Пищалка• 19 января в 11:07

Дитина в рік не ходить. Норм чи стрьом? Всі вже задовбали, що повинна ходити.

Кудряшка Сью• 19 января в 11:20
Ответ дляПищалка
Ну я хочу сама розім´яти її, а вона тікає
не перекладайте відповідальність на дитину
Муууумие• 19 января в 11:22
Ответ дляПищалка
навіщо?
навіщо щось м’яти без розуміння користі чи потреби?
вам лікар призначів вправи на якісь групи м’язів?
Головне не втратити час.... бо зробити лікувальний масаж дитині в 7-9 місяців і 1,2 ( коли вже не втримаєш ) - це 2 великі різниці.
А в такому віці ще масажем роботу м’язів корегують.
автор Пищалка • 19 января в 11:23
Ответ дляКудряшка Сью
Фу, ви прийшли мене залякати чі шо?
автор Пищалка • 19 января в 11:23
У невролога були у 10 місяців, все норм, у педіатра були в рік
Кудряшка Сью• 19 января в 11:26
Ответ дляПищалка
Фу, ви прийшли мене залякати чі шо?
чому вам таке спало на думку?
я про ваше речення ’я хочу сама розім´яти її, а вона тікає ’
в сімʼї головний дорослий, мама і тато, вони встановлюють правила для дитини
розмовляйте, пояснюйте, домовляйтесь бо масаж необхідний, кожен день
доречі, моя теж пішла в 1 і 3 місяці
автор Пищалка • 19 января в 11:28
Ответ дляКудряшка Сью
чому вам таке спало на думку?
доречі, моя теж пішла в 1 і 3 місяці
Ахах, домовлятись з однорічкою?😂 ну ну
Дуже дуже вумна• 19 января в 11:28
Муж и его сестра самостоятельно пошли около 1,5 лет. Возле опоры топали долго, отпустить боялись. За руки/на полотенце их не водили, т.к. смотрела бабушка, а ей наклоняться было тяжело, ещё и двое погодок.
По итогу все нормально. Врачи и окружающие тогда проблем в этом не видели, никто с прямохождением не торопил.
Оба были крупные бутузы в детстве. Может из-за этого.
Поліцейський патруль• 19 января в 11:28
Ответ дляЛісАпетная
раз повзає значить все нормально!
спина має дозріти до прямоходіння, дитина краще відчуває чи готова вона чи ні
Буває, що не повзають дітки, а одразу йдуть і це теж варіант норми. Все індивідуально
ЛюбимаЯНЬ• 19 января в 11:31
Ответ дляПищалка
Тоді буде питати чи говорить😂моя мама у 9 місяців питала в мене, чи мала вже говорить, я в шокі була від цього питання. Чі вони дивні, чі позабували вже все.
А ты в этом возрасте уже стихи на табуретке рассказывал!!!

А потом нашлась фотка. А на ней ребенку 4-5 лет. На табуретке. Никак не 1,5 :)))
И все вопросы отпали.

Да, все забывается. И остается только воспоминания «был такой маленький». Но 4 летний тоже маленький на фоне 30 летнего лба, молодого отца :))

У меня старшим 16, 14, и почти 13.
Даже я уже что-то забыла. В их 30-40 вообще боюсь и не вспомнить половину :))
автор Пищалка • 19 января в 11:29
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну у меня тоже малая 12кг
dahashutka19• 20 января в 16:02
Дитині тільки 1 рік. Вона не повинна ходити в такому віці. Нехай краще повзає та укріпляє спину