Русланка з гілки• 18 января в 21:01

Який візок краще купити?

Сподобалась карело вектор, підійшла повністю по нашим запитам, але немає поставок в Україну і залишились кольори, які нам не імпонують. Можливо хтось може порадити з власного досвіду модель візка?

Люлька потрібна буде на літній період, тому необхідна гарна вентиляція. По вазі - максимум 12 кг, бо треба носити на 3 поверх без ліфта. Ну і хоч якусь мінімальну амортизацію теж хотілось би. Бюджет - до 24-25.

Вже шукала бу анекс фло, але їх взагалі нема вживаних((
Все питаю зарання• 18 января в 21:02
У Карелло амортизации 0, я купила Сигму и продала через полгода, просто ужас
Все питаю зарання• 18 января в 21:03
Сейчас у нас Сайбекс Талос и Сайбекс Бизи - день и ночь с Карелло
Кукарикуууууу• 18 января в 21:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Хай інша людина і дитина мучається?
автор Русланка з гілки • 18 января в 21:04
Ответ дляВсе питаю зарання
Це прогулки. А мені хоча б з люлькою на перший час розібратися (
Все питаю зарання• 18 января в 21:06
Ответ дляРусланка з гілки
Я бы брала прогулку Сайбекс Талос и люльку к ней отдельно б у сейчас или Сайбекс Балиос прогулку плюс б у люлька
Все питаю зарання• 18 января в 21:06
Ответ дляКукарикуууууу
Хай інша людина і дитина мучається?
Перестаньте писать чепуху
автор Русланка з гілки • 18 января в 21:07
Ответ дляВсе питаю зарання
На жаль, це не наш бюджет
Все питаю зарання• 18 января в 21:08
Ответ дляРусланка з гілки
На жаль, це не наш бюджет
Поняла, ну Карелло мне не понравилась вообще, амортизации ноль, качество напыления ноль, все золото начало облазить… покупали мы ее за 17 тысяч, я не считаю, что даром
Треба ось так• 18 января в 22:30
Мы взяли Anex iq premium. Очень довольна коляской. Но она подороже немного вашего бюджета. Основной запрос у меня был это вес коляски, так как тоже поднимать нужно