Губи з філером• 19 января в 15:41

ПитаннЯ про похудання і калорійність їжі.

Колись після родів важила 81 кг по рості 1,65
Схудла до 67 десь до півроку.
Просто зменшила порції і все ок.
Тримала цю вагу десь 7 років. Зараз піднабрала. І важу 73 кг.
Але схуднути важче.
Пишу чату джпт своє меню денне, з вагою і все, він мені каже що. Їм дуже мало , +- 1200 калорій. Тому не худну, бо організм затримує все , бо це супер мало тих калорій.
Він мені пропонує їсти на 1500-1600 і тоді організм буде нормально функціонувати і зможу худнути.
Чи справді це так?
автор Губи з філером • 19 января в 15:42
Боюсь як збільшу порції і калорійність то поправлюсь ще більше
ТебеОноНадось• 19 января в 15:42
1200 ккал при весе 73 это очень мало. Вы голодная и злая все время будете ходить. Или вы по себе этого не видите?
Викачую яйцями• 19 января в 15:43
А що ви їсте на 1200 калорій?
ТебеОноНадось• 19 января в 15:44
Вам реально нужно посоветоваться здесь стоит ли вам на 300 ккал больше есть , в день?
Ксерокопия ночи• 19 января в 15:45
Шо-то вы не то навзвешвали или чат лоханулся, как часто и бывает. На 1200 ккал невозможно иметь имт 26,5 - то есть, избыточную массу тела
Викачую яйцями• 19 января в 15:46
Ответ дляКсерокопия ночи
Може каву з молоком не зважили, або цукерку. Або олійку на якій смажили
Вподобайден• 19 января в 15:49
Ви будете худнути на 1200 калорій, це 100%. Але це шлях до зривів. Я худну на 1500-1600, ось мій результат за 2,5 місяців. Мені нормально. Активність зараз низька. Я через ваги все зважую.
Мусик Пусик• 19 января в 15:55
Періодично сиділа на різних дієтах, вже втрачала майже надію на схудення. Але чоловік отримав повістку і з тих пір вже -7 кг)
Виявляється може мій організм худнути, якщо обмежити споживання їжі, аде нічого я не рахую.
КокошинЭль• 19 января в 16:01
Він вам все правильно пише. Але навіть 1500-1600 може бути мало.
Бідося• 19 января в 16:03
Я тоже 165. Начинаю худеть только на 1400, активность низкая сейчас. На 1500 просто не поправляюсь больше.
автор Губи з філером • 19 января в 16:09
Ответ дляВподобайден
Може маєье якесь меню з грамами що їсте на 1500? Або приблизно
Телефон Рубика• 19 января в 16:14
Ви не все йому пишете :))) Треба важити ВСЕ. Ізаписувати ВСЕ. Тоді ви зрозумієте, що у вас не 1200, а 2000 ккал.
Якщо закинули горішок в рот - навіть один - виплюньте і зважте. Ви здивуєтесь, скільки калорій споживаєте.
Коли я сиджу на 1200 , я мега голодна, але скидаю ( хоча я 40+)
Я_не_аноним_100%• 19 января в 16:11
Я 170 см, але худну на 1700-1800. І важу менше ніж ви. Тому впевнена що у вас помилка в підрахунках. Ви не правильно вводите данні в ШІ для підрахунку.
Телефон Рубика• 19 января в 16:17
А ще чат ДЖіпіті добре розраховує калорії, бЖВ, враховує хронічні хвороби і т.і.
Але рахує - жахливо. Мені за день видавав три різні суми калорій. Дійшло до того, що я нагадувала йому що і до чого сплюсувати, бо він ’забував’ кількість калорій за сніданок і перераховував їх за іншим джерелом. Через тиждень виявлення помилок кожен день по 4 рази ( вже й проти прописала, і на що спиратись, і не перераховувати двічі....) я перейшла на застосунок в телефоні. Fat secret, набагато точніше
Вподобайден• 19 января в 16:25
Ответ дляГуби з філером
Ні, в тому то й справа, що меню не маю, а їм все те, що люблю. І вам варто не перейматися меню. Просто проаналізувати, де ви багато калорій споживаєте. Я обожнюю квашену капусту, але раніше так щедро любила її олією залляти. Або вчора їла пельмені. В мене була порція 15 штук. Раніше б вершковим маслом заправила, зверху ще пів банки сметани. Зараз просто грецький йогурт. Тому і раджу все через ваги зважувати, орієнтуватися в калорійності продуктів, розуміти де приховані калорії.
КартаБезКомиссий• 19 января в 16:27
Ответ дляГуби з філером
Ви своє на 1200 покажіть,
автор Губи з філером • 19 января в 16:31
Ответ дляТелефон Рубика
Я також рахую калорії через додаток в телефоні
постою_послушаю• 19 января в 16:33
Ответ дляКсерокопия ночи
Так может автор на 1200 три дня только
КартаБезКомиссий• 19 января в 16:58
Ответ дляГуби з філером
То скільки днів ви вже їсте 1200?
Пік Антна• 19 января в 18:22
Ответ дляВподобайден
правильный подход. я также. Корректирую привычный рацион