Ms. Iphone• вчера в 03:04
Ви собі прикупили пуховик серед зими
Через ці морози! Яку ціну платили та який наповнювач? Можливо на Олх купували б/у але з ціником бо людям непвдійшов фасон або розмір
Зробіть вибір:
вже голосів:
Новий
Б/у
Гола з конопель• вчера в 03:09
У меня на разные температуры есть пуховики, парки, варежки, шапки, обувь и т.д но если б не было, конечно бы взяла, чего мерзнуть, только не б/у.
ГендиреХтор• вчера в 03:25
В мене десь 12 пуховиків.
Що значить - який наповнювач в пуховика?
Місячне Сяйво• вчера в 03:31
Лежал новый три года, ждал холодов).. а вообще у меня разные есть куртки на зиму
Мама Карло• вчера в 03:35
Наполнитель не показатель со слов. Либо брать типа полиестра, с пометкой -12 -25, или супер набитый пухом 90 и 10 перо. Только это соотношение теплым считается. Те что на полиестре с пометками вот то конечно ташкент в них, очень теплые, теплее пуха
Краля-Галя• вчера в 04:09
У мене з аліекспрес за 700 гран, але він не поганий, я не мерзну. Він об´ємний, можна під нього теплий одяг носити. Я або худі на флісі, або вовняні светри ношу під нього
Чупа-чупс• вчера в 05:19
Зараз дивлюсь, так як маю один теплий, але йому вже 100 років, тільки з собакою в ньому гуляю. Щось не можу вибрати, сучасні фасони дивакувато на мені сидять.
Покорительная• вчера в 06:07
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене ще пальто зимове є, зазвичай вдягала два три дні за сезон в самі люті морози
Покорительная• вчера в 06:08
Ответ дляЧупа-чупс
Гляньте щось з CLASNA.
Кудряшка Сью• вчера в 06:28
Ответ дляКраля-Галя
Клас, покажіть будь ласка, чи дайте посилання!
Все і одразу• вчера в 07:15
Купила на олх новый на искусственном наполнителе, за 550 грн и не ожидала, что будет такой теплый. Купила длинный наконец, почти до щиколоток, очень довольна
Крихітка на всі• вчера в 08:51
Ответ дляИндига
Купила на Ансвере тёплый и длинный.
На ансвер брала Томми ,теплый,довольна
Краля-Галя• вчера в 13:28
Ответ дляКудряшка Сью
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3766592 я в цій темі побачила і по тому посиланню купляла, але вона тоді вже 700 коштувала. Я брала чорну. Ношу вже місяці три. Єдине що в мене місцями наповнювач нерівномірно розподілений, але воно ніяк не впливає на вигляд куртки, і не продувається