Ошеламиссимо• 18 января в 18:55
Марія Каллас - любов чи залежність від Онассіса?
Вона успішна оперна діва, молода, 34-36 років, одружена, але зустріла його - багатій, мільйонер, старший за неї, йому 51 рік, одружений, зовнішність на любителя. Попри тривалий роман одружився на іншій - обрав Жаклін Кеннеді. Попри шлюб з Жаклін стосунки не порвав, влаштовував гойдалки, то уходив, то повертався, то знов робив боляче. Змусив зробити аборт на пізньому терміні, так, що лікарі сказали, що це був хлопчик… а вона ж все одно кохала, і все прощала, так пишуть біографи. Хоч, здавалося, він нічого не дав, навпаки - відібрав. Як ви думаєте, чи це дійсно кохання, любов, чи скоріше залежність? Найбільше чомусь шкода ту ненароджену дитинку. Вибачте, нещодавно потрапила на історію оперної співачки Марії Каллас та грецького мільйонера Арістотеля Онассіса. Тема для роздумів. Напишіть свої думки.
Меня много• 18 января в 18:58
Какая разница. Она умерла 50 лет назад. Большинство обывателей не знает, кто эти люди, а если и знают, то никогда не слышали ее
Крихітка на всі• 18 января в 18:58
Как-по по мне то она была дура. В смысле глупая женщина. Поэтому так и прожила свою жизнь. Фильм посмотрела - вообще сплошное разочарование.
Б´ю байдики• 18 января в 18:59
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Личко Невеличке• 18 января в 19:00
Вона така красива була на відміну від Жаклін, витончена. Ще й кохала його.
Вся його сім`я зруйнувалась, занадто багато грошей та можливостей.
Крихітка на всі• 18 января в 19:02
Ответ дляБ´ю байдики
Удалено администрацией...
Ошеламиссимо
• 18 января в 19:08
Ответ дляКрихітка на всі
Я читала замітки біографічні. А що за фільм? З Джолі?
Амелі на мілені• 18 января в 19:10
Ответ дляБ´ю байдики
Удалено администрацией...
Согласна с Вами.
Травмированные люди, и он, и она(
Жаль их, но как по-другому, они не знали.
Травмированные люди, и он, и она(
Ошеламиссимо
• 18 января в 19:11
Ответ дляМеня много
Тема про те, щоб поділитися думками. Часто біографи подають, що це кохання, що так сильно кохала. Я ось замислилась, особливо після того, як він женився на іншій (явно не через кохання до Жаклін, а через статус) та ще й змусив Марію позбутися дитини… про дитину взагалі жах, адже такий мільйонер міг утримувати взагалі купу дітей, а не робити злочин. Замислилась, чи це дійсно кохання. А не залежність?
Крихітка на всі• 18 января в 19:11
Ответ дляОшеламиссимо
Да
Ошеламиссимо
• 18 января в 19:13
Ответ дляКрихітка на всі
Можливо, занадто творча і ранима? Дуже шкода чомусь, що так. Цікаво, гроші в цій історії зіграли не останню роль? Старенькому мільйонеру легко бути ловеласом. От якщо б він був звичайний робітник, чи закохалася б вона?
Крихітка на всі• 18 января в 19:23
Ответ дляОшеламиссимо
Я так не думаю, мне больше похоже на тщеславие и алчность. Аристотель женился на Жаклин потому-что для него это было выгодно со всех сторон, как говорили тогда «Он женился на Америке», он всегда относился к ней с большим уважением. А Мария была страстью, которую ему нравилось покупать, конечно у него были к ней чувства какое-то время, но вряд ли этот человек вообще был способен любить так как того жаждала певица.
Гопница-Советчица• 18 января в 19:54
Ответ дляОшеламиссимо
Зависимость.
Даклин нужна ьыла, чтобы войти в круг избраных, куда его не пускали. Несмотря на бабло. Умный в этой истории - Жаклин. Мария имела еше рлну связь после Онасиса. Которая не сделала ее счастливой. Глупа Мария? Не думаю. инфантильна? Да.
Гопница-Советчица• 18 января в 19:55
Ответ дляКрихітка на всі
К Жаклин с уважением? Вот уж нет. И ращестись он просто не успел. Голые фотки Жаклин видели? Его мстяка ей.
Гопница-Советчица• 18 января в 20:00
Вообще история мега интересная.
Как онасис разбогател. Почему умерла его первая жена.
почему умерла дочь. Дочь вообще жесть - вышла замуж за русского, страшненького и какое то время пыталась жить в Москве.
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Похудевшая на ...цать кг. Говорят интересным методом.
Каждый рассчитывал поиметь какие то плюшки от другого, но все жестоко ошиблись. Даже Жаклин. Впрочем, она надавила на Кристину и кое что все таки поимела.
Любопытная история
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Любопытная история
Ошеламиссимо
• 18 января в 20:08
Ответ дляГопница-Советчица
Вообще история мега интересная.
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Любопытная история
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Любопытная история
Якщо знаєте, напишіть. Як він розбагатів? Здаються, він був грек за походженням, щось з морськими перевезеннями було. Що сталося з першою дружиною та донькою? В матеріалах, що я читала, був акцент на тому, що в нього наче було двоє дітей, і тому він казав Марії, що не хоче більше… Марія ж чекала сина від нього.
Ошеламиссимо
• 18 января в 20:13
Ответ дляПіна
А що значить: змусив зробити аборт? Я ще розумію, коли змушують робити аборт зовсім молоду дівчину, залежну фінансово, без житла і підтримки рідних. А як можна змусити дорослу незалежну жінку, яка сама хоче дитину?
Думаю, що ми це зараз розуміємо, ми, маю на увазі жінки, особливо українки, які в дуже складних умовах війни народжують діток. Плюс покоління 21 ст. якось зовсім інакше, більш чуттєво ставиться до діток. До речі, далеко не всім діти даються легко. А от в минулому сторіччі, та ще й в умовах відомих людей, акторів, зірок, то скоріше за все було інше ставлення до дітей. Плюс я також здивувалась, хіта це кохання, чи може кохати жінка так сильно чоловіка, щоб не вибрати дитину? Пишуть, що термін був великий… що там вже було ясно, що це хлопчик, не знаю, на якому терміні це було, мабуть, тижнів 20… оце мене просто шокувало. Навіть слів нема. Думаю, чи це кохання? Чи якась хвороба?
Дякую_аж_підскакую• 18 января в 21:00
Ответ дляОшеламиссимо
А-ля наш Коломойський - Бєня.
Точніше, він його послідовник
Онассіс успішніший, за ним не ганявся Інтерпол
Точніше, він його послідовник
Шукаю трусики• 19 января в 15:01
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Шукаю трусики• 19 января в 15:03
Ответ дляГопница-Советчица
Вообще история мега интересная.
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Любопытная история
Мария мега трудолюбивая, феномен.
Любопытная история
А яким цікавим методом схудла?