Міняйловна• вчера в 23:41

Дітям одяг з секонду, а для себе нове

ви підтримуєте таку ´політику´. що дітям можно і в секонді накупити одягу, особливо малим років 3-5, а для себе лише в магазині і нове.типу шкода на сезон куплять дитині нову шмотку, якщо і носять не акуратно і швидко ростуть. почула таке від знайомої, задумалась)) я зазвичай навпаки все роблю)))
Тарабарщина• вчера в 23:42
Удалено администрацией...
автор Міняйловна • вчера в 23:43
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
обоснуй
Трохи злякана• вчера в 23:43
Абсолютно нормально. Детская одежда это расходник на 1 сезон. И не особо подвержена моде до определенного возраста.
Сметчица• вчера в 23:43
Мне всеравно. Дети у нее нормальные, чистые одетые, накормлены. Какие к ней претензии.
Снежнакомка• вчера в 23:43
Нет, никому в секонде ничего не покупаем
Тарабарщина• вчера в 23:43
Ответ дляМіняйловна
обоснуй
В теме уже все написано
Печенюшка• вчера в 23:44
Мені дітям не шкода купувати, але я тупо не вмію шукати нічого в секондах, а от чоловікові шкода, бо він все порве, щасре чи подарує.
Женщинас• вчера в 23:44
Как правильную
Готова до другої• вчера в 23:44
Ні
І в сінсеї теж
Соня-сонятко• вчера в 23:46
Все залежить від людини. Комусь ок, тоді ок, що особисто ви можете зробити? Секонд настільки різний. Є зовсім речі жахливі та і запах той ніяк не вивітрюється. А є типу нове, неношене. Думаю, секонд є секонд.
Почемучечка• вчера в 23:46
Спочатку я, потім діти, і ніяк інакше
Сіґеле-міґеле• вчера в 23:47
Я взагалі до секондів відношусь скептично,заходила колись давно у декілька зі знайомою,вона любитель і виносила торбами звідти,але так і незрозуміла цього її захвату.Усе старе і страшне,те що нове з бірками якихось брендів,устарівше з колекцій 10 річної давнини
Трактор Віка• вчера в 23:48
Я підтримую політику, що одяг треба брати на розпродажу новий та актуальний, собі та дітям. Собі, якщо фанати секонду- беріть на секонді.
Катастрофа• вчера в 23:49
Я підтримую і так і робила. Сама ношу речі багато років, а дітям хотілося якісне і недороге. І щоб не шкодувати викинути, коли одяг стане малий.
короткопамятна• вчера в 23:50
Моя дитина виросла в 90х в чужих речах, які мені віддавали, потім ще тричі вони змінювали власників. Для нас були важкі часи і для інших також. Спокійно хожу в секонд але речей маю дуже мало, вони мені непотрібні. Я мінімаліст.
Соня-сонятко• вчера в 23:52
Автор, як варіант є бу речі, навіть тут продають. Наприклад, той же зимовий костюм типу Lenne, Reima. То це наче і не секонд. Але класичний секонд… то цей запах далеко не всім підходить. Хоча тут дівчата часто писали про магазин Баул, це секонд з двох частин - де секонд ношений та секонд з бірками (нові речі, списані). Я також чула таке, іноді навіть від заможних, що спершу собі нове, а дітям з секонду. Не знаю, чи це добре, чи ні. Білизни з секонду геть не розумію.
Катастрофа• вчера в 23:51
Ответ дляСіґеле-міґеле
Для дітей в секонді багато гарних речей.
Доль Чекомбана• вчера в 23:55
Я именно секондом брезгую, но бушные вещи для малышей от родственников и подруг приветствую.
Сіґеле-міґеле• вчера в 23:56
Ответ дляКатастрофа
Можливо,на дитяче не звертала увагу
Дівка в намисті• вчера в 23:57
Да, согласна. Я куртки ношу по 5 лет, а дочке часто уже весной мало то, что покупалось осенью. Но чем старше, тем реже попадается классное и в идеальном состоянии. Да и не сравнить секонды сегодня и лет 8 назад.
Безсовісна кума• вчера в 23:57
В секонді для малих дітей купа всього можна купити. А собі фіг найдеш щось путнє. Особливо, якщо працюєш і нема змоги там пастись щодня по декілька годин.
Взагалі серед моїх подруг нормальна практика була віддавати/приймати речі дитячі.
Железобетон• вчера в 23:58
Ну это от секонда зависит, но до лет 7 и если мальчик, то вообще не вопрос, особенно штаны, джинсы, футболки регланы и тд. Мой был ребенок- катастрофа. Многих вещей хватало на неделю, штанов спортивных без дырок- на одну тренировку. Поэтому нормальная одежда из секондов очень выручала. Обувь всегда правда только навая, как и верхняя одежда на холодное время. За-то, пока мелкий был, я не страдала когда, после очередного дерева, одежду выкидывала)))
постою_послушаю• сегодня в 00:05
Ответ дляСметчица
У кого? Вы знаете знакомую автора?
сЛАдКОежКА• сегодня в 00:08
Любая ношеная кем-то одежда для меня фу. С рождения детям только самое лучшее. С началом войны остались без ничего и до сих пор ходим в том, что есть. На одежду денег нет, и не смотря на это до секонда я опуститься не могу. Уж лучше до дыр заношенное, но свое.
Коник-стрибунець• сегодня в 00:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
Аж интересно глянуть на ваш лук по последнему писку моды
Юпитерная• сегодня в 00:12
Первый год- полтора мой ребёнок был одет наполовину в секонд. Вся домашняя одежда была оттуда. Потом стала только в новое одевать. С рынка. В 2014 попала на кид и стала здесь через посредников заказывать ему вещи из Европы и Америки.
СкрипяСердцем• сегодня в 00:20
Покупала в секонде только тогда, когда вообще было плохо с деньгами. Сейчас в финансами нормально и себе и ребёнку покупаю новое.
Борщичок• сегодня в 00:24
Детям сек
Сіґеле-міґеле• сегодня в 00:27
Ответ дляКоник-стрибунець
Тобто якщо вам не подобається борщ,а мені подобається,я маю глянути на ваше меню? Ну вибачте,я ж вам наче не забороняю вдягатися в секонді.Доречі мені не важко показати вам свій гардероб,чекаю на фото вашого і скидаю фото свого вам,нема питань
Борщичок• сегодня в 00:26
Ответ дляЖелезобетон
Вот к меня тоже катастрофа , горит все