Ума Палата• 19 января в 11:21
Хто досяг енергонезалежності
Хто живе в квартирі в організував для себе більш-менш комфортне життя під час відключень. Поділіться ідеями та цінами
Пліткарка• 19 января в 14:01
Ответ дляНеробименінерви
Останні три дні ми вже могли б взагалі не під´єднуватися до електромережі, якби не сусід)
Какое у вас потребление в сутки? Какие аккумуляторы?
Неробименінерви• 19 января в 14:03
Ответ дляПліткарка
Акумулятори на 20 кВт, витрати теж приблизно 20 кВт зараз. Останні три дні генерація теж приблизно 20 кВт. Але вона могла б бути більшою, просто ми не можемо більше забрати зараз, у нас немає зеленого тарифа.
Прилипало• 19 января в 21:41
Мені завтра інвертор ставлять нарешті, пізніше розповім як то - бути енергонезалежною. Якщо буду звісно