в Реале и на своих семьях испытываем!А ваши заграничные фантазии и устаревшие кричалки нам не нужны!!!вот сейчас у меня не было света 15 часов,включили на 40 мин и только что снова вырубили! Это методичка чья??как правительство у которого мы все президенты решает это??как и чем обеспечивает нам завтрашний день??Или это не их обязанность?не умеют думать,не умеют управлять,нечем воевать -прекращайте войну,просите переговоров и прекращения стрельбы по энергообьектам!!но и херней маяться не нужно и в ответ запускать дрончики!!Вот знаю что зря это пишу,вы не поймете и снова заладите свою хрень про рашен методички!!А это не методички!!Это наше мнение,украинское,мы не хотите чтоб нами воевали!!!мы же тоже президенты -или все,забыть обещанное?
Переговоры и договоренности с кем, с Пу? Они же гроша не стоят. О чем Вы говорите.
Прекращать войну. каким образом - капитуляция Вас устраивает и жизнь в реалиях русни с УЗким пасспортом?
Вы знаете что такое полоскалки в речке? Посмотрите. Это и есть русский мир.
Just a crow• 18 января в 00:12
Ответ дляБорисфенка
Скажемо так - краще бути молодим, здоровим і багатим, чим бідним, старим і хворим.
Україна в пеклі. Світу на це насрати.
Цілком з Вами згодна
Борисфенка• 18 января в 00:13
Ответ дляItzamna
Ну напишіть хуйлу, раптом вас послухає. Ще в Спортлото можна написати.
Блекаути - це примус до капітуляції.
Ваше і моє мненіє ворогу глибоко пофіг.
Itzamna• 18 января в 00:13
Ответ дляБорисфенка
Вы почему за 14 лет войну так и не определили официально войной???то ато,то сво!зотите с людей три шкуры драть и европейских партнеров под удар не подставлять ,только нас сделав щитом?А мы соглашались на это?

Лучше заткнитесь!Иначе вам уже ничего не хочется объяснять ,очевидное вы тупо перекручиваете!А таких просто хочется заткнуть подачей в нос!
Magnifique_• 18 января в 00:13
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Так вы были там? Как удалось выбраться? Или не были, и покривляться ваше всё?
lekon-lekon• 18 января в 00:15
Ответ дляItzamna
Так давайте віддамо ваш будинок в кацапську окупацію, ашотакова, чи ви десь в Києві і впевнені, що когось там будуть на подавали тягати, когось денацифікують. Це не ми не домовлямось, це кацапи хочуть знищити всю Україну, зробити під себе. Вони обстрілюють, вони хочуть, щоб ви мерзли, а вы чомусь не тих звинувачуєте
Борисфенка• 18 января в 00:15
Ответ дляItzamna

А що, Україна мала Раші війну оголосити, чи як ви це уявляєте??
Так, нас зробили щитом від диких москалів. І вибору у нас нема - або захищатися, або в окупацію.
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:15
Ответ дляlilul990
Бо в Польщі немає 25поверхівок де всьо на електриці
Бо в Варшаві є генплан розвитку , а у нас немає і Кличко за 10 років свого мерства не прийняв (
зато нащадкі Черновецького його молода команда , яка землю роздеребанила тоді активно забудову почала разом з Віталіком
Борисфенка• 18 января в 00:17
Ответ дляMariya Prokhorova
Не сильно Варшаві генплан допоможе, якщо Україну знищать. Поляки вже напоготові, і недаремно. Бо дику орду ніщо не зупинить, поки Європа мне яйця.
зона_комфорта• 18 января в 00:18
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Kolesniza• 18 января в 00:18
Ответ дляjuisy2010
Ви трошки заплутались. Я до чого? До того, що українка. Що можу вирішити в даній ситуації? Роблю те що можу і допомогаю фронтовикам. Тема про те, щоб не скаржитися занадто на наших і хочаб ДЕІНКОЛИ дякувати рятівникам енергетикам, а не поливати їх лайном. Бо першо-причина проблеми одна - Пу. А не наша держава і керівництво.
Хватит давить на жалость к нашему правительству, незамутненная вы наша. Никакого отношения наша власть не имеет к тяжелой работе энергетиков. Успехи энергетиков только их, наши паны пусть к ним и не примазываются и не надо их за уши тащить и отбелять. Они уж так заляпались, что коллапс в энергетике не только вина раши, но и нашей власти.
автор juisy2010 • 18 января в 00:19
Ответ дляKolesniza
Я не давлю на жалость К ПРАВИТЕЛЬСТВУ, я давлю на БЛАГОДАРНОСТЬ К ЭНЕРГЕТИКАМ. Не понятно!?
lekon-lekon• 18 января в 00:20
Ответ дляItzamna

У вікіпедії вде навіть назва є, щось ви очєвіднає не замєтілі
Kolesniza• 18 января в 00:21
Ответ дляjuisy2010
А вот эти ваши слова к чему «Чому всі звинувачують Українське керівництво» ?
автор juisy2010 • 18 января в 00:21
Ответ дляKolesniza
Причинно-следственная связь.
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:21
Ответ дляБорисфенка
Коли вони приймали той генплан і в думках не було , що така війна буде в Европі
Itzamna• 18 января в 00:22
Ответ дляjuisy2010
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 18 января в 00:22
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Альо, звідки ви знаєте де я живу? Моя область прифронтова і так само без світла сидимо як інші
зона_комфорта• 18 января в 00:22
Ответ дляlekon-lekon
в Википедии специальное название для войны придумали
Вы хоть понимаете сама, что пишете? Вы сейчас не клон люди военного эксперта? Очень когнитивные способности похожи
Не могут войну назвать войной, не имеют права продлевать военное положение.
lekon-lekon• 18 января в 00:24
Ответ дляKolesniza
Ну тому що срачну кацапську тему починають з маніпуляцій
Борисфенка• 18 января в 00:24
Ответ дляMariya Prokhorova
То й в Києві ніхто не думав. А заднім числом кусати лікті пізно.
Киев_Елена• 18 января в 00:24
Ответ дляМаска-0b9f
Не могут.Там бронь.Они рабы.
+1, не увольняются, не потому что устраивает за 3 копейки в холоде и в темноте работать( а потому что никуда уйти не могут - уволятся и брони не будет
зона_комфорта• 18 января в 00:26
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Itzamna• 18 января в 00:24
Ответ дляБорисфенка
Блекаути - це примус до капітуляції.
Ваше і моє мненіє ворогу глибоко пофіг.
Если бы у меня на это были полномочия -то и написала и лично просила бы!!Но не я уверяла и обещала стать на колени при надобности!а теперь делать вид что он не при чем -подло!
Kolesniza• 18 января в 00:24
Ответ дляjuisy2010
Причинно-следственная связь.
Я не вижу, расскажите, может вы не знаете что такое причинно-следственные связи? В вашей теме никто плохого слова не сказал про энергетиков, только слова благодарности. Но вам не это надо, вас не устраивает что поливают грязью правительство, почему?
зона_комфорта• 18 января в 00:25
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Star39• 18 января в 00:25
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Поддерживаю
lekon-lekon• 18 января в 00:26
Ответ длязона_комфорта
А ви знаєте як історія пишеться? Другу світову не одразу так назвали, треба 10-50 років. Може ще ця війна стане продовженням 2 світової, бо кацапська імперія не розпались, а зараз вже конає