Xвостокрутелка• Изменено 19 января в 12:09

Тури від турагенств

Порадьте, коли брати тури в турагенств, щоб по мінімальній ціні. Наприклад, Майорка чи Коста Брава. Самому не потрібно, краще тур для мене.. Просто коли краще їх купляти, на початку сезону, вкінці, чи сидіти на чемодані і чекати. Які є таємниці для вдалої купівлі туру. По мінімальній ціні, варіант за пів року не підходить.
Анонимушка• 19 января в 12:14
Как раз за полгода есть выбор и по стоимости выгоднее, но это не такая уж большая разница. Никаких горячих туров давно нет, будете тянуть,, просто выбор меньше будет.тесли знаете, куда и когда хотите, выбирайте сейчас
автор Xвостокрутелка • 19 января в 12:17
Ответ дляАнонимушка
Наприклад, якщо готель 160 тис на двох на початок вересня зараз, то він за два тижні до поїздки так і буде 160 тис?
Курочка• 19 января в 12:21
Его вообще может не быть, чем ближе к дате выезда, тем меньше вприантов
автор Xвостокрутелка • 19 января в 12:28
Ответ дляКурочка
А хіба така полулярність , наприклад у 20 числах вересня на Майорці? Наче ж сезон закінчується. Я ж не їду в сезон- пік
Турагенція Tourdream• 19 января в 12:31
Автор, Іспанію раджу тільки заздалегідь бронювати, особливо Майорку. Там готельна база не така велика. А європейські туристи цей курорт люблять та бронюють тільки заздалегідь.
Та й по всій країні, популярні готелі розкупають по ранньому. У сезон залишаються малоліквідні варіанти. У минулому році у сезон підтвердження по Іспанії чекали по 5-7 днів, і часто туристам приходилося погоджуватися зовсім не на ті варіанти, які хотілось, а на те, що було у наявності.
как тебе такое илон маск• 19 января в 13:52
Ответ дляXвостокрутелка
Якщо готель нормальний , то його може й не бути, й так , може бути дорожчий
как тебе такое илон маск• 19 января в 13:54
Ответ дляXвостокрутелка
Там і взимку сезон , якій там закінчується
Mariia_touragent• 19 января в 19:28
На 100% точно і однозначно ,нажаль, ніхто не підкаже, що буде далі з вашим туром, і коли час натиснути ту чарівну кнопку бронювання...Загальні тенденції, актуальність раннього бронювання - так. Якщо запланований відпочинок, вже визначені дати, тим більше, якщо вже обрано готель, а ще й ’ходова’ категорія номера, бронюють заздалегідь. Якщо готель не має значення, і ближче до дат щось знайдете...
Вересень - оксамитовий сезон, і по погоді зазвичай ще пречудово. По цінах загалом: вони не є фіксованими, зміни можливі, а от як, коли, чому і на скільки- це індивідуально. Як мінімум зміна гривневої вартості через зміну курса валют- завжди на часі, зважайте. Тому, умовно, у що стануть теперішні екв. 160 тис - тільки поживемо-побачимо.
Чому ще не нехтують Р.Б.: мінімальні перші внески, оплата частинами, знижки на проживання від готелів+ лояльні умови відміни.
Добре, що зробили туристам такі зручності, а далі вже питання особистої готовності чи бажання. Головне, щоб душа була спокійна зі зробленим вибором).
автор Xвостокрутелка • 19 января в 19:52
Ответ дляMariia_touragent
Дякую за змістовну думку
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь
автор Xвостокрутелка • 19 января в 19:56
Ответ дляMariia_touragent
Порадьте, будь ласка, який готель дивитися в мережі Іберостар? Дивлюся на Іберостар Плайя де Муро, Албуфейра Плая та Іберостар Пінос. Що ,на Ваш погляд краще вибрати?
автор Xвостокрутелка • 19 января в 19:59
Ответ дляТурагенція Tourdream
Хотілося б почути Вашу думку про готелі Іберостар? Який краще Плайя де Муро, Албуфера Плая чи Іберостар Пінос?
Mariia_touragent• 19 января в 23:54
Ответ дляXвостокрутелка
Iberostar... Selection Playa de Muro Village- чудова сімейна п´ятірка, можливо, навіть одна з кращих на Майорці. Якщо брати 4* : Waves Playa de Muro, Selection Albufera Playa та Waves Pinos Park, я- за Albufera Playa. Як на мене, це 4 з жирним плюсом, а можливо навіть і з двома)), в т.ч. кілька років як після оновлення+гарна територія та інфраструктура комплексу, хороший пляж, місце розташування і класний якісний ол інклюзив.

Да, якщо важливий не тільки готель, звертайте увагу на локацію. Популярний район Плайя Де Муро зі своїм довгим пляжем та інфраструктурою або більш усамітнений тихий невеличкий курорт...Якщо плануєте бути не тільки в готелі, це важливо, ну і дивитися ще по настрою на відпочинок - чого більше хочеться...

А взагалі, Іберостар це про історію, стандарти, репутацію та якість- попит на цю мережу є завжди, і щоб ви в підсумку не обрали- ви вже обрали з кращого).
автор Xвостокрутелка • 20 января в 09:36
Ответ дляMariia_touragent

Дуже приємно за таку відпоаідь. Я була в Іберостарі в Чорногорії /Герцег Нов/і. Мені сподобалась іх мережа. Тому думаю, на Майорці буде не гірше.
Турагенція Tourdream• 20 января в 09:59
Ответ дляXвостокрутелка
Албуфера Плая безумовно найкращій готель з цього списку. Але й його сусідні готелі Плая де Муро та Плайя де Муро віледж також пристойні готелі, у своїй ціновій категорії, розташовані на тому ж найкращому пляжі. Дивиться по Вашим потребам, можливо Вам не потрібна система ’все включено’, на якій тільки й працює Албуфера Плайя. І також зважайте на погоду у період відпочинку. У Алькудії місцевість більш відкрита, бувають хвилі.
А ось Іберостар Пінос розташовано у невеликій затишній бухті, у вітряну погоду там буде більш комфортно.
автор Xвостокрутелка • 20 января в 10:35
Ответ дляТурагенція Tourdream
Щиро дякую за допомогу у виборі готелів та їх ньюансів. Прислухаюсь до Ваших порад. Можливо, ще на якісь Іберостари глянути і вивчити. Бо бачила , що на сайті Вашого агенства пропозиції є і в інші Іберостари
Турагенція Tourdream• 20 января в 12:02
Дуже дякую, приємно)
Якщо дивитесь у нас на сайті, то там представлено усю лінійку готелів мережі, яки прораховані під тури.
Стосовно порад з вибору конкретного готелю, то тут звичайно краще орієнтуватися на Ваші побажання та потреби, враховуючи, які саме відпочинок Ви плануєте (більш релаксовий чи активний, з дітьми чи без і т.і.).
Mariia_touragent• 20 января в 13:51
Ответ дляXвостокрутелка
Чорногорія- люблю. Iberostar Herceg Novі -красунчик, стабільно схвальні відгуки. А місце там яке фантастичне- релакс для очей, душі і тіла. Все на гарному рівні, тримають марку- приємно бронювати.

Майорка. Варта уваги, однозначно. Це не гірше і не краще, це по-своєму класно. Чудовий курорт, море, природа і просто ’рай’ бо Іберостарам- вибір прекрасний, в рази більше чорногорського.
Вам крім розгляду готелів, все ж радила б ще додати гайд по пляжах і курортних містечках- так буде наочніше і простіше обрати. Удачі!
автор Xвостокрутелка • 20 января в 17:51
Ответ дляMariia_touragent

Щиро дякую за діалог і поради
автор Xвостокрутелка • 20 января в 17:53
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже дякую, приємно)
Дуже дякую за змістовний діалог і професійні поради.