Потребую апгрейду• 18 января в 17:55

В мене немає подруг. Взагалі.. бо я не готова ділитись сімейною інформацією

Бо в мене з дитинства закарбувалось що мій батько пішов від мами до її подруги
Мама мала багато подруг, зустрічалась з ними
І додому запрошувала
Короче я боюсь саме цього.. що хтось забере і мого чоловіка
Сплюшка• 18 января в 17:56
Он же не вещь
очки_ннадо• 18 января в 17:57
Бред какой-то
Платье Длинное бальное• 18 января в 17:57
Расскажите о своей семье
КротоТо• 18 января в 17:57
ну не подруга заберет, так незнакомая кто то заберет, если он этого захочет
Начальник Анонимов• 18 января в 17:58
И шо? У меня тоже нет, приятельницы есть, коллеги по работе, с которыми можно тортик поесть и кости перемыть всем)))
Я самодостаточная личность
Маргарита и Мастер• 18 января в 17:59
В мене є така знайома закарбована, її батько теж пішов до маминої подруги, але вона і її сестра переспали з купою чоловіків/хлопців подруг. І постійно ото вторять : не дай бог піде до подруги
автор Потребую апгрейду • 18 января в 18:00
Ответ дляНачальник Анонимов
Я самодостаточная личность
Мені здається що я якась не така
І що не повноцінна
Навіть на др.. зазвичай всі запрошують по 20-30 друзіі
А в мене немає кого запросити крім чоловіка і хрещених моїх дітей
Але то такі хрещені що я з ними не сильно дружу
Гадаю_По_шнуркам• 18 января в 17:59
Ответ дляПотребую апгрейду
Мені здається що я якась не така
І що не повноцінна
Вам не кажется, но с этим можно работать
Начальник Анонимов• 18 января в 18:00
Ответ дляПотребую апгрейду
Мені здається що я якась не така
І що не повноцінна
Попрацюйте над самооцінкою, наявність чи відсутність подруг тут ні до чого
Красавица писяная• 18 января в 18:02
А для чого вам подруги? Щоб що?
НеКонец-Света• 18 января в 18:02
Ответ дляПотребую апгрейду
Мені здається що я якась не така
І що не повноцінна
Я вже нікого не запрошую, святкуємо сім´єю.
Оті всі друзі тільки для застілля друзі, а як ти захворів - пшик, нікого нема відразу.
Так що нічого ви не втратили.
So_so• 18 января в 18:02
Улыбнулась. Нет и не надо.
Мамина квіточка• 18 января в 18:02
А вы сделайте ход конем и сами мужа у подруги уведите.
Вдруг он лучше)
Бавовнятко• 18 января в 18:03
А скільки чоловіків пішли до колег?!
То що тепер і на роботу чоловіка не пускають?
Распутница• 18 января в 18:04
Быстро всё рассказала нам
МадамОхмури• 18 января в 18:06
Ответ дляКрасавица писяная
А для чого вам подруги? Щоб що?
Подруги нужны в основном чтобы сплетничать) С мужем сплетничать неинтересно.
Уравнобешенная• 18 января в 18:07
Вам так добре?Ну й все.Головне аби вам було комфортно.А так,то кому ви потрібні,ваше життя.
Красавица писяная• 18 января в 18:08
Ответ дляМадамОхмури
Залежить від теми)
Робот Вертер• 18 января в 18:10
З подругами розібрались.
Що робити з сусідками та колегами чоловіка?
Дівка в намисті• 18 января в 18:10
Ответ дляБавовнятко
А скільки чоловіків пішли до колег?!
скажете таке))))
а за які гроші він її буде кружити ж тоді???
а?
про це ви не подумали??

*жартую
Робот Вертер• 18 января в 18:10
Ответ дляКрасавица писяная
Залежить від теми)
Наприклад смішні історії про мєлклпісєчників
Аленький носочек• 18 января в 18:11
То есть вы не уверены в своем муже
Робот Вертер• 18 января в 18:12
Ответ дляАленький носочек
То есть вы не уверены в своем муже
Нє. Ну логіка автора зрозуміла. Знизити ризики.
Хоча мільйони жінок дружать і не ходять один до одного в гості
Красавица писяная• 18 января в 18:13
Ответ дляРобот Вертер
Я таке і з дівчатами не обговорюю. Якби була незаміжня, то можливо
Шальная коклетка• 18 января в 18:14
У нас класна, весела компанія 5 моїх подружок, я і мій чоловік. У нього звісно є друзі, але йому з нами подобається. Ми класно проводимо час разом, допомагаємо один одному, мені навіть на думку не спадало, що б мені відмовитися від подружок і сидіти труситися над чоловіком. У нас правда вік такий, що вже всі там побували і знову не дуже хочуть
Метровий сантиметр• 18 января в 18:16
Я тоже не хочу обсуждать личную жизнь с посторонними. И предпочитаю уважительные не близкие отношения с порядочным человеком, чем дружбу с кем попало.
Мрії у вирії• 18 января в 18:21
Ответ дляПотребую апгрейду
Мені здається що я якась не така
І що не повноцінна
А ви працюєте?
Можете мати подруг на роботі, з відповідними темами, про особисте взагалі нічого не казати.
Можна мати подруг по хоббі, церкві, садочку.
З навчання, попередньої праці, района дитинства.
В щоб не розмовляти про сімейне треба ще щось мати в житті, якіс захоплення та інтереси.
От і виходить що справа не в подружках.
Ms. Android• 18 января в 18:25
А муж моей подруги ушел к коллеге своей, причем он работал удаленно с редким выездом в офис, но с ней контактировал ежедневно… Так что подумайте и над этим, скорее всего лучше вам работать, а мужа оставить домохозяином, а то мало ли 🤷🏻‍♀️
Единая страна!• 18 января в 18:39
Автор, у меня мало подруг. Одна подруга переспала с моим парнем, вторая (замужняя) не успела-помешали, но зажимались-целовались. Понятно, что я бросила того парня. Но с теми подругами я больше не общалась. Третья тоже была подруга такого же плана. И она тоже была замужем, но гуляла постоянно. Сейчас я не вожу подруг домой. Если встречаюсь, то вне дома, тем более, что сейчас и принято больше как бы. Еще знала одну семейную пару, там тоже они странные. Она спала со многими в браке будучи. Муж ее ко мне приставал, хотя как бы его друг-мой муж. Так что люди бывают разные, не все порядочные.
Позаземний розум• 18 января в 18:41
Он у вас что козел, что кто угодно его может увести за рога
Насмешили.
У меня тоже нет подруг, но и вавки такой в голове тоже нет
Не страдаю
И личной информацией тоже нискем не делюсь