Пищалка• 1 час назад

Дитина в рік не ходить. Норм чи стрьом? Всі вже задовбали, що повинна ходити.

Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Кому должна? Мой пошёл после года
Пишу з калідору• 1 час назад
Норм, звичайно. Всі по-різному починають.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Никому ребенок ничего не должен
Мой сел в 9 мес
Не ползал
Пошел в 1,2
Посылайте всех
ЛісАпетная• 1 час назад
повзає?
моя з пів року повзала, спина крепка була, і пішла самостійно в 1 рік і 3 дня :)
Черговий по кухні• 1 час назад
Лікар дивився? Розвиток в нормі? Масажі робите?
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Кому должна? Мой пошёл после года
Свекруха кожного дня дзвонить і говорить, що після року повинна підти. Чи вже, чи ще ні? Вибішує
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Так что она предлагает?
Странные люди, канешн
mama63• 1 час назад
Син пішов до року, дочка приблизно в 1,3. І заговорила пізніше. Все нормально
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Розвиток в нормі, масажі не роблю. Він тікає від мене. Повзає швидко.
ЛісАпетная• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Так что она предлагает?
Странные люди, канешн
а потім буде триндіть що дитина бігає весь час, має сидіти сиднем тихенько
ніколи такого не було• 1 час назад
Ответ дляПищалка
За ручку топає? Біля опори?
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Так что она предлагает?
Странные люди, канешн
Я не знаю, просто на нерви звонить подіять.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Не ведитесь
Заняты и все.
ЛісАпетная• 1 час назад
Ответ дляПищалка
раз повзає значить все нормально!
спина має дозріти до прямоходіння, дитина краще відчуває чи готова вона чи ні
Кіна не буде• 1 час назад
Син хотів ходити рано, мало повзав, десь в рік і кілька днів пішов. Дочка довго показала, їй не дуже хотілося ходити, то ж десь в рік і три тижні пішла.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляЛісАпетная
раз повзає значить все нормально!
Мой не ползал вообще
И тоже все нормально
В свое время пошел когда нужно
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
За ручку топає? Біля опори?
За ручку трішки топає і біля опори бігає.
Леся Українка• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Як дитина почне ходити, вона знайде ще мільйон привидів чіплятися. Проблема в цьому, а не в дитині.
ніколи такого не було• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Скажіть свекрусі, що вона дізнається перша)
Ви її обов´язково повідомите)
Плету интриги• 1 час назад
Нормально, не слушайте дурачков
Конфиденциальность• 1 час назад
Мой ребёнок пошёл позже
Сейчас самый высокий и спортивный в классе
ЛісАпетная• 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Мой не ползал вообще
И тоже все нормально
В свое время пошел когда нужно
моїй зараз 15, влітку були у педіатра за формою в школу, вона сказала що дуже давно такої гарної спини не бачила у підлітка.
я її ніколи не садила і за руку водила уже після того як вона стала ходити сама
Леся Українка• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Ну то ви ж повинні щось знати про фізичний розвиток дитини?
І хто вас ще задовбав, хто оті ’всі’
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляЛеся Українка
Тоді буде питати чи говорить😂моя мама у 9 місяців питала в мене, чи мала вже говорить, я в шокі була від цього питання. Чі вони дивні, чі позабували вже все.
Весняний Марафон• 1 час назад
Мій не повзав у свій час, встав і пішов в 1.2, в той же час почав говорити простими реченнями. Вже 16+.
Все ок у вас, якщо лікарі нічого не кажуть.
Леся Українка• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Вчіться вибудовувати кордони. Ви доросла.
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Мой муж пошёл в 10 месяцев, не ползал, сразу начал вставать. Со спиной проблемы с детства.
Всему своё время, лучше позже, чем раньше, если ползает.
Муууумие• 1 час назад
Автор, ви прийшли питати на форум щоб відповісти свекрусі. Ви так свекрусі і відповісте наступного разу - ’а мені матусіна форумі сказали....’.
А чому б вам не запитати у лікаря? Наприклад, неврологу показати дитину. Розповісти що дитина робить, спитати пораду чому не ходе.
У вас питають про масаж - ви кажете, що не можете дитині його зробити. Тож масаж треба чи як?чи хто його вам рекомендував з якої причини?
Часто буває у дітей гіпо - чи гіпертонус - то в таких випадках призначають масаж саме професійний і лікувальний. Це допомогає дитині швидше стати\сісти\піти.
Не впевнена, що тут заочно вам дійсно адекватні поради дадуть.
автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляМуууумие
Ну я хочу сама розім´яти її, а вона тікає
Пишу з калідору• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Скажіть, що вона вчора їй дзвонила, а вона вже старенька і недочуває, і не взяла слухавку)
Не звертайте увагу на них)